Оскари 2009

  • 14 016
  • 261
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 255
Ди енд.
 Клерет, още шамари? Mr. Green

# 196
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
 Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Няма да си сменям ника на Ванга 2, нот йет   Crazy

Лека, Джи! Лека момичета!
Целувки за чаветата, беше ми приятно!

# 197
  • Мнения: 2 257
Хайде, да ни е честита американо-индийската дружба.

Просто не искам да съм Бранджелина тази вечер вкъщи, с децата. Mr. Green

# 198
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
е, стига де, те си знаеха!

# 199
  • Мнения: 2 185
Отивам да скърбя  smile3518
....и чавета за целуване нямам  Cry

# 200
  • Мнения: 58
Айде лека!

# 201
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
ДАрлинг, да ти дам моето, ама без право на връщане за първите 3 седмици Simple Smile)))))

# 202
  • Мнения: 2 185
ДАрлинг, да ти дам моето, ама без право на връщане за първите 3 седмици Simple Smile)))))

Веднага я взимам, иска ли питане  Grinning

# 203
  • Мнения: 7 091
Лека момичета! На мене ми секна ентусиазма за коментиране, звънна ми телефона преди малко 2 пъти...като международен разговор звучеше, само дето нищо не се чуваше като хората и корема ми се преобърна направо.  Confused ДОбре, че изяснихме мистерията, че направо се разтреперих, като знам защо ни звънят обикновено по тези часове от БГ.  Tired

# 204
  • Мнения: 3 271
Изтървала съм чата Simple Smile То аз не гледах чак задълбочено, поглеждах на важните моменти само. Сега ще ви изчета коментарите. Бранджелина бяха много стилни и определено мисля, че си очакваха, че чак до Оскари няма да стигнат.

Tandoori, радвам се, че не са лоши новини.

# 205
  • Мнения: 451
Айдее, свърши се с парада  Laughing. Индийците обраха Оскарите,Мерил Стрийп беше просто прекрасна...Кейт Уинслет беше толкова сладка, направо ми стопли сърцето Heart Eyes
И може и да си въобразявам, но Дженифър Анистън изглеждаше, като че ли й беше много неловко.

# 206
  • Мнения: 3 463
И може и да си въобразявам, но Дженифър Анистън изглеждаше, като че ли й беше много неловко.

Точно за нея щях да попитам, наду ми се главата от четене за предстоящата й среща с Бранджелина.

# 207
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
Дали има някъде възможност да видим актрисите как са били облечени?

Аз Анджелина не харесвам в сегашния си вид. Изглежда ми преждевременно състарена. Дженифър все още се държи.

Намерих снимки. Ами Анджи ми изглежда лелка в сравнение с Джен. Последната направо цъфти

# 208
  • Мнения: 451
E, да вземем под внимание, че Анджелина роди три деца през последните няколко години, все пак Laughing
Много добре изглеждаше тя според мен, Дженифър малко беше попрекалила с тена и ружа...

# 209
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
E, да вземем под внимание, че Анджелина роди три деца през последните няколко години, все пак Laughing
Много добре изглеждаше тя според мен, Дженифър малко беше попрекалила с тена и ружа...

Аз си мисля, че децата са се превърнали в нейна мания. За 34 годишна жена с три деца ми се вижда захабена. Това е мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт