Монтана е пълна с дечица сладки - те са нашите наградки

  • 14 802
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
totomaniak стискам палци всичко да мине ОК.

За паричките за дечицата на Вили ще се включа и аз.
Само кажете колко парички трябват,кога и на кой да ги дам.

# 16
  • Мнения: 43
Докато се включа, сте изписали старата, та и нова почнала.Стелт   bouquet !

дъщерята ще участва а то е живо предаване и започва в 24.00ч до 3.00ч.

Много късно, а пък с дечица?

Стискайте ми палци,всичко да е успешно,дано организма ми приеме присадката baby_neutral

Дано всичко мине добре, както ти се иска.Стискам палци. Praynig

За подаръците, включвам се.
Видяхте ли как хубаво валеше сняг, сега намаля?

# 17
  • Мнения: 210
Запис,и от мен в новата темичка Hug.Стеле представила си се както винаги,перфектно Hug.
totomaniak,стискам палци при теб всичко да мине о.к,а по въпроса са некопметентни лекари и зъболекари няма да се включвам,че напоследък често ми се случва именно на такива да попадам и съм страшно ядосана Close.
Относно подаръка и аз ще се включа,но да се разберем от по-рано да се видим и купим на децата нещо.Нека се включиако има в нашите редици,някоя по запозната мама да каже,на какво би се зарадвала малката кукла.

# 18
  • Мнения: 196
Здравейте и от мен Hug.totomaniak, ще стискам палци и аз ,вярвай положително и нещата ще са такива! Hug
 PeaceВключете ме и мен в подаръците за малките...

# 19
  • Мнения: 43
на какво би се зарадвала малката кукла.

Децата на играчки се радват.
Кики, къде са ти подписа, аватара?Как сте с Поли?

# 20
  • Мнения: 136
Здравейте в новата тема    bouquet
totomaniak и аз стискам палци fingerscrossed
За подаръците включете и мен Peace

# 21
  • Мнения: 1 881
Здравейте, момичета, благодаря за поздравленията Hug

# 22
  • Мнения: 210
Ками,ами незнам къде ми изчезнаха подписа и аватара newsm78?Ами ние с Поли сме все още болни-пием АБ,сироп,хапчета,капки за нос и така.Дано скоро да оздравеем,че положението ни хич не е приятно Sad.Абе аз знам,че дечицата на играчки се радват-какво ще кажете да вземем на момиченцето-едно колело от тия малките,Поли много си играе с нейното макар,че още трудничко върти педалите,ама то и моята щерка и дай на нея само колелета,коли,триколки,абе все момчешки играчки Joy.Моето е само предложение,но ще се радвам да се включите всички с предложения,и ако nani_m,има на представа какво харесва момиченцето да пише,че то всяко дете е с различни интереси.

# 23
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
tanq_mt да ни подсетиш за предаването да не го изпуснеме.
totomaniak и аз стискам здраво палци,че съм скарана със зъболекарите.
Аз да ви кажа се разболях от новия грип,много е гаден вече два дни ме мъчи.По цял ден лежа,нямам апетит и съм схваната,поне температурата ми спадна.
nani m аз съм сигурна че всички които се включваме редовно ще дадеме пари,но въпроса е какво да вземем на детето.Те в къща или апартамент живеят.И да не забравиме и баткото.Да ви кажа Криси от малка искаше тоалетка,кухня,колело,но всяко дете е различно.Ако имаш познати които са по близки със семейството нека те кажат на какво ще се зарадва.Ние не знаеме и какви играчки има.Все пак да и купиме нещо което няма.
Небесна вкючвай се по често,знаеме че не си от монтана но все пак си подчти от нашия град.

# 24
  • Мнения: 4 753
Абе аз знам,че дечицата на играчки се радват-какво ще кажете да вземем на момиченцето-едно колело от тия малките

Това си мислех и аз днес, но ако баткото няма колело, ще му се иска й на него... Та зависи и от това, някой ако знае - да каже... А едно колело за двамата не става, щото са на различни възрасти, пък и да не се дърлят за него (ние с брат ми направо се избивахме)..  ooooh!

# 25
  • Мнения: 210
Стеле,гледам,че момченцето е по-голямо,не ми се вярва да му е много интересен подаръка за Емили.Имам племенник на неговата възраст и да ти кажа,играчките на Поли хич не са му интересни-както се изразява той-това са бебешорски работи Laughing,не стават за батковци.Хайде да се включи и някоя майка с детенце на 7-8години да каже на какво би се зарадвало едно момченце.Ама все пак избора за подаръци е общ,каквото решите вие и аз съм"за"

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 17:22 от ki4o22

# 26
  • Монтана
  • Мнения: 499
и аз ще дам пари

# 27
  • Мнения: 196
На скоро гледах тротинетки в складовете можем да вземем нещо такова на баткото напр. http://veloservice.3dwebdesign.org/images/aluminiev-skuter.jpg  Hug случай че вземем колелце за малката.Иначе харесвам и тези за момиченца ,но тя е още малка за такава  http://veloservice.3dwebdesign.org/images/trotinetka_trikolka.jpg Решавайте ,аз съм ЗА каквото и да решите  Hug
А за събирането на паричките да направим среща в събота или др.събота и тези който ходят на нея да съберат и от останалите който не магат да отидат ,а имат желание да дадът, и така....

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 17:53 от bisssy

# 28
  • Мнения: 406
Пламенчо си има колело голямо ,а за Еми незнам  Peace Утре ще говоря с една приятелка ,която беше много по-близка от мен на Вили и се надявам тя да ни помогне в избора  Peace

# 29
  • Мнения: 11
Привет дами! Hug
Да се запиша и аз в новата темичка.
Пишете и мен за паричките  Peace

Общи условия

Активация на акаунт