Пак взрив в София - Неро на Ники Пилето.......

  • 4 970
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 803
Не знам доколко бяха акции имам предвид полицейските, те там се пият не кафето , а сериозните питиета. И полицаите и данъчните и всякакъв друг вид сателити. Бившият ми зетко е експерт по ДДСто , еми от сутрин довечер беше на "ще може ли един голям Джеймисън с една сода" там. И всичките демонстрационно спряли Бентлита , Ферарита , Джагуари и т.н . и до тях нардени полицейските коли , някак дружески си съжителстваха  Laughing Laughing Laughing. А на мястото на платения паркинг точно срещу бара , редовно се отцепваше района от полицаите и от там гърмяха фойерверките за всякакви показни частни партита. Не че беше такъв начина, да се взривява тъпият им бар, но много ще се радвам да се разкарат от квартала ни. Че то в годините не бяха офисите на ВИС , после офисът на приятелката на Пилето , която продаваше уникално скъпи италиански грънци не повече от три на брой в целия магазин и все взривове, за които к`ва вина носим всички останали , че да съжителстваме с тях. Преди малко минах оттам за да взема храната от млечната кухня на хлапетата и гледам на всички околни блокове старите прозорци, всмисъл не в пластмасова или алуминиева дограма трябва да бъдат сменени. Наистина хубавото е , че няма човешки жертви. Но дано се разкарат от квартала ни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 31
  • Мнения: 1 426
ей, затриха му единственият му останал бизнес на човечеца

# 32
  • Мнения: 799
Не знам доколко бяха акции имам предвид полицейските, те там се пият не кафето , а сериозните питиета. И полицаите и данъчните и всякакъв друг вид сателити. Бившият ми зетко е експерт по ДДСто , еми от сутрин довечер беше на "ще може ли един голям Джеймисън с една сода" там. И всичките демонстрационно спряли Бентлита , Ферарита , Джагуари и т.н . и до тях нардени полицейските коли , някак дружески си съжителстваха  Laughing Laughing Laughing. А на мястото на платения паркинг точно срещу бара , редовно се отцепваше района от полицаите и от там гърмяха фойерверките за всякакви показни частни партита. Не че беше такъв начина, да се взривява тъпият им бар, но много ще се радвам да се разкарат от квартала ни. Че то в годините не бяха офисите на ВИС , после офисът на приятелката на Пилето , която продаваше уникално скъпи италиански грънци не повече от три на брой в целия магазин и все взривове, за които к`ва вина носим всички останали , че да съжителстваме с тях. Преди малко минах оттам за да взема храната от млечната кухня на хлапетата и гледам на всички околни блокове старите прозорци, всмисъл не в пластмасова или алуминиева дограма трябва да бъдат сменени. Наистина хубавото е , че няма човешки жертви. Но дано се разкарат от квартала ни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А, анджак  Peace

Докато полицията/органите не си вършат работата, ще се радвам и на такова разрешение на проблемите ми. Радвам се, че няма жертви, но не мисля, че там ходят случайни посетители (с риск да ми се обидят девойките, които споделиха как си пиели кафето там). А че ще я гръмнат тази дупка рано или късно беше ясно още преди 3 години, когато я отвориха.  
BTW, живущите в кооперацията над Неро също не са леля Гинка от Копривщица и чичо Спас от Кремиковци,нито проф. Кучков или художника Боичков, вервайте ми.

Яд ме е за читалището - сигурно години наред ще стои без стъкла.

# 33
  • Мнения: 674
Нямам предвид че от акциите е положителен ефект бомбата от снощи....
Имам предвид че като хванат някой престъпник явно наистина се освобождават нови ниши щом има убийства и бомби.
А иначе бомбата е ужасна и слава богу че няма убити!!! Praynig

# 34
  • Мнения: 421
защото си е чист вертеп,а притежателите му отрепки.а на момичето по-горе като не и се вързват нещата ,си е неин проблем.аз нямам други наименования за такива хора

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ами не ми се връзват нещата, защото не знам чий извратен мозък би се радвал на разрушението. Защото това е точно такова и аз пък нямам други думи, с които да го нарека. Така че ако се замислиш Викс 76, ще се убедиш, че наистина не е това начина да се наказва някой. Или миже би ще ти е приятно да видиш София заприличала на Бейрут. Сори, на мен не. Защото винаги ще има някой, който да си разчиства сметките с някой друг. Ми то ще заприлича на гробище.

Пачикрак, пилето пак ще си отвори заведението. Това, което се случи не е решение на проблема ти. И да, там ходеха и нормални посетители.

# 36
  • Мнения: 718
Живея на 50 м. от заведението, изключително неприятно местенце с неприятни посетители, неприятно задръстващи тротоара и пряката и неприятно демонстриращи псевдо благополучие Money

# 37
  • Мнения: 4 892
Живея на 50 м. от заведението, изключително неприятно местенце с неприятни посетители, неприятно задръстващи тротоара и пряката и неприятно демонстриращи псевдо благополучие Money

Е, и?
Каквото и да избрите, то не оправдава варварските взаимоотношения на банда неандерталци, които убиват собствените си деца дори. Въпрос на чиста случйност е, че няма жертви.

До днес не знаех, че съм ненормална, неприятна и неприятно демонстрираща. Мислех, че съм един средностатистически чиновник, който се е хранил на обяд в някакво си заведение и веднъж-дваж е пил кафе.
Мерси, че ме извадихте от самозаблудата, в която тънех.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 16:17 от NinoTino

# 38
  • Мнения: 718
Живея на 50 м. от заведението, изключително неприятно местенце с неприятни посетители, неприятно задръстващи тротоара и пряката и неприятно демонстриращи псевдо благополучие Money

Е, и?
Каквото и да избрите, то не оправдава варварските взаимоотношения на банда неандерталци, които убиват собствените си деца дори. Въпрос на чиста случйност е, че няма жертви.

До днес не знаех, че съм ненормална, неприятна и неприятно демонстрираща. Мислех, че съм един средностатистически чиновник, който се е хранил на обяд в някакво си заведение и веднъж-дваж е пил кафе.
Мерси, че ме извадихте от самозаблудата, в която тънех.
Не успях да вникна в дълбочината на този апостроф!!!Естествено, че не одобрявам взривовете, още по-малко ако минавам оттам по няколко пъти с детето си!
Квалификацията ми беше за редовния контингент посетители на този род заведения, а не за случайно попадналите там или обядващите от околните офиси, мисля ,че  ставаше ясно от поста. Лично мнение - това заведение не бих го избрала дори за елементарен ежедневен обяд Laughing

# 39
  • Мнения: 799
Чакайте малко, опитвате се да ме убедите, че Неро е средностатистическо кафе/кръчме, в което ходят чиновници и средностатистически българи, майки с колички, които си пият бирата, докато чакат да дойде манджата в държавната детска кухня отсреща? Как пък не видях Голф 2 да паркира на пешеходната пътека пред Неро...

Отново казвам, прекрасно е, че няма невинни жертви. Но всеки си избира средата и местата, които да посещава. На мен лично не ми беше приятно заведението, не заради външния му вид или защото се притеснявах, че ще ме гръмнат, а заради посетителите му (ще се въздържа от епитети и квалификации).

И нека да престанем да гледаме така идеалистично на нещата, защото не живеем нито в утопия, нито в нормална държава, а в ш*бана реалност - полицията си затваря очите, съдът не може да ги олепи, а аз трябва да се радвам на ситуацията ли? И да се благодаря, че същите тези мутри, които са разплакали не една и две майки са оцелели?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Квалификацията ти беше обобщаваща, Фелисидад.

Аз пък ще трябва сега да си сменям заведението за обичайното следобедно кафе  Laughing Че и аз се почувствах гузна, че демонстрирам незнайно какво.

Бе я да си се гърмят на спокойствие, така няма да остане едно заведение в София, няма да има място за демонстрации и държавата ще цъфне.

# 41
  • Мнения: 4 892
Квалификацията ми беше за редовния контингент посетители на този род заведения....

Какво значение има контингента в контекста на тая тема? Обяснете?

Когато отидох там, изобщо никакви пилета и петли не ми бяха известни. Не знаех, че трябва да се информирам за собственика на всяко заведение. А каквито и пуйки, патки и т.н. да са го посещавали, аз не съм ги гледала, гледах си талятелите.
А какъвто и да е контингентът, не е това начинът да си уреждат взаимоотношенията.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 17:03 от NinoTino

# 42
  • Мнения: 718
Pachikrak Абсолютно съм съгласна с теб! Не знам кога в България ще престанем да изпитваме някакво необяснимо страхопочитание към този вид хора и да проумеем най-накрая, че не е нужно да се съобразяваме с тяхното натрапващо се присъствие!
Как пък и на най-снобските и гъзарски места в Париж, Рим или Лондон например никой не си паркира колата на тротоара, за да се вижда по-добре и никой не крещи лейбъли и имена на извстни заведения, за да изпъкне в разговора.
NinoTino Заяждането е излишно!На мен лично ми е приятно да посещавам качествени заведения с приятни хора и добрo меню, в които хората са отишли да се хранят и разговарят, а не да си показват новите дрешки и автомобили поради липса на тема за разговор. Но в крайна сметка всичко е въпрос на стил или ... липсата на такъв! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 7 112
Ако законите бяха ударили това заведение и собственика му, едва ли щеше да има подобни реакции за поредния взривен "малък семеен бизнес".

# 44
  • Мнения: 2 388
Pachikrak Абсолютно съм съгласна с теб! Не знам кога в България ще престанем да изпитваме някакво необяснимо страхопочитание към този вид хора и да проумеем най-накрая, че не е нужно да се съобразяваме с тяхното натрапващо се присъствие!

Докогато се предприемат нужните мерки, за да няма такива хора изобщо.
На мен ми е неудобно да напиша как съм се изнасяла от заведения, като престъпник и то не защото ходя по такъв тип заведения, а защото точно тогава някой си е решил, че ще влезе там.

Общи условия

Активация на акаунт