Спалня в лилаво

  • 205 176
  • 437
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Сега видях, че pepitta_84 е писала за бял воал за това ли става въпрос, не съм търсила такова по магазините, но да речем че намеря тогава какво ще е шалтето и някаква пътечка ли малко килимче ли и аз незнам вече  ooooh!
Май трябва да пиша и в темата за пердета да видя какво ще ме посъветват и там  newsm78

А защо не съчетаеш лилавото със сиво, т.е. някакво тъмно сиво шалте ? Или ще ти стане мрачно? Другата хубава комбинация на лилавото според мен е с млечно бежово http://www.google.bg/imgres?q=%D0%BC%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0% … :429,r:8,s:0,i:82

# 361
  • Мнения: 320
Момичета сега излизам с дребния и дано ми остане време да погледна воала какво представлява  Wink
Шунка, твойте перденца са много хубави, но защо ли в нашите магазини ми предлагат само тази органза, която на мен лично много не ми допада, а такива с памук тц, а мъжо в никакъв случай няма да се съгласи да идем до икеа за пердета, аз и по-рано го врънках даже му казвах, че там са по-ефтини, ама не ме огря  Sad

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Да, наистина е неприятно.
Аз още не съм гледала подробно магазините за пердета, но не очаквам да има нещо впечатляващо (е, сигурно ще има за някакви луди пари). Мисля обаче да огледам и Ибей дали може да ми предложи това, което си представям. Simple Smile

# 363
  • Мнения: 931
Бял воал би трябвало да има навсякъде, и аз  много се чудя защо продавачките наблягат на тази органза, на мен лично не ми харесва, иначе с бял воал според мен става изчистено и можеш да го съчетаеш с всичко. Иначе има по магазините и едни пердета , нз как се водят, но са наполовина лен и памук и воал, нещо между трите плата , не са гладки а имат някакъв релеф , също са много интересни , мисля че и на цветя и кръгове съм виждала и са едноцветни или бели или малко на шампанско наподобяват.

# 364
  • Мнения: 320
Момичета видях го този воал, ма така както си  беше на топа нещо остричък ми се видя и като че ли малко по-плътно ще дойде от това дето уж съм си харесала, дали ще омекне при пране  newsm78

# 365
# 366
# 367
  • Мнения: 931
alex_og97 ето ти една малко кофти снимка на воала, ама апарат ми има някаква тъпа настройка и не мога да я махна, така че дано се вижда добре :
http://pepitta.snimka.bg/details/kuhnq.400542.27478976

simona18blg и при теб се е получило много добре

# 368
  • Мнения: 811
симона, много добре се е получило, много хубави пердета!

# 369
  • Мнения: 320
pepitta_84, мерси за снимките наистина така стои много добре и пада хубаво ще помисля за този воал.
Симона и твойте са много хубави, тънкото май е органза нали, а беличкото плътното какво е?

# 370
  • Мнения: 0
Благодаря Simple Smile Всъщност тънкото, което се вижда са две тънки. Едното е циклама за фон, а второто е бяла органза с розите. Цикламата също е органза. Белите плътни мисля, че се водеха атлас. Не са сатен, но имат съвсем лек отблясък.

# 371
  • Мнения: X
alex_og97 ето ти една малко кофти снимка на воала, ама апарат ми има някаква тъпа настройка и не мога да я махна, така че дано се вижда добре :
http://pepitta.snimka.bg/details/kuhnq.400542.27478976

simona18blg и при теб се е получило много добре

Pepi страшни пердета имаш, искам абсолютно същото , че на моята спалня няма да отиват фигурални, моля те напиши ми на лични откъде си купила пердетата или плата и какви са, защото аз не съм много в час с материииите  ooooh! Crazy Mr. Green

# 372
  • Мнения: 931
alex_og97 ето ти една малко кофти снимка на воала, ама апарат ми има някаква тъпа настройка и не мога да я махна, така че дано се вижда добре :
http://pepitta.snimka.bg/details/kuhnq.400542.27478976

simona18blg и при теб се е получило много добре

Pepi страшни пердета имаш, искам абсолютно същото , че на моята спалня няма да отиват фигурални, моля те напиши ми на лични откъде си купила пердетата или плата и какви са, защото аз не съм много в час с материииите  ooooh! Crazy Mr. Green

Бялото перде е най - обикновен воал - бял без нищо /5лв.метъра/ а плътното е едно такова като кадифено ама не толкова рошаво /12лв.метъра/. Купени са от Хасково от магазин за пердета до пазара, нз от къде си но това са материи които ги има във всички магазини - най-обикновените и най - евтините. Ако искаш повече инфо за магазина на лични ще ти напиша къде се намира точно.
Аз си ги ших , т.е с помощта на една приятелка , ама си купих и перделък на метър и си ги нагърчих сама и сама си заших копчетата за релсата , така че колко са сполучливи нз, аз толкова мога  Blush

# 373
  • Мнения: 320
Лелееее 5 лв. на мен ми казаха 7 лв. за воала  #Crazy еееее опасни са в нашия град всичко е по-скъпо.

# 374
  • Мнения: 9
момичета записвам се да ви следя, което можах да видя е страхотно има и още да разглеждам и да си крада идейки кое и как ще е по хубаво, благодаря за хубавата темичка.. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт