kolegata

  • 3 074
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 484
Пързалка  момичета  на  такова  ми  мирише.

# 16
  • Мнения: 95
снегът се стопи,а някой още се пързалят Wink

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Незнам как се стигна до целувка.

Гледай да разбереш поне как се е стигнало до секс.

палавата, страшни попадения имаш  Joy!

съвет не мога да дам, защото не разбрах проблема.

# 18
  • Мнения: 64
жена към жената е вълк , може и да не пързаля момичето ...

# 19
  • Мнения: 686
Никът ти е много подходящ Laughing!
снегът се стопи,а някой още се пързалят Wink
А то като почне да се топи снега,става най-хлъзгаво!

# 20
  • Мнения: 2 448
Ако е пързалка, дори не е хлъзгава.
Ако е истина още по тъпо решение. Как да не си сменя работата само защото ме е целунал колега. Чудо голямо!
Ако са ви сериозно и изпълнени с любов сериозните връзки, този флирт няма да им навреди. Ще се гледате като котаци известно време и ще ви мине. Ако не са , значи не си струва да оставате в тях и сами ще се разпаднат, а вие ще се вземете.
Защо трябва да бягаш? Да бяга той, ако му пречиш.

# 21
  • Мнения: 2 716
Вярвам ти.
Гадна работа.
Напусни веднага.
Това е моят съвет.

# 22
  • Мнения: 1 949
Вярвам ти.
Гадна работа.
Напусни веднага.
Това е моят съвет.

Стига дееее. И къде ще си намери работа точно сега?  Когато всички правят съкращения. А да не забравяме, че парЪта прави борбЪта  Mr. Green

В случай, че темата не е пързалка, съм на мнението на pasinet.

# 23
  • Мнения: 2 716
При създалата се ситуация, парите отиват на второ място.
Трябва да спасява кожата.

# 24
  • Мнения: 4 965
Ако е пързалка, дори не е хлъзгава.
Ако е истина още по тъпо решение. Как да не си сменя работата само защото ме е целунал колега. Чудо голямо!
Ако са ви сериозно и изпълнени с любов сериозните връзки, този флирт няма да им навреди. Ще се гледате като котаци известно време и ще ви мине. Ако не са , значи не си струва да оставате в тях и сами ще се разпаднат, а вие ще се вземете.
Защо трябва да бягаш? Да бяга той, ако му пречиш.

Абсолютно.
Че даже и секс да правите, какъв е проблемът?!
Ако се държите като нормални и зрели хори, спокойно можете да си поддържате колегиални и приятелски отношения, независимо от тръпката....

# 25
  • София
  • Мнения: 4 042
Ти не си ли чувала поговорката:

Където си вадиш хляба, не си вади ....

Кротни се малко, ще ти мине. Или се праснете, да се успокоите и после все едно нищо не е станало.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Поговорката не винаги е правелна- има и изключения.
Според мен ако разумно се подходи в случая един флирт би бил нещо много приятно и ....дори ползотворно към сериозната ти връзка.
Не че те тласкам към обятията на този колега,ти сама си знаеш но от личен опит ти казвам че забранения плод е най-сладък,но като го опиташ в повечето случай не повтаряш.
Успех и както казваше баба ми- ако правиш нещо, прави го с акъл
 Hug

# 27
  • Мнения: 4 733
 Аз не бих бягала. Като не го виждаш все по-силно ще започнеш да го желаеш....това при положение, че осъзнато си влюбена в него. И за първи път чувам за каквито и да е искри при положение че "обичаш своето си злато ".

# 28
  • Мнения: 1 484
Направи  си  равносметка  с  кого  от  двамата  искаш  да  бъдеш.Не  си  лъжи  златото  ,много  е  кофти  повярвай  ми.От  личен  опит  ти  го  казвам.

# 29
  • Мнения: 1 949
Абе сигурно ни пусна по пързалката тази мома  Whistling Нещо никаква я няма да каже накъде върви лИбУФта.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт