Май 2005- Тема 123

  • 13 482
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 896
Малейна, имах предвид точно за Т, и то не висока, но пък постоянна, затова ти казах, че сигурно си знаеш. Аз както си мислех, че мога да УСЕТЯ кога Ема има Т, така един път си имаше 37.2. Познай дали не се чудих от колко време може да е била така и да не съм усетила. Нали пневмоните са с такава "ниска" и постоянна Т.

# 226
  • София
  • Мнения: 2 437
Феъри, много се радвам, че на Коцето му действа добре.   Hug

На мен не ми се пише, защото съм в някаква дупка от известен брой дни, но ще ми мине. Засякох се с Гушлева пред хранителният магазин  Mr. Green и ми се пооправи малко настроението. Депресия ли е, някакво пролетно нещо ли е...не знам, но положението е плашещо  Crazy Мисля, че до 1-2 дена ще ми мине.
Сега съм, така да се каже, в отпуск. След толкова години у дома това да е подредено, чисто и сготвено се приема за даденост, не отнема никакви усилия и реших да поспра за мъничко. В крайна сметка и аз съм човек, пък и да се види, че през останалото време има една жена, която не сяда. Май от това ми идва лошото настроение. Време ми е да започвам работа  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 829
Гуш, мерси, ще премеря с уред, да видим  Grinning - Мерих, изобщо няма Т  Rolling Eyes
Дианче, и аз така с двама вкъщи  Mr. Green  Hug Шъ съ опра'им, нали така!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:20 от Mалейна

# 228
  • Мнения: 920
Ей тая седница не трябваше да ставам от леглото изобщо  Crossing Arms, само нерви и глупости  ooooh! .

Сутринта водя Калоян на градина (с идеята че е едната госпожа) а те се сменили  Tired, добре ама при другата страшно трудно го оставям - то е рев, то е истерия, тя самата не може да го овладее, и обикновено баща му го води в тези дни, защтото с него се гушват, целувка, пожелание за приятен ден и готово. За справка  само ще ви кажа, че миналия път, когато се "нацелихме" ефекта беше насинени подмишници на детенце, от опитите да го удържат да не тича след мен към вратата и да го изправят, а той се свлича като дроб  Rolling Eyes . Не е виновна жената тя полага усилия, той никога не се е оплаквал от нея, просто му е по-малко любима. Сутрнита обаче.... то е станало всеетажна драма. Аз го оставих във въпросното състояние и тръгнах - не защото много исках или нямах време, но защото ако остана и излезе и ме види няма да влезе повече изобщо. Тя милата не се оправила сама (то няма и как да стане с още 29 подскачащи и искащи своето). От съседната група се притекла тяхната госпожа като чула писъците, дошла и психоложката (че и нейния кабинет е на етажа) и отделно на моя приятелка майка и - случайно минаваща  #Crazy . Успокои ли са го, психоложката се опитала да говори с него, но той изключва в такива ситуации. Като го взимах само ходех да се извинявам по стаите  Embarassed . Другата седмица ще се видя с въпросната психоложка - жената е много мила и съм със супер впечатления от нея - каза че има идея какво да направим. На моменти е. Сега както ви писах и преди и при наште не иска да го оставям, но за там не е драма, защото не се налага. Цял ден ми е едно ревливо......

# 229
  • Мнения: 2 407
Гуш хубави цветове
Малена дано минете без Аб,но ако кашля още май ще се наложи...
Диана давай смело..

# 230
  • Мнения: 3 818
Малейна, има опасност процесът да хронифицира, което по думите на мъжа ми, ставало много лесно при малките деца. Специфичното е, че в такива моменти на детето видимо му няма нищо, обаче бактериите си работят.
На нашите кумове момиченцето три месеца имаше проблеми ту с кашлица, ту с хрема. Детето си беше много жизнено, без температури, без видимо да е болно, обаче все подкашля, все хрема има. Кумата ми я водеше през ден на лекар, даваха разни сиропи само, в един момент проблемът се изостри до такава степен, и то за два дни, че детето се наложи да влезе в болница.
Това ти го казвам не за да те плаша, а да следиш изкъсо нещата, бих ти препоръчала и при най-малкото съмнение да действаш решително Hug
Дианка, напълно те разбирам за депресивното ти състояние. Аз тази седмица я прекарах плътно вкъщи с двете дечурлига и днес вече бях пред нервна криза Laughing На всичкото отгоре се смазах да чистя и подреждам и Мишка съвсем небрежно и артистично за пет минути обръщаше къщата с главата надолу Tired Днес вече бих пълен отбой, казах на майка ми, която беше дошла да ми помогне, че ги оставям да се оправят с кочината както намерят за добре, а аз отидох да се забавлявам, като... напазарувам в Била Laughing За два часа и плющящ дъжд това успяхме да измислим с мъжа bowuu

# 231
  • Мнения: 1 037
Добро утро!
Честит имен ден на именниците!  bouquet
Гуш,харесват ми цветовете,много си артистична и смела(за белия в детската говоря Laughing)А за снимчиците,които пусна-ами онемях,фантастико! Wink
Тиа,кво да ти кажа,не е лесно да се справяме в такава ситуация.При нас се случва,но в къщи-като не се получи по неговата и се почва истерия.И аз не съм пред нервна криза ,ами съм направо в нея.Данчо и той не иска при баба си,но вчера не го попитах,а направо баба му го взема от детската,та да поизлезем с мъжа ми снощи.
И най-накрая да ви се похваля-вече имам дълга коса,но не постоянна-треси с щипки.Много ми отива,като си я сложа ще се снимам и ще ви се покажа. Crazy

# 232
  • Мнения: 995
Сега съм, така да се каже, в отпуск. След толкова години у дома това да е подредено, чисто и сготвено се приема за даденост, не отнема никакви усилия и реших да поспра за мъничко. В крайна сметка и аз съм човек, пък и да се види, че през останалото време има една жена, която не сяда. Май от това ми идва лошото настроение. Време ми е да започвам работа  Mr. Green

Мдаааа... Понякога на моите двама им е много трудно да свикнат с мисълта, че няма цял живот да ги "кърмя" на поискване Mr. Green. Много си личи, когато съм по цял месец на очни. Атмосферата така се нажежава, че не мога да си представя как ще я караме, когато започна работа. Защото аз все някога ще почна.

Тиа, много сложна ситуация Rolling Eyes
Малейна, дано решението ти е правилно Peace
Мартеа, пак изкарахте преживяване! Звучи страхотно, малко завиждам Wink

Гуш, на мен това зелено много ми харесва и не ми е тъмно, но щом е в комбинация с тъмни дивани ще трябва  да предвидиш светло петно в стаята(едра мебел някаква) и много светлина. Ние сме със сиви стени и въпреки белите диван, шкафове, трапезарийни столове и светлото дърво, пак ми е тъмно.
Не мога да преценя дали контраста със завесите ми допада, идва ми някак ориенталско, което не е никак лошо, ако търсиш такъв ефект Peace
Дано сте попаднали на майстори  Simple Smile

Опс...
Честит празник на именниците!

# 233
  • София
  • Мнения: 2 437
Ехоуу Simple Smile Днес бяхме в зоологическата градина и сега всички спят без да мръднат.  Grinning

Снощи ходих на гимнастика в един център до нас и беше супер! Само аз и още една леля- двечките с треньорката. Смятам да стана редовен посетител, защото е точно място за мен- без много хора, не са някакви спортни натури, че да те е срам, близко ми е, евтино, вечерта...абе очарована съм Simple Smile

# 234
  • Мнения: 829
Снощи ходих на гимнастика в един център до нас и беше супер! Само аз и още една леля- двечките с треньорката. Смятам да стана редовен посетител, защото е точно място за мен- без много хора, не са някакви спортни натури, че да те е срам, близко ми е, евтино, вечерта...абе очарована съм Simple Smile
Дианче, браво! искам и аааз, ама няма да е скоро! Rolling Eyes
Феъри, мерси за предупреждението, ще го имам пред вид!  newsm78 И аз като теб разпускам като ходя до Била или до Кауфланд  Mr. Green Обаче ходя сама, за да не ми гледат времето, чета етикетите колкото си искам, гледам, избирам... смях на кубици

# 235
  • София
  • Мнения: 2 896
Ехоуу Simple Smile Днес бяхме в зоологическата градина и сега всички спят без да мръднат.  Grinning

Снощи ходих на гимнастика в един център до нас и беше супер! Само аз и още една леля- двечките с треньорката. Смятам да стана редовен посетител, защото е точно място за мен- без много хора, не са някакви спортни натури, че да те е срам, близко ми е, евтино, вечерта...абе очарована съм Simple Smile

Искам и аз  Grinning
ще ти звънна за подробности

Гуш, на мен това зелено много ми харесва и не ми е тъмно, но щом е в комбинация с тъмни дивани ще трябва  да предвидиш светло петно в стаята(едра мебел някаква) и много светлина. Ние сме със сиви стени и въпреки белите диван, шкафове, трапезарийни столове и светлото дърво, пак ми е тъмно.
Не мога да преценя дали контраста със завесите ми допада, идва ми някак ориенталско, което не е никак лошо, ако търсиш такъв ефект Peace
Дано сте попаднали на майстори  Simple Smile



Ми и аз се притеснявам дали няма да стане тъмно, но все пак се успокоявам, че имам голямо бяло петно - кухнята, 4 метра бял лак с корпус от светло дърво.
А за пердетата, може би тази снимка така го предава ориенталски, не гоня точно такъв ефект.
Май ще падне голямо обикаляне по магазините за домашен тесктил и как ли ще обяснявам на продавачките какво търся Tired

А вашето сиво много ме кефи  Grinning


# 236
  • Мнения: 2 407
С Ники ходихме до Мола ,сега е при майка ми,аз ще изляза с приятелки....
Диана браво,мене ме мързи да ходя по фитнеси.

# 237
# 238
  • Мнения: 472
Честит 8-ми Март мили мамчета!
Бъдете много здрави, щастливи и обичани!

# 239
  • Мнения: 2 407
Честит празник!Много любов!  bigdance2 Tada

Общи условия

Активация на акаунт