Май 2005- Тема 123

  • 13 490
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 480
Наско пък като вземе да маже - половината пакетче масло на филията, другата половина го изяжда  Laughing Ама тя баба му му позволява да маже, аз нямам нерви да ми плеска из кухнята  Laughing И той големи мераци проявява да готви. Като правя нещо с брашно задължително маца ръцете си и тръгва да ни плаши, че бил Кумчо вълчо - от приказката за седемте козлета  Laughing

Ох, Кате, уморително е, ама няма начин  Hug "Учи, за да не работиш", нали така казват старите хора  Wink Макар че в днешно време никак не важи тази приказка. Дано изпитите лесно да минават  Hug

# 61
  • Мнения: 4 315
Набързо - привет!

Теа си се разболя, слиза й надолу, сега ще звъня да видя какъв сироп да давам. Тази седмица няма да ходи на градина и драмата с гледането отново е на мода. След малко излизам да разлепям обяви, че си търся жена от района. Няма и няма, братче.
Аз съм си взела работа за вкъщи и сега бачкам на тъгъдък.
Снощи излизахме, но не пих, за да карам. Нещата така били доста по-различни. Умрях от скука.
Сори за телеграфния стил.

Хубав ден!

# 62
  • Мнения: 0

Еврика някой ме забеляза Гуш , Дидка благодаря ви

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Мартеа, бързо оздравяване на Теа и дано да я намериш вече тая детегледачка.
Дианка, как е Павчо?
Гуш, много интересни неща разправяш, жалко че поне половината не разбрах. Wink Браво на Ема за филиите. Аз все още на разрешавам на Иво да пипа ножове. Знае ли човек какво ще му хрумне.
Ренка и моите много обичат така направо да лапат маслото.
Катка, почини си малко, че после пък сесия те чака.  Hug
Бубе, бързо оздравяване на Криси. Тъй де как може да има сняг и да не се пробва на вкус. И Иво си хапна като бяхме в Русе.
Дидка-питка, по оня въпрос май и аз съм към 0, и то по моя вина. Все гледам да се измъкна от това занимание.
Тук няма сняг. Вчера през нощта валя малко и до обяд се стопи. Само си е доста студено и не искам да ги разхождам моите, а те се сърдят.

Lidiya75, ти защо реши че не те забелязваме, просто не винаги се отговаря на всичко написано. Иначе аз си чета всичко наред.

# 64
  • Мнения: 1 037
Е,по оня въпрос-не винаги е нула при нас,даже доста често попрекаляваме,но трябва да сме поне с едното дете и то малкото.Тогава..........мани,може за един ден да навъртя седмичната дажба. Whistling
Ема е страшна "готвачка" Peace,и моето дете обича да маже,но най-вече пастет,половината от който изяжда от ножа Rolling Eyes
Мартеа,пожелавам леко да мине заболяването и бързо,и успех в намиране на точнатаа детегледачка.
Аз съм много доволна от моята,толкова много обича децата и ги обгрижва добре.Ителигента е,живее много близо до нас,сама без ангажименти към деца или нейни внуци(пораснали са Wink)Стискам ти палци!
Моите деца пак са с хрема,дори Данчо снощи ме изправи на нокти-като каза боли ме ушето и реве.Наложи се да му капя капки и да му дам Калпол,че да заспи.Сутринта нищо му няма,според мен е бил блъф,просто не му се е спяло и носа запушен-затова се е чувствал кофти.Но днес превантивно не го сложих на обяд да спи,защото нощите след това са кошмар.У дома не изразходва почти никаква енергия,вчера се опитахме да излезем на разходка,но няма пътища,а тук снега е много.След малко ще отидем до свекърва ми да поразриваме колите и пътя,че трябва да се работи от утре,а на Арбанаси е зимна приказка,многооооооооо сняг!
отплеснах се Blush

# 65
  • Мнения: 920
Ние се отчетохме от към разчистване на кола. После си направихме огромен снежен човек - почти колкото Калоян на височина. Като преточа снимките от телефона ще ви покажа снежното ни творение.

Мартеа да оздравявате.

Лидия нищо лично от мен. Пропуснала съм в калабалъка  Tired.

Вчера все пак се отчетох с покупки  Party. Сега отивам да спинкам с детенце, което твърди че даже на стола ще заспи  Laughing.



# 66
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, и на мен това ми стана интересно-взема все нови и нови порции маргарин и маже все в средата на филията  Laughing Ама пък иначе е толкова старателна и така с маниер подхожда  Wink



сакън, не е маргарин  Naughty
препоръчвам горещо масло лесн … 72;не

# 67
  • Мнения: 472
Привет на всички!
Започвам с малко мрънкане. Бях без компютър и поне мъжо ми все прави някакви преинсталации и пр. и си прецаках сума снимки на Маги. Нямах време да качвам по дискове и т.н. и ги изплесках всичките в снимка бг. Няма да разправям колко им се влоши качеството. Ако някой има идея как или с какво да ги оправям да сподели. За сега с фотошопа не се справям особено.
Кате и Маги е станала страшна лигла, направо не се трае. Три дни не е гледала филмчета, защото беше наказана, но файда никаква.
Гуш, страшна си. Приличаш ми на една ТВ водеща, ама няма да кажа коя, да не би пък да се обидиш  Hug. Много успехи ти пожелавам  Hug. Ема и тя е вРъхта. Маги също обича да си маже филиите сама, ама нямам нерви и рядко и позволявам.
Гледам хубаво сте коментирали диетите. Веднъж съм пробвала, но не ми се удава. Психясвам и ми се дояжда повече. Иначе започнах да ходя на масажи, а от утре тръгвам на фитнес и сауна. Амбицирала съм се много, пък да видим  Heart Eyes.
Дианка, ама измъчихте се и вие тази зима. Бързо да се оправя малката муцунка  Hug.
Лидия, ми то трудно за обясняване. Ето тук пише доста неща за качването на снимки, размери и пр. Ако ти е интересно, прочети  Wink.
Августа, пак си с много сладък аватар  Heart Eyes.
Мартеа, бързо да се оправя Теичка и дано си намериш читава детегледачка, че и те са кът  Hug.
Целувки на всички и болничките да оздравват бързо  Heart Eyes.

# 68
  • Мнения: 449
Лиде, извинявай, аз мислех да ти пиша ама кат една патка дето много мислела  Embarassed
И друг път ми се случва да забравям-чета, чета и си викам: аха, ей ся на тоя това това ще му кажа, онова ще му кажа и после се отплесна и забравя половината работи. Извинявай, не е нарочно   bouquet
Гуш, абе аз щях да казвам нещо за маргарина, ама си рекох да не ставам досадна. Обаче виж как хубаво стана, че сподели за това масло, не го знаех. Хиляди пъти благодаря  Hug
Тиа, я да видим снежниот човек  Grinning
Дидкеее, ми ние тука останахме с погрешно впечатление...кво се буташ тогава при тия с 0 пъти на седмица Grinning Детегледачка, баба-друго си е. Ние с гайдите(като гледам спокойно мога да говоря от името на повече народ тука) кво да кажем, м?  Wink
И аз като Деспина се хващам, че все гледам да се изплъзна от това занимание, а вече година как не кърмя... Whistling
С тия сополи вече не знам, ама за ушето и аз бих се изплашила-като знам как боли отит  Rolling Eyes
Адри, идея нямам как може да се оправи работата със снимка.бг. Ама не се коси, бе, оригиналният модел е при теб, снимай пак  Hug Благодаря за забележката за аватара, и аз си го харесвам  Wink
Успех с фитнеса, масажите и др.работи, да отчиташ резултати и по-често да се включваш, че пак те мислех тези дни Мартеа, нашият последен сироп беше този - Тусивит, мисля. Доволна съм, много добре се справи. И смукахме Ринитал хомеопатични таблетки противоалергични  Peace Пожелавам да си намерите детегледачка скоро и да е това, което търсите, та да се успокоиш най-сетне и ти  Hug
За лигавото-Адри, Кате, какво да ви кажа...добре дошли в отбора. Но все пак забелязвам промяна в мойто диване, по-зряло се отнася към някои неща (само към някои Crazy)
Ренката, туй "учи да не работиш" не важи, лично мога да удостоверя Laughing
Толкова засега, после ако се сетя нещо пак  Blush



# 69
  • Мнения: 4 315
Адри, ако си ресайзнала снимките вече - т.е. - примерно от 3000х2000 пиксела си ги направила по-малки, не можеш да върнеш назад - т.е. - можеш да ги разпънеш от 1500х1000 пиксела в 3000х2000 примерно, но качеството ще си е отишло. Не може да ти помогне тук ФШ Confused

# 70
  • Мнения: 302
Привет от Пъпколандия!
Нашата шарка се развива твърде добре и съм довона - колкото пъпки имаше в петък - толкова са , даже взеха някои да хващат корички
Днес дори излизахме, макар и за малко. Копа с две лопатки в снега, правихме снежно човече, ляга, става, въобще поигра си добре. Гледахме да сме сами, де, че нали сме в карантина още... Много доволен остана, иначе вкъщи издивява, след като има и вето за компютъра - не става с часове и му се зачервяват очите.

Гуш, и аз си помислих, че е маргарин, добре че спомена за т'ва масло, ще го потърся  Crazy Емата много добре работи с ножа, бравос  Wink

Дидка, мъж ти няма какво да се оплаква тогава  Wink

Мартеа, успех с намирането на детегледачка, много трудна работа е . Тусавит е добър сироп, макар че на нас подобни не ни помагат...

# 71
  • Мнения: 472
Мартеа, ми нищо не съм правила. Като абсолютен профан си ги качих там и това е. Явно е нещо автматично при тях, защото ми бяха доста големи като обем - пр. 1 снимка 1 МБ, а сега са рязко намаляли и са пр. по 40 КБ. За разглеждане там стават, но като си ги копирам и са направо отврат. Много ме е яд  #Cussing out.
Августа, той оригинала мама му напоследък не става за гледане  Joy.

# 72
  • Мнения: 920
Адри поне си ги спасила в някакъв вид  Peace.

Брей Гушлева отнесе аплодисментите и благодарностите са това масло. И аз благодаря. Обикновено като знам че ще яде от по-рано вадя маслото, ама не става всеки път  Tired. Ще потърся това.

Августа да се завърне мъжо че са на неговия телефон и ще ми ги представя.

Не знам всяка неделя ли от 18 по БТВ-то дават филм на Дисни   Blush (ние сме на собствена програма по телевизията  Laughing ) - но изгледахме 101 Далматинци. Гледането на ново филмче за първи път си е преживяване - трябва някой до него, за да разяснява и дообеснява сюжета  Laughing.... та по тоя повод си починах качествено следобеда - спах, баних се дъъъъъълго с вряла вода, после погледахме заедно филмчето.....  Heart Eyes - прекрасна неделя. Само не разбирам защо в дублажа на детски филмчета трябва да е пълно с думи като идиот и тъпанар.... пък после се чуди обществото от къде ги учели децата  ooooh! .

# 73
  • Мнения: 1 037
А моето момче ме сюрпризира тая вечер с -"баси майката" Shocked и при въпроса кой говори така,той посочи мен и то пред свекърите ми ooooh!А върви обяснявай,че нямаш сестра! Crazy Wink LaughingЧе се изпускам с приказки понякога,ама.......то като говоря едно нещо по сто пъти не баси майката ами незнам какво!  Sick
Обаче ме хвърли в размисли тая случка,трябва да внимавам! Blush

# 74
  • София
  • Мнения: 2 896

Гуш, страшна си. Приличаш ми на една ТВ водеща, ама няма да кажа коя, да не би пък да се обидиш  Hug.


 хехе, аз знам...то няма много възможности. Като оставим настрана приликата, която в някои моменти е поразителна дори и за мен, Лорчето ме кефи, щото е различна и не се превзема.


ето малко тазвечершни снимки от н … 9; от

Общи условия

Активация на акаунт