Кой термин е по-верен?

  • 5 118
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274
Даже да имаш само един термин определен, това нищо незначи. Бебчо може да е решил да поостане още или да се разбърза. Пази се и се любувай на спокойствието, а другото е божа работа. Леко раждане и здраво бебче Hug
Много точно казано...
Обикновено никой термин не е верен...
Когато бебето реши, че е готово, ще излезе...

# 31
  • Мнения: 9 450
От 21.01 си влязла в 9-я месец.Може да родиш всеки момент.Термина е само ориентировъчна дата.Леко раждане и успех!

# 32
  • Мнения: 2 960
Кога ще излезе бебчо е Божа работа.Така че се моли за здраво бебче,а не си блъскай главата за това кой термин е верен и кой не.Леко раждане от мене.
Peace

# 33
  • Мнения: 9 814
В повечето случай по- верен е ПМЦ, но ако имаш нередовна оволация, тогава ПМЦ може и да не е толкова точен. Така или иначе бебчо ще излезе когато си реши. Леко раждане

Съгласна съм напълно.
Ето преди ден ме гледаха два пъти на два различни ехографа и терминът беше с седмица и нещо разлика.

# 34
  • Мнения: 297
Даже да имаш само един термин определен, това нищо незначи. Бебчо може да е решил да поостане още или да се разбърза. Пази се и се любувай на спокойствието, а другото е божа работа. Леко раждане и здраво бебче Hug
Peace
Чакаме те с хубаави новини   bouquet

# 35
  • Мнения: 368
Май терминът е само дата, която те ориентира кога горе долу да родиш Wink
Моят беше на 26 септември, бебето беше винаги с две седмици напред, в осми месец спря толкова да расте, даже беше със седмица назад, а аз родих на 15ти, като хич и си нямах идея какво ще се случва - бях сигурна, че никога няма да родя Simple Smile

Абе, божа работа. Само леко раждане Simple Smile Много малко бебета се раждат на термин така или иначе

# 36
  • Мнения: 388
Според датата на зачеване трябваше да родя на 23.09, според менструация - на 19.09, а аз родих планирано със секцио на 15.09 и бебето се водеше доносено - 3500гр. 50см. Тъй че и за не разбрах кога е трябвало да родя  Grinning Леко раждане!

# 37
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Кога ще излезе бебчо е Божа работа.Така че се моли за здраво бебче,а не си блъскай главата за това кой термин е верен и кой не.Леко раждане от мене.

 Peace

# 38
  • Мнения: 27 524
100 процента няма сигурно  Peace Терминът, дори при редовен цикъл, може да варира със седмици. Опитай се да не го мислиш, наслаждавай се сега, после ще ти липсва  Hug

# 39
  • Мнения: 202
По датата на последната менструация е по-верен според мен.При мен поне така се получи.Видеозона ми показваше по-късна дата .

# 40
  • Мнения: 1 447
100 процента няма сигурно  Peace Терминът, дори при редовен цикъл, може да варира със седмици. Опитай се да не го мислиш, наслаждавай се сега, после ще ти липсва  Hug
Напълно съм съгласна.Успех и леко раждане.

# 41
  • Мнения: 1 554
мацката сигурно е родила вече Rolling Eyes

# 42
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Родих точно на датата определена от лекаря.Но не е казвам ,че те познават с точнност-до ден.Бебо ще се появи,когато е готов Wink.Почивай си повече и леко раждане  bouquet и дано скоро да се похвалиш Wink

# 43
  • Мнения: 4 070
Вече от опит мога да кажа, че е по-верен термина от ПРМ.....при мен , въпреки,че бебето уж все беше много голямо и т.н не улучих др. термин(сменения ми с по-ранна дата от ФМ)- моята док. продължава да смята,че според нея това е термина и вече пренасям, но все пак е склонна и да вярва,че (както казва тя) има жени на които не може да им се определи точно термина- аз имам уволация през много различни дни всеки месец, а една девойка със същия случай като моя, която пак имаше няколко термина има много нередовна менст. Явно това са критерии, които объркват малко докторите при определяне на термина, защото както се сещаме схемите за определяне на термин са стандарт- те са за жени с менст. птез 28 дни и уво на 14 ден....

# 44
  • Мнения: 2 495
Само да споделя че на 26 февруари родих момченце Радослав с тегло 3950 гр. и 55 см. Hug

Общи условия

Активация на акаунт