Клуб "Парфюмен ценител"-3

  • 19 183
  • 338
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 289
п.с. Има малкаааааааа мъжка нотка в него/моят познавач веднага я определи...миришело му на неговата пяна за бръснене ..... Joy
Но има нещо вярно в това. Значи имам вече трети парфюм със мъжки "нотки"/Кристобал, Орхидеята и Прадата Heart Eyes
Явно "проблемът" е мой Simple Smile


ММ реагира по същия начин  Crazy

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много мощен този дракон бе Бубс, изпепелява ме направо  Laughing
В интерес на истината, печелил ми е комплименти, факт. Но не мога да го нося.

за мен обикновено е парфюмът, когато имам нужда от тласък напред, когато се чувствам зле, а точно тогава трябва да съм в отлична форма - когато съм в средата на облака му, нищо не можа да се обърка и всяка нотка гали душата ми  Heart Eyes

Прекрасно разбирам това състояние, така ми действа Хабанита.
Като се замисля, доста са сходни като характер. Подпират и не търпят противоречие.

Амар, по подобен начин усещам еликсира и водата  Peace

# 77
  • Габрово
  • Мнения: 240
Момичета, имам нужда от съвет - 52 долара добра цена ли са за 50 мл Черна Орхидея - EDT, тестер? Дали да го взема? newsm78

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 11:12 от Deli_s

# 78
  • София
  • Мнения: 1 936
Момичета, имам нужда от съвет - 52 долара добра цена ли са за 50 мл Черна Орхидея - EDT, тестер? Дали да го взема? newsm78
Смятам, че е нормална цена. Горе-долу така вървят в Ebay. (Поправям се, в Ebay обаче не са тестери)

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 11:34 от Lodsi

# 79
  • Мнения: 2 768
Aз пак да си кажа мантрата - гледайте етикетите на Орхидеята! Понякога по-евтината цена е за Цветния воал (с черен етикет и бяла кутия)
Иначе цената е екстра!  Peace

Амар, честити придобивки, да се множат!  Grinning

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 14:04 от eta

# 80
  • Габрово
  • Мнения: 240
Точно от Ибей е, но си пише, че е тестер, с капачка, Тоалетна вода, черен етикет
Олеле, Еta, благодря ти! omm През цялото време му гледах черния етикет и чак сега се опомних, че това е Цветния воал!

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 12:25 от Deli_s

# 81
  • Мнения: 540
дами,за тези 3те    ще кажете ли  по нещо ,че са ми доста интереснии Thinking

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Точно от Ибей е, но си пише, че е тестер, с капачка, Тоалетна вода, черен етикет
Хм, сигурно ще го взема, ама после къде ще му търся кутийка Thinking

Цветния воал е това. Аз пък да повторя моята мантра, че двата са твърде различни  Laughing
За какво ти е кутийка? При удобна цена не ме интересува изобщо в каква опаковка идва.

# 83
  • Габрово
  • Мнения: 240
За какво ти е кутийка? При удобна цена не ме интересува изобщо в каква опаковка идва.

Защото аз съм откачена - чавка ми е изпила мозъка, знам си аз... smile3537
Цитат
Момичета, аз съвсем съм се чалнала напоследък #Silly, но знам, че само вие можете да ме разберете (надявам се! Mr. Green) - Обхванала ме е фикс-идея всичките ми парфюми да бъдат в собствените си кутии (затова избягвам тестерите), но съм изхвърлила Banghead кутийките на Clinique - Happy To Be 50 мл и Chanel - Chance Eau Fraiche 50 мл.
Много моля, ако някоя от вас има такава кутийка и не държи на нея, да ми пише!  bouquet

# 84
  • Мнения: 338
Аз също предпочитам парфюмите ми да са в кутии. Да не говорим пък за това, че обичам от време на време да вадя всички парфюми и да почиствам шишенцата отвън със спирт. Много мразя отпечатъци от пръсти по флакона Sick.
Абе, луда работа ooooh!.
Имам приятелка пък, която като си купи парфюм, на момента изхвърля кутиите и... капачките. Много я дразнели капачки Shocked

# 85
  • Мнения: 2 768
Капачки чак не, ама кутии мятам незабавно. Само една си запазих - на Агента легълцето от черен плюш (образно де, не е точно плюш).

# 86
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз вече се оглеждам за летни парфюми.
Препоръчайте ми някакъв свежак, ама  направо леден парфюм. Да няма цветенца - метенца и пр. истории...

# 87
  • София
  • Мнения: 1 481
Я, нова тема  Mr. Green

За да не е голо "запис", споделям, че от няколко дни се поливам с Eau des Merveilles,  а днес- с Еликсира, защото тук е доста студено.
Тази седмица съм в Плевен, след дълъг размисъл понесох със себе си 9 парфюма и няколко виалчета, и пак се оказва, че има някои, които ми липсват ужасно. Болен мозък  ooooh! smile3517

# 88
  • Мнения: 152
Аз вече се оглеждам за летни парфюми.
Препоръчайте ми някакъв свежак, ама  направо леден парфюм. Да няма цветенца - метенца и пр. истории...
Аква уоман,познаваш ли го-аква е,не е цветен!

# 89
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз вече се оглеждам за летни парфюми.
Препоръчайте ми някакъв свежак, ама  направо леден парфюм. Да няма цветенца - метенца и пр. истории...
Аква уоман,познаваш ли го-аква е,не е цветен!


Не се сещам...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт