Бъдещи мами - ЮЛИ - тема № 18

  • 12 781
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
galelei, добре дошла сред нас, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. Сега без да се обидиш искам да ти дам няколко съвета. Първо, темата не е място за обучение, хубаво би било да прочетеш правилата на форума. Всеки втори пост е твой, а на практика нищо почти не казваш. Ето тук има подфорум, в който можеш да четеш и да се информираш: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0
А тази тема тук е специално за тестове и проби http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76041.0

Успех в обучението!  Peace Значи друг съвет, за да не повторяш пост, след пост има оптиця да редактираш предходното си мнение и да добавиш новата информация, тук е място за обмен на информация, но не и място за откровен чат  Wink Като редактираш мнението и добавиш новата си мисъл пестиш и място в темата.

Приеми всичко това с най-добри чувства.

# 226
  • Мнения: 12
да мерси аз четох много и повече няма да се повтори да се нядявам че се научих   bouquet

# 227
  • Мнения: 12
спокоино не съм се обидила тои човек така се уче претполагам че ме разбрахте извинете на всички Hug

# 228
  • Мнения: 253
Нямаше ме хора от 4-5часа,а вие даже и ще завършете темата,както се вика Joy Joy
Добре дошли на новодошлите и леко бременеене и здраво бебче през юли месец Hug
Относно за пиенето и секса-първото го отказах като разбрах,че съм бременна,но аз пиех по една водка само като излизахме.Сега нещо ме е страх да пия какъвто и да е алкохол SickСамо миналата седмица като бяхме на сватба си пийнах 20гр.бяло вино.Доктора ми каза,че е хубаво червено вино да се пие Heart Eyes
А за секса.....на мен до 3месец изобщо не ми беше до това,но до преди 3седмици ми се върна желанието Mr. Green

# 229
  • Мнения: 603
Колко много изписано, направо едвам прочетох от обяд до сега Simple Smile това с клиновете на пиротска ми хареса като идея, мисля да проверя какво има там  Sunglasses Иначе аз съм си взела няколко панталона за бременни и си ходя с тях предимно, пък като се затопли тогава ще извадя рокли и туники, сега ми е толкова студено, че се навличам доста сериозно, даже и шапка слагам, което досега не съм правила Simple Smile За пийването, не ми липсва, понякога малко червено вино и до там, даже и кафе не пия от началото на бременността. За секса, той даже си е полезен, пък и си е вид гимнастика  Whistling тъй че съм "за" ако е в рамките на нормалното, поне така каза и доки. Хубава вечер ви пожелавам и лека нощт момичета  Hug

# 230
  • Мнения: 179
Аз си накупих клинове от Теранова.
Утре съм на ЖК стискайте палци.
Приятна вечер и лека нощт Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 725
Освен пастета и месата без термична обработка са забранени още няколко вида риба,сини сирена,меки сирена,всичко алангле.Но,те не се препоръчват,не че 100%нещо ще ни стане.[/color]
Малее, незнаех, че не трябва и синьо сирене, а тия дни поради тия бъртвежи за българските сирена похапнах доста синьо сирене..... Embarassed

# 232
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Брей, голяма активност има днес! И колко нови мами... Добре дошли и щастлива и спокойна бременност!  newsm51

galelei,виждам, че напредваш  Hug!Ама как ги вплиташ тия цитати един в друг... аз не то мога това  Wink !

Поздравявам всички, които вече знаят какво бебче носят под сърцето си! Flowers Bouquet

Radina, вярвай повече на доктора, а не на БХС-то - това изследване само обърква  и истерясваш за нищо #Crazy... Много лъжливи резултати дава. И моето през втората бременност беше лошо, но феталната не показа отклонения и Борис  е едно прекрасно дете...е, забелязват се някои отклонения в дисциплината сега, ама... Joy
Мисли си за хубави неща!  bouquet

За мамите от Варна -да кажа и за фитнеса-салончето е малко,няма много уреди, ама за бременни става. Хубавото е, че тренировките са персонални и не са много натоварващи, очаквах повече да се озоря.Но определено има ефект още от първия път- днес ходя едно леко, леко... и болките в кръста и таза изчезнаха! newsm68 Определено ще има смисъл.
Ако има въпроси - на лични.

Хайде мами, спокойни сънища/ може и еротични/ и повече усмивки!!!

# 233
  • Варна
  • Мнения: 893
ужас...заспах с детето в 9:30 и в 12 се оцъклих  Shocked пробвах да заспя пак но след 2 часа кошмари не издържах и станах ooooh!
явно нещо съм се разтревожила подсъзнателно Thinking за два кошмара изпотрепах 100 човека от бой  Joy

# 234
  • Мнения: 260
Честито на всички, узнали пола на своите бебоци!   bouquet

Добре дошли на новите момичета! Леко бременеене!  Hug

Радина, сигурна съм, че всичко е наред с бебчето! Силни прегръдки от нас!  Hug

Стеф, кажи къде е този месарски магазин, от който пазаруваш.

Аз цигарите ги отказах като видях двете чертички. Все още не ми се е допушило, но често сънувам, че тайно пуша.  Grinning Алкохол също все още не ми се пие. На 14-ти бяхме на заведение с приятели и си поръчах чаша бяло вино. За 6 часа успях да се преборя само с половината.  Rolling Eyes Веднъж пробвах да изпия една чаша бира и ми стана лошо. Обаче съм сигурна, че след като родя пак ще ми се пие и пуши като преди.  Mr. Green

Секса на нас все още ни е забранен. Ще видим на следващия преглед лекаря какво ще каже. Иначе при безпорблемна бременност секс можете да си правите до последно.  Grinning

Вирджинити, и аз бях така до скоро (докато започнах целенасочено да ставам към 5 да чета за държавен изпит Crazy ).

# 235
  • Видин
  • Мнения: 4 922
Леле какво направихте с тая тема  #Shocked

# 236
  • София
  • Мнения: 67
Добро утро, момичета!

Стискайте палци! Днес от 14ч. съм на ФМ при Марков. Направо ще се пръсна от напрежение.

 Hug Hug Hug от мен за всички!

# 237
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро момичета  smile3525
Usmivka123 стискаме палци и те чакаме с много и все хубави новини Hug
gracia777 и за теб много стиснати палчета за прегледа днес.

Аз да се оплача ( за пореден път Laughing) - пак не спях цяла нощ, ама този път не беше заради сънища, киселини или нещо подобно, а от болка. Момичета, положението излиза извън контрол. Тазобедрените стави така ме болят, че май няма да издържа дълго  Cry Става все по-лошо. Някой да може да даде съвет какво да ги правя?

Много гушки от мен и хубав ден  Heart Eyes

# 238
  • София
  • Мнения: 67
Felicity81 , на мен док ми каза, че е необходимо повече движение и болките ще намалеят. И аз така една вечер не можах да спя - бяха ужасни болки. Другото, което ми каза е да си купя ортопедични чехли за в къщи. И наистина има ефект. Аз не си купих точнви ортопедични, но пак са с малко токче. Дано ти мине бързо! Стискам палци!

# 239
  • Мнения: 12
здравейте момичета и аз снощи не можах да се наспя но мен ме торможеше настинката   bouquetрадвам се че открих този готен саит особено пък такива опщителни жени голямото ми дете е на учелище а и времето на вън не е много хубаво и такава компания като ваща е страхотна каква тема ще си изберем днес Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт