Доживях да се зардвам на лекарска грешка

  • 2 965
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 Mr. Green newsm10
мили4ка радвам се  и аз с теб
изивбняваи оба4е винаги ме е било страх и срам  да питам за такива неща ,ама тази лекарка някакви тестове ли направи 4е така реши?
можеш ли да ми опишеш симтомите които са ти описали ..4е по4вам да се вманя4авам...
..а за жилището ..не подписахте ли договор ..нали уж на определена дата трябва да е свободна и готова къщата или май съм голяма идеалистка

# 16
  • Мнения: 2 825
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Това е супер новина. Спомням си странния ти постинг ..... радвам се, че вече всичко е наред и беба е добре.  Hug

# 17
  • Мнения: 4 629
Страхотна новина! Слава Богу, че е била грешка!

# 18
  • Мнения: 980
Прекрасна новина
Сега можеШ вече да се съсредоточиШ върху ремонта и пренасянето и да се радваШ на "вече" zдравата беба Hug

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Браво много се радвам,че всичко вече е наред при вас(освен ремонта ама това са бели ядове)
Радваи се на малкото си съкровище и го целуни по дупито от мен Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 978
Браво, Това е една много радостна новина.Simple Smile

# 21
  • Мнения: 508
Алиса това е една 4удесна новина:) newsm10

# 22
  • Мнения: 7 837
Чудесно е 4е вси4ко е наред  Grinning
Радвай се на детенце  Simple Smile
Да е живо и здраво.

# 23
  • Мнения: 780
Слава Богу, че всичко е наред и притесненията са били напразни... но ти си знаеш как си ги изкарала тези седмици на очакване..
Хайде вече спокойно и само хубави новини от тук нататък. Да сте здрави и много да се гушкате!  Hug Heart Eyes Hug

# 24
  • Мнения: 2 032
Mr. Green newsm10
мили4ка радвам се  и аз с теб
изивбняваи оба4е винаги ме е било страх и срам  да питам за такива неща ,ама тази лекарка някакви тестове ли направи 4е така реши?
можеш ли да ми опишеш симтомите които са ти описали ..4е по4вам да се вманя4авам...
..а за жилището ..не подписахте ли договор ..нали уж на определена дата трябва да е свободна и готова къщата или май съм голяма идеалистка
Някой от класическите физически симптоми, които могат да се забележат, са: по-слаба мускулатура, само една гънка на дланта на ръката, дръпнати очи, сгънати ушички, по-късо вратле, по-плоско лице и главичка отзад, разтояние между първия и втория пръст на крака, и разни такива. Но има тип увреждане, наречено мозаечен даун синдром, където не всички хромозоми са засегнати, и няма класическите признаци. Ти пък защо се притесняваш, недей!
А иначе за къщата, ако една фирма я прави, може да се подпише такъв договор с liquidated damages при забавяне, но иначе, когато отделни хора прават правят отделни неща, което по-нормалното: едни сменят прозорци, други изграждат пристойката, трети оправят покрива, и т.н. не се подписва договор, който да санкционира забавяне.

# 25
  • Мнения: 1 533
Алиса, много се радвам на тази лекарска грешка Hug А ти като събереш сили, се заяж с лекарката, хич не я щади, ама-ха!
Успешно местене в новата къща!!!

# 26
  • Мнения: 2 332
Мила Алиса, много се радвам за вас!   bouquet Разпусни сега душата и нагушкай дечицата!!!

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Браво! Имаш пълното право да се зарадваш на такива грешки!
 Flutter Да няма повече такива притеснения

# 28
  • Мнения: 5 183
Абе къщата ти е дерт, ама най-важното е 4е детенцето ти е здрави4ко. останалото все ще се нареди един ден, но по-важно от здравето няма! радвам се за вас!!! Нагушкай си рожбата и благодари на Господ!!!

# 29
  • Мнения: 1 909
Е, опитах се една седмица "да не се притеснявам", но колко сайтове за даун синдром изчетох...И някой от физическите признаци ги виждах в бебо-не класическите, но все пак.

Каzаха ли ти да провери6 zа т.нар. Ламбди на крачетата и ръчичките?  newsm78
Много се радвам, че се е окаzало гре6ка  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт