Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 503
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет и от мен. Аз съм на гости при сестра ми, използвам да погледна тук, как сте, що сте... Мислех че за рождените дни ще има нова тема... Мислех си колко ли съм изпуснала.
Хайде честито на порасналите ни дечица, много здраве и слънчеви усмивки.
Много целувки на всички, когато се докопам пак до компютър, пак ще пиша.

# 241
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте сладурки и честити рожденни дни на всички наши сладурчета,които съм пропуснала И НАЙ-ВЕЧЕ НА ДНЕШНИТЕ-ВЕЛИНКА И ЙОАН,ДА БЪДАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО  newsm59 nbirthday newsm67

Аз бях за 10-на дни при майка ми с децата,та ме нямаше.В събота се прибрахме и се започна с подготовката за рожденният ден на Марио,ходихме до Джъмбо и купихме балони,шапки,свирки,конфети,покани и т.н. Избрахме си и торта вече,в четвъртък ще ходя да я поръчам.Партито ще бъде в нас и само се надявам времето да е хубаво.Днес ако остане време мъжът ми ще прави пясъчник,ще сложа люлките,които са 3,имаме къщичка на Флинстоун,батута,ще напълня басейна и се надявам децата да се забавляват.Вчера се рових и гледах за аниматор или клоун,но ми идва скъпичко,искат по 100-на лева за час-два.Отказах се,по-добре да му купя нещо за тези пари,иначе сигурно щяха да се кефят повече.Вчера разнесохме и поканите,днес имаме и по пощата 2 да пуснем..........................Абе Марио го чака с нетърпение,само гледа календара Grinning

Хайде бай от мен,че малкия плаче,цяла нощ не е спал и не мога да разбера зъби ли са или гърлото го боли.................

# 242
  • Мнения: 919
Привет и от мен. Аз съм на гости при сестра ми, използвам да погледна тук, как сте, що сте... Мислех че за рождените дни ще има нова тема... Мислех си колко ли съм изпуснала.

.................................................
Ами Меги,като те няма и темичката ни не върви. Wink Laughing

Честит рожден ден на Велинка и Йоан!Приказно детство ,здраве и щастие им пожелавам!И весело изкарване днес!  ura  bigdance2 newsm18 nbirthday

# 243
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодаря ви от сърце, мили момичета!  Heart Eyes

Ето нашата виртуална почерпка   Hug  :



Пожелавам си да ми е здраво момченцето и да има много късмет!  Heart Eyes

ЧРД и на Велина! bouquet  А на мама - наздраве!  Hug

 newsm59  Gift  party023  ura dance  bigdance2 newsm18 Tada newsm59 Gift
 

# 244
  • Мнения: 919
Стам,мерси за почерпката! Hug
Руми,как е малкия? Hug

# 245
  • Мнения: 371
Честито на рожденниците, които съм пропуснала  bouquet

Аз да се отчета с 2-ро паднало зъбче Mr. Green

# 246
  • Мнения: 919
Аз да се отчета с 2-ро паднало зъбче Mr. Green
уууууууууууу,вие ще ги смените всичките,ние още едно нямаме да се клати Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy
айде да ви е честито! Laughing

# 247
  • София
  • Мнения: 123

Ох Краси,водих го на лекар.Оказаха се стрептококи на гърлото Sad ,сега е на АБ,дано по-бързо се оправи,че ми е много жал като го гледам как само мрънка и се гушка.На чукам на дърво брат му все още е добре,дано и не се разболее.Сега му давам имуностимуланти,взех му и бележка за детската,където е отсъствал.Утре мисля да го пускам при децата,че от 01.07 два месеца ще е ваканция.

Хайде отивам да положа старите кокали на леглото.На празнуващите-весело изкарване Grinning

# 248
  • Мнения: 919

Ох Краси,водих го на лекар.Оказаха се стрептококи на гърлото Sad ,сега е на АБ,дано по-бързо се оправи,че ми е много жал като го гледам как само мрънка и се гушка.На чукам на дърво брат му все още е добре,дано и не се разболее.Сега му давам имуностимуланти,взех му и бележка за детската,където е отсъствал.Утре мисля да го пускам при децата,че от 01.07 два месеца ще е ваканция.


Ееееееееее!Стига бе!Айде дано бързо да ви мине!Нашата е на градина още две седмици и край.Чак септември.

# 249
  • Мнения: 3 861
Стаси, ЧРД на ЙО!!!

Пораснаха си малките шушулки   bouquet

Да го нацелуваш от мен и поздрави на Жорката  Hug

Еййй, Дианче, кво правите вие бре? Сигурна ли си, че  е набор 2004  Shocked ?
 Laughing

Калоян е със сополи, зарази сестра си, сега тя е с темп., спрях го от градина за  да се оправи до събота за РД. УжасТ
Сега отиваме на док да даде илачи  ooooh!

# 250
  • Мнения: 919

Калоян е със сополи, зарази сестра си, сега тя е с темп., спрях го от градина за  да се оправи до събота за РД. УжасТ
Сега отиваме на док да даде илачи  ooooh!
И вие ли? ConfusedБързо оздравяване и на вас! Hug
Анелия е здрава за сега,само с голяма контузия на коляното и доста порязан пръст на ръката. Laughing
Викам на госпожата,дали ще сме живи за РД? Joy

# 251
  • Мнения: 3 861
ЧРД и на Велина!!!

Меги, честит празник  Hug  bouquet

# 252
  • Мнения: 919
Ееееее,да почерпим и ние. GrinningДнес ни очаква пълна програма.До обяд ще празнува в градината,на обяд има друг купон и вечерта ще празнуваме още веднъж. LaughingА колко е щастлива че ще я взимам наобяд и няма да спи там! hahaha
Снощи навихме косата с пресата и цяла нощ не смееше да мръдне,за да не се разваляла прическата. Laughing
Пускайте снимки,ей! WinkУтре ще пусна и аз. Grinning


# 253
  • Мнения: 1 237
Краси,честита рожденничка! newsm59Ще чакаме снимки! Hug
Честито и на другите юнски сладури!

# 254
  • Мнения: 919
Краси,честита рожденничка! newsm59Ще чакаме снимки! Hug

Мерси много! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт