РУСЕнски справочник-2

  • 17 893
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 946
Хайде и аз в новата да не изтърва нещо  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 429
Момичета, от къде да си взема от онези гумени топки ама търся с една цяла дръжка да е - такава П-образна, а не с уши   bouquet
в Усмивка имаше

В коя Усмивка по точно, че да не ги обикалям всички, не че са много де, но за 2 се сещам сега

# 17
  • Мнения: 1 317
А билетите за кукления театър кога се купуват - непосредствено преди представлението ли? И по колко са, долу-горе?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 164
Собствениците на Ян Бибиян са ми роднини и ги попитах дали приемат употребявани неща на 100% не
като стана въпрос за Ян бибиян, понеже казваш че са ти роднини...тъй като аз няма да се заема по въпроса..би ли им обърнала внимание, че в големия им магазин който е до второ районно има три продавачки, които по цял ден си чоплят носа и вместо да обърнат внимание на клиентите лапат мухите, да не говорим, че са страшно некомпетентни по всякакви въпроси и държа да отбележа, че това не е само мое мнение...не, че се заяждам...бих се заела по въпроса, но понеже каза, че са ти роднини, моля те кажи им...то бива лошо обслужване ама това бие всякакви рекорди..... Naughty
НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С ВАС но не мога аз да им кажа кого да назначават на работа Sad и на мен не са ми приятни но.......

# 19
  • Мнения: 111
А билетите за кукления театър кога се купуват - непосредствено преди представлението ли? И по колко са, долу-горе?  Rolling Eyes

Може и преди представлението да се купи билет, или през седмицата от 10 до 16 часа. Цената на билета е 3 лв.

# 20
  • Мнения: 4 406
Момичета, от къде да си взема от онези гумени топки ама търся с една цяла дръжка да е - такава П-образна, а не с уши   bouquet
в Усмивка имаше

В коя Усмивка по точно, че да не ги обикалям всички, не че са много де, но за 2 се сещам сега
в Кауфланд. лилави, с мечо Пух бяха.
сега се сетих, че съм ги виждала и в детския магазин в Евас.

# 21
  • Мнения: 66
shanel1982  такива топки си една дръжка гледах днес в книжарница ANIMATO (до бившия магазин Русе). В детския сектор (подземния етаж) не съм много сигурна за цената , но ми се върти 14 лв. в главата

# 22
  • Мнения: 2 726
да ви следя Grinning

# 23
  • Мнения: 1
здравейте на всички бъдещи и настоящи мами,аз съм съвсем новичка в този форум Blush,искам да поздравя всички които измислиха тази тема за русенския справочник,защото ще е много полезна  newsm10 newsm10.Някоя от вас ще води ли малчуганите тази събота в детски център дунав имали парти от 10:30 за принцове и принцеси,ние още не сме ходили на парти но моя приятелка е и останала много доволна.Ходили сме на ройден ден там и беше супер както за родителите така и за децата,аниматорката беше чудесна както и тортата newsm10 newsm10

# 24
  • Мнения: 235
здравейте на всички бъдещи и настоящи мами,аз съм съвсем новичка в този форум Blush,искам да поздравя всички които измислиха тази тема за русенския справочник,защото ще е много полезна  newsm10 newsm10.Някоя от вас ще води ли малчуганите тази събота в детски център дунав имали парти от 10:30 за принцове и принцеси,ние още не сме ходили на парти но моя приятелка е и останала много доволна.Ходили сме на ройден ден там и беше супер както за родителите така и за децата,аниматорката беше чудесна както и тортата newsm10 newsm10


Партитата може и да са супер, но хигиената е под всякаква критика. Водих дъщеря си да поиграе там наистина и хареса, но за тези цени това което предлагат ....  Naughty моите уважения. Вероятно този мокет там се почиства само веднъж в седмицата затова и несмея да я  водя повече там. Ако решите да се възползвате от услугите им бъдете по взискателни, все пак това са нашите деца!

# 25
  • Мнения: 102
ей,все ще се намери някой да оплюе нещо свястно в нашия град!!!толкова пъти ходим в дунав и не съм забелязала да има проблем с хигиената.сигурно си хванала такъв момент!не може от едно ходене да си правиш изводи!а колкото до цените,от обикаляне по всички парти клубове,мога да кажа,че там е най-евтино!!навсякъде другаде има такса за дете по рождените дни,а там няма!!!
не знаех за партито утре,но със сигурност сме там Peace

# 26
  • Мнения: 1
подкрепям мартин4о напълно,не ми се е случвало да е мръсно не знам може би наистина си случила някакъв единичен случай,а относно цените не мисля че три лева на час е скъпо,не знам каде другаде в града е по-малко.Аз както и много мои приятелки са много доволни,много е топличко и приятно,играчките им са много хубавине са някои китайски боклуци и най-вайното за мен отношението към клиентите и децата е супер,наистина момичетата са изключително любезни и лъчезарни yes yes

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 20:18 от dqvol4e

# 27
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile

# 28
  • Мнения: 235
Радвам се, че ви харесва детския център, просто споделих моето мнение. А за ходенето сме ходили няколко пъти но казах, че веднъж съм оставяла детето. Не съм от хората които гледат да оплюят нещо хубаво просто имам по високи изисквания за тези неща.

# 29
  • Мнения: 343

Ха, Яника здравей. Добре дошла в темичката.  bouquet Крайно време беще да се включиш.

Общи условия

Активация на акаунт