Отговори
  • Мнения: 1 283
Здравейте момичета и сладки дечица в новата темичка.  Hug
 
Нека бъдем много усмихнати и нека всички болести са зад нас. Heart Eyes

Целувки от нас и приятно писане.  bouquet

...като се замисля,че сме последната година в поредицата"Родени през.."..Дали няма да ни ударят катинара скоро. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Може и да ни го ударят,но в нашите деца има пак такива темички и ще си пишем до абитуриентските балове Joy

# 2
  • Мнения: 910
Добро утро, момичета!

за събуждане по кафенце

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте, аз нещо нямам настроение да пиша.
Никол днес каза, че  я боли гърлото и си остана в къщи, сега са разсипали един кош с играчки и играят на земята. На обяд ще иде на лекар.
Миналата седмица баба й и дядо й я водиха на хотел с топъл басейн, не искала да се прибира и  в понеделник ми заяви, че й липсвал басейна Simple Smile.
Опитах се да правя мартеници с Никол ама сръчност още никаква няма и се отказах, само нанизахме едни пеперудки и топчета на готов оплетен шнур.

# 4
  • Мнения: 2 255
здравейте и от мен в новата темичка   bouquet
дано да се "размръзим" вече и да пишем по-честичко ...и да не я докараме до Великден  Joy
Джу, браво на теб  Peace крайно време беше да се намесиш с поетичните си възможности  smile3501

За съжаление нещо и на мен хич не ми е пролетно  Sick онази вечер нещо се намръзнах май  cold и сега 2 дни нещо не съм на кеф  #Crazy
На всичкото отгоре се бях настроила да ги водя 2-3 дни на Дряново мойте за 8-ми март  Rolling Eyes обаче мъжа ми ме отряза като кисела зелка и ме вкисна допълнително  Mr. Green
та такива ми ти работи ...обичайни  Wink добре, че поне сме здрави   thumbsup а и на Коко пишката е чисто нова вече  hahaha

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет и от нас!

Джу,
какво е това пролетно настроение?! Да не би да са ви свършили минусовите температури?

  bouquet

На мен пък ми се ходи някъде....искам на почивка...

# 6
  • Мнения: 1 403
И аз да се разпиша  smile3523
И аз нямам никакво настроение, да свършва тая зима, 4е ми писна  Tired
Ние утре сме на детски рожден ден, малко ще се позабавляваме  Joy

# 7
  • Мнения: 1 403
Здравейте къде се губите  Hug Ние изкарахме много готин рожден ден, имаше аниматорка и беше голяма веселба  Peace Тия дни ще ка4а малко снимки да разгледате  Party

# 8
# 9
  • Мнения: 3 537
 Холи, много хубаво заглавие на темичката си измислила Grinning
wavey Здравейте и от нас!
И ние не сме много на кеф,особено пък понеделнишки Rolling Eyes Tired Да не говориме и ,че снощи бяхме на гости и пийнах малко повече водка  Drunk и сега ми е едно такова шантаво...добре,че глава не ме боли....поне си изкарахме готино.
Нещо ми се струва ,че ще се разболяваме, ама дано да греша Praynig
И аз искам по-дълга почивка, не ми стига времето къщата да си оправя....с нетърпение чакам да мине тази седмица ,че ще почиваме 4 дена ....
Дорка, много е хубава сладурката Flutter пу,пу

Хора, превърнала съм се в слон  261uu ужас просто Shocked, от днес се заемам сериозно с отслабване,защото така не може, Crossing Arms newsm39

# 10
  • Мнения: 910
Здравейте!
Дорка, много са хубави снимките Heart Eyes
искам вече да се стопля,че ми писна от студове и сняг,че даже и с количката не мога да изляза, та се налага да нося Цвета, останах без ръце
ето няколко зимни снимки от нас:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=326358&pid=10690924

# 11
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета   bouquet
тук сме и ние ...не сме се загубили  #Crazy ... стоим си в къщи в тез снегове  cold
на работа ...на градина ...на училище .... и така ...хубавото е, че засега децата са здрави  Peace

иначе бабата ни се преби и е в Пирогов  Shocked утре ще я оперират - ще й сменят тазобедрена става  Sick и ще трябва да я гледаме ние известно време  Cry вместо тя да гледа внуците  Rolling Eyes ама какво да се прави  newsm78 тъкмо се радвах, че остават 2 месеца да се пенсионира и ще й мятам по-често Коко ...то каква стана  Thinking ама дано по-бързо и леко да се възстанови жената  thumbsup ...пък после ще го мислим  Thinking

Абе човек не може и не трябва май да си прави сметки без кръчмаря  #Shocked най-важното е да сме здрави  newsm10

# 12
  • Мнения: 1 403
Брее какви снегове, тук една сневинка не падна бе #Cussing out  Само ни се развали пътуването, ама нищо може да е захубаво. В петък сутринта щяхме да пътуваме до София и след това до Гърция ама като 4ухме какво става по новините и се отказахме  Tired Многое гадно така, да събереш багажите и да не тръгнеш  Cry
Мимис и аз яко съм се наляла , трябва да по4на малко с гимнастиките  #Crazy

# 13
  • Мнения: 3 537
 Да сме живи, здрави, бели и червени!!!

# 14
  • Мнения: 2 255

честита Баба Марта момичета
да са ни здрави дечицата   bouquet

# 15
  • Мнения: 1 403
Ето малко нови снимки от нас Hug

http://dorotey.multiply.com/photos/album/23/katunishte

# 16
  • София
  • Мнения: 2 181
А къде сте се снимали?

# 17
  • Мнения: 1 403
На Катунище ходихме във войводски комплекс бяхме,  това е преди Котел и Жеравна Peace
Много хубаво беше.  Комплекса е отворил врати на 26. 10. 2008г. вси4ко нови4ко, 4исти4ко, уютни4ко... Wink
Персонала страшно любезен Peace Абе изобщо много сме доволни Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
Има ли сайт?Много ми хареса Laughing

# 19
  • Мнения: 2 255
http://selo.bg/accomodation_details/bg/359/3474/kompleks_vojvodski.html
http://www.kompleksvoevodski.com/bg/
май е това ...Теди да каже  newsm78 ...само дето от София ни е малко далечко  #Crazy ...не е като от Бургас  Joy

# 20
  • Мнения: 1 403
Да това е комплекс ''Воеводски'' намира се още в самото на4ало на с. Катунище, след Катунище е Жеравна там сме се снимали старите къщи където са. Там също е много яко има една къща ''Къщата с лозницата''

# 21
  • Мнения: 1 403
На вас наистина ви идва малко дале4ко  Peace Но си заслужава, аз съм много доволна  Peace
Даже сега мрънкам в събота пак да ходим  Whistling
А, пролетта ще е още по яко Party

# 22
  • Мнения: 910
Честит 8 март! Да сте винаги обичани, уважавани и много щастливи !


# 23
  • Мнения: 168
♥ Жени, недейте остарява!
Бъдете като липовия цвят -
макар, че в юли прецъфтява,
години пази своя аромат.

ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ!

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181


Носете винаги с гордост името ЖЕНА

# 26
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА   bouquet БЪДЕТЕ НАЙ-ОБИЧАНИТЕ МАЙКИ И СЪПРУГИ  Two Hearts

# 27
  • Мнения: 1 283


Бъдете много глезени и обичани,мили момичета и не само на този ден!Весел празник!

# 28
  • Мнения: 3 537
Честит празник и от мен!   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 511
Не се включвам много често -  Tired
Искам да ви честитя със закъснение Баба Марта и 8-ми март!
Да има здраве и усмивки!

Какъв е този сняг  cold направо ме побърка - егати бабата Марта  Mr. Green Не е много наясно със себе си,щом ни праща такова време?! Всеки ден различно! Rolling Eyes и ако обичат мъжете,да не го приписват на женския характер! Crossing Arms
Между другото вие избрали ли сте си мартенски ден,за да видите какъв е характерът ви?  Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз не си избирам,за да няма други ужасни дни като днешния Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 537
 wavey и от нас!
Нищо интересно няма особено, днес сутринта ходихме на природонаучния музей, Жори така се умори,че после заспа в тролея Sleeping, та не ме питайте как го носих после спящ от спирката до нас,  13 кила ме озориха,а отпуснат може и малко повече  Tired Embarassed, ама ми беше жал да го будя. Rolling Eyes
Но много кофти вятър имаше,ужасен просто Tired Чакам с нетърпения пролетта вече  Nature Sunny Heart Eyes
Поздрави от нас, аре чао и лека нощ ,че вече заспах на стола  sleepuu

# 32
  • София
  • Мнения: 1 511
Лелелееее....
Тано е 21 кг.Ако трябва да го нося...абе как ще го нося,аз нява да мога да тръгна. Mr. Green

Само да кажа,че днешния ден беше моят мартенски ден.Я ме вижте колко съм добра според времето. Flutter Flutter Flutter

# 33
  • Мнения: 3 537
Нали знаеш,че ние сме от финната порода Laughing
Супер ден си си избрала ,много приятно беше,аз пък не съм си избирала.
Еййй, вчера най-накрая почистиха боклуците пред блока, 1 седмица беше ужас....не мога да повярвам....ама бая са се озорили щото на двата блока по 2 часа чистиха.

# 34
  • Мнения: 1 403
Мойта мацка е 15 кг  Wink Ама всеки ден яде активия да отслабне   Crazy

# 35
  • Мнения: 2 255
и Коко е 15  Peace
Момичета, пожелавам ви леко "моржуване"  hahaha дано по-бързо се стопли  Praynig
Ние с Калоян отиваме на по-топличко  Joy след малко летим за Милано  Hug отиваме на гости на приятелката ми за 1 седмица...малко да си повеем д...тата  Joy че ме е стегнала шапката от работа вече  #Crazy
така, че ще ви проверя дали сте се разписали пролетно като се върнем  Wink Чао засега

# 36
  • Мнения: 910
Вярка, приятно изкарване и лек полет!
а при нас каква е зима, няма излизане с количката, цял ден ще сме в къщи

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Само за кухнята излизам и аз. Тука няма сняг, но е студено. Никол днес имат тържество в градината, ще е пчеличка. Беше сополива и я оставих в къщи, но като се обадихме госпожите казаха да я заведем и в 10ч. тръгна.
Вярка, ще чакаме снимки Simple Smile.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте и от мен,
Вчера мина на Стела тържеството за пролетта.Много сладки бяха.Ще пусна снимки като смогна.
Аз на помня от кога не съм писала и дали съм казвала,но новото при нас е че Сиси е далекогледа и сложихме очила.

# 39
  • Мнения: 3 537
Вярка, блазе ви  Grinning Приятно изкарване ви пожелавам... Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 1 511
Ехаааа,Милано...как звучи само!
Лек полет и от мен! Hug

А тържесвото на Тано е на 30.03.Малко късно,но въпросът е,че ще има такова.
Чакам и аз снимки от тръжествата на малчуганите.
  bouquet

# 41
  • Мнения: 3 537
Какво правите ,мацки Grinning Нещо голямо затишие в нашата темичка....

И Честит празник!  Grinning Който има именници весело празнуване му пожелавам!  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 1 511
Честит празник!!!

Дано слънцето надделее и стопи този сняг тук...
Айде пишете как сте,пуснете снимки от тържествата.
Тано за първи път ще участва в тако мероприятие и не знам как ще се държи,дали въобще ще каже нещо...дано се забавлява и да му хареса.

# 43
  • Мнения: 910
Здравейте!
как сте?
ние сме добре, Дани ходи на градина, с Цвети сме по разходки,но при нас днес времето е мрачно и дъждовно,но пък топло

# 44
  • София
  • Мнения: 1 511
Тържеството мина добре. Тано каза стихчето,малко плахо ,но го каза. Party
Проблем ми е пустата му кашлица. Thinking В едни ветровит ден ги бяха извели навън,резултатът - сополи и кашлица на другия ден.Сополите спряха,остана кашлюкането.  Tired
И така...

# 45
  • Мнения: 2 255
Здравейте девойки   bouquet
къде сте се изпокрили  newsm78 не пишете  Sick я какво хубаво временце е  Peace сигурно сте навън  newsm44

Ние с Калоянчо се прибрахме от "леката" разходка ... и вече всеки крачи по задачи  hahaha
На него му е много трудно сутрин с ДГ  Mr. Green след 10 дни почивка и сменено време  #Crazy направо няма да ви разправям 3 сутрини каква истерия настава - той така  smile3514 ...а аз така smile3511

Иначе си изкарахме страхотно 1 седмица в италианско  newsm10 погостувахме на приятелката ми  Hug за съжаление пак не се наприказвахме  Joy но пък децата се видяха и налудяха  newsm68 поразходихме се в района на Комо  Peace починах си  yes понапазарувах  smile3508 за съжаление не достатъчно, късно установих, че съм тръгнала с малък куфар  Mr. Green похапнахме какви ли не вкуснотийки  cook много обичам тяхната кухня ...а и Коко я заобича съвсем  Wink .. и така ...хич не ни се тръгваше  no и на двамата ....то на кой му се бяга от хубавото  Thinking

И накрая да похваля малкото ми магаре - държа се страхотно в самолета и натам и насам  thumbsup много му хареса да лети и иска пак  newsm62


Та това от нас засега ...снимки по-късно - има много ама са повечето на децата ...та трябва да ги подбера малко  Grinning

# 46
  • Мнения: 3 537
Супер Вярка, важното е ,че сте си починали и отморили добре Wink
И аз искам почивка вече, чакам с нетърпение Великден и Гергьовден Sunglasses
Боядисват ни се яйцаааа Grinning easter

# 47
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,и на нас ни се боядисват яйца,още повече че купихме вече боя и лепенки с принцеси Sunglasses.Всеки ден Стела ме пита коя дата сме и на коя ще ги боядисваме,колко дена остават и т.н.
Малко съм на тръни,защото имаме скарлатина в групата.
Вярка ,браво на вас,много ви завидях,благородно разбира се.Ние утре замисляме пикник из горите,дано да се стегнем и да е хубаво времето,че да заредим малко батерийките.

# 48
  • Мнения: 1 089
Привет!
Момичета, нямате си представа колко съм станала разсеяна. Холи е пуснала нова темичка, а аз си мисля че никой не пише вече.
Вярка, хубава "разходчица" сте си направили. Личи си, че сте се заридили с много настроение. Hug чакаме снимки.
Gwen, Вики и тя понякога е доста плаха в изявите си по тържествата, но затова пък са големи сладури. Heart Eyes Вики и тя е около 15кг, и чак не ми се вярва че някога ще стигнем 21кг. Как е Тано? Кашля ли още? Вики и тя беше лепнала някакъв вирус миналата седмица, кашлюкаше и имаше хрема. Всичко отмина, но още понакашля от време на време. Мисля си дори, ако тези дни не престане да я заведа да и вземат секрет, че да не сме се обзавели с някоя бактерия. А Жорката как е? Сигурно вече е голям мъж. Heart Eyes
galq4 , и ние вече чакаме с нетърпение Великден. И понеже всяка година оставяме по нещо дребничко под възглавницата на Вики, тя с нерпение си очава най-вече подаръчето от дядо Великден.  Дано ви отмине скарлатината, че аман от болести. ooooh!

Хайде, сега като ви открих, ще съм по-активна Grinning
 Hug Hug

# 49
  • Мнения: 910
  Мим`с,честит рожден ден!много здраве и щастие!


Дани днес ще имат тържество и е станала в 6.30,че и половин час прическа правих ooooh!

# 50
  • Мнения: 3 537
Благодаря! Черпете се виртуално! Grinning Hug  ura




# 51
  • Мнения: 2 255
Мименце, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН да си жива и здрава, много обичана и усмихната  newsm59

# 52
  • София
  • Мнения: 2 181
Миме,
Честит Рожден ден!Всички най-хубаво ти желая!

# 53
  • Мнения: 1 089
Мим`с , Весел празник! Щастие и късмет ти желая Hug

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729

Мим`с, ЧРД!  Много здраве и любов!

# 55
  • Мнения: 3 537
Много ви благодаря мамичета Grinning Изкарахме си супер празника снощи, нормално като за през седмицата, Жори сутринта половин час не мога да го събудя, така се умори,че спа цяла нощ без да се буди Laughing
Поздрави Hug

# 56
  • Мнения: 3 537
Какво правите бе хорааа, къде се изпокрихте?
Боядисахте ли яйцата Grinning  easter easter easter
Ние със Жори снощи я свършихме таз работа, особено пъдпъдъчите яйчица станаха много красиви Heart Eyes, и другите де Simple Smile
Ще ходите ли да се промушвате под масата днес, дано следобяд няма много хора та да идем с детето до църквата на Красно село, че ще го вземе днес по-рано от градина, може би към 16 ч като се наспят и наядат.

# 57
  • Мнения: 910
Христос Воскресе !
Бъдете живи и здрави всички и семействата и дечицата ви  Hug

# 58
  • Мнения: 3 537
Честито Възкресение! Да сме живи и здрави!
 easter

# 59
  • Мнения: 2 255
Христос Воскресе момичета  easter
Да са ни живи и здрави дечицата и ние да си гледаме и да им се радваме  Two Hearts

# 60
  • София
  • Мнения: 2 181
Христос Воскресе!
Много здраве и мир!

# 61
  • Мнения: 168
Ангел от небето слезе блага вест донесе. Христос Возкресе

# 62
  • София
  • Мнения: 1 511
Христос Воскресе!!!
Много здраве и късмет за всички ни!


Разкажете как изкарахте? Някой някъде да е ходил...тук има доста скитни?!

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
ние ходихме до село и до Хасково. Децата се нащуряха.
Никол пак ходи на танци, този път учителят й допада, много се забавляват децата с него. За разлика от предишната учителка, дето им гоовреше все едно са втори клас. 
Почивните дни на 1 и 2 май, сме с едни приятели в една къща, доста деца ще се съберат и мисля че ше й бъде забавно, организарам бабите да гледат Павел, щото е много див и двамата ще ни дойдат много. На 3 и 4 в Търново при кумците и така, само дано е хубаво времето.
Айде до скоро, мисля да захващам един пъзел Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 1 511
Лелелеееее,тези Гормити. Тано има само два,тъкмо запобнахме да ги събираме и спряха да ги внасят.Чакаме следващата партида. Не можем да помогнем в случая.
 Grinning

Искам да почерпя,тъй като моето Жоси става на една годинка....представяте ли си колко бързо мина времето....
Точно преди една година, в тези минути започнаха конракцийте и след три часа се появи Жоро. Flutter
И така - моля,почерпете се за здравето и късмета на момчето!


  ura  ura  ura  ura

# 66
  • София
  • Мнения: 2 181
Кате,да ти е жив и здрав вече "големия' мъж Heart Eyes
Много здраве пожелавам и весел празник!

Да,лети си времето ooooh!.На мен понякога много ми липсват бебешките моменти,чак ми се доплаква.

А какви са тези гормити Embarassed,чувам само за тях се говори,но нямам време да се образовам по темата,та ако може някой да ме светне.
Стела в събота послучай деня на балета ще има представление,после ще показвам снимки.Сега тече трескава подготовка.

# 67
  • Мнения: 910

Честит първи рожден ден на Жоро! Да е здрав и много щастлив!
Весел празник!

# 68
  • Мнения: 2 255
KAТЕ,  да ти е жив и здрав малкия сладур и да е голям късметлия  newsm59

..как си минава времето наистина ...особено отстрани  Joy

ех тези гормити   smile3556 Коко пощръкля по тях като бяхме в Италия  #Crazy но като си дойдохме и вече им бяха спряли вноса ....та в резултат засега имаме само 1  Mr. Green ....някакъв "шеф" на водния народ както казва малкия  Grinning та май не мога да съм от полза  newsm78

... а специално за Галя и другите "женски" майки - ЕТО  ...да се образовате  hahaha

# 69
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,аз пак нищо не вдявам Embarassed
Това са някакви играчки ли,който купувате.....
Нещо като нашите принцеси и феички ли Laughing

# 70
  • Мнения: 1 089

Gwen, честита ви първа годинка! Да ви е жив и здрав Жорко, много късмет и щастие от сърце му желаем! Hug
Много целувки и за батко Тано Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 255
Вярка,аз пак нищо не вдявам Embarassed
Това са някакви играчки ли,който купувате.....
Нещо като нашите принцеси и феички ли Laughing
dadada
"куклички" - човечета от пласмасо-гума  Joy

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Gwen, да ви е жив и здрав малкият мъж!   bouquet

Офф, и ние имаме един гормит, купихме го от книжарницата вместо книжка  doh. Никол беше гледала рекламата и момченце от групата имало и като отвори пакетчето беше много разочарована, че е само един гормит. Очакваше, че ще са като в рекламата всички Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 537
Къде се затрихте ,народеееееееееееее Rolling Eyes
Какво правите? Вече е малко по-хубаво временцето и е екстра за разходки Grinning Дано да се задържи така,че ми писна с тоя студ,постоянно ми е студено.
Ние се готвим лека по-лека за Гергьовден, иначе сме добре, аз ще почивам 10 дена, от кога я чакам тая почивка.
Това е за сега, поздрави Wink

# 74
  • Мнения: 1 089
Мим`с , така се радваааааааааааам! Честита ти  втора  лентичка Heart Eyes
Лека бременност!  Hug Hug Hug

# 75
  • Мнения: 3 537
Тан, благодаря, подобно Laughing Laughing Laughing Hug

Абе къде се изпоркрихте бе , пишете, някоя клюка, нещо ново,ааааааааа Crossing Arms

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Mim"s хубава лентичка, лека до края   bouquet
Ние поскитахме малко, оставихме Павел на бабите и с Никол, ходихме до Шипка, Етъра, Елена, Търново и до Хотнишкия водопад.
Голямо обикаляне направихме на връщане остана при баба си утре ще ходим да я прибираме.
Аз малко  се разболях, по натам ще качвам снимки.

# 77
  • Мнения: 3 537
Е,Танче супер разходка сте си направили, искрено ти завиждам Grinning

Аз днес съм го ударила яко на пазаруване, утре ще имаме гости и на обяд и вечерта също......хич не обичам да пазарувам толкова много ,но няма начин.
.

# 78
  • Мнения: 910
Честит празник на именниците!

# 79
  • Мнения: 2 255
аз нали у дома не мога да се доредя до компютър от 2-ма РС-маниаци  Mr. Green та пак съм окъсняла  Joy
МИМЕ, поздрави и целувки на именника - да ти е жив и здрав и поне леко послушен   bouquet
а относно лентичка ти желая много лека и усмихната бременност и учи от сега 2-мата мъже у дома да те глезят повече  Peace че после д...то  да ти яко  hahaha

# 80
  • Мнения: 3 537
Благодаря Laughing

# 81
  • Мнения: 3 537
Айде пишете бе хора, срамота е Rolling Eyes
Къде се затрихте почти всички? Я се размърдайте малко пролетно-лятно Grinning
Уф ,на мен хич не ми се ходи на работа, зарастна ми задника за този стол, ходи ми се навън само по разходки.....
Какво правят дечурлигата, слушат ли, ходат ли на градина, от кога ще ги пуската ваканция, ще ходите ли някъде по почивки.....айде пишете нещо интересно ,че издивях от скука Crazy

Аз Жори мисля да го оставя да си ходи живот и здраве до края на юни на градинка.
Добре,че ни е хубаво временцето,че след градина седим на детската площадка до 8 ч вечерта Grinning
И напоследък се е научил да окупира компютъра и с триста зора го вдигам после, игре разни игри Crazy
Имам и снимки от Гергьовден, ама да видя кога ще имам време да ги кача, нали ходихме тогава на военно-историческия музей та се снимахме с танковете,ракетите и т.н. Grinning
Айде стига толкова за сега от мен, вие сте.......

# 82
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,айде да се рапиша и аз.
Стела е на село от 1 май,сега в събота ще си я вземем.За лятото незнам още,ако работи градината ще си е тук и ще ходи,поне до морето,което ще е от 20 юли.резервирах в Мирамар-Обзор.Много го хвалят във форума.искахме тази година на север,за да я заведем на делфинариума.После август може да обиколи бабите,за да подиша чист въздух.
Та така,по празниците си по4инах много добре,разхождах се с приятелки и така.....
Сега обаче пак здраво бач........


Миме,честита лентичка!лека и безпроблемна желая!И браво за смелостта Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 255
и ние сме си тук  Mr. Green
всеки крачи по задачи  Joy
Коко ходи на градина и беснее ....в къщи се бие с брат си за компютъра  box bash ...станал е направо РС-маниак  hit вече май се е пристрастил и все повече "задобрява"   hahaha включва, изключва, играе игрите на брат си, влиза в интернет, намира и там игри, пуска си програми за рисуване  Rolling Eyes направо, който го види припада  Joy
... добре, че се оправи времето, та гледам да стои повече навън, че иначе няма оправия  Mr. Green

Криси учи та пуши...сега са им всички класни, изходни и т.н.  #Crazy бори се с малкото чудо по неволя за разнообразие и така  Hug

Аз бачкам яката ....имам работа за целия китайски народ почти  hahaha

Събота и неделя оставихме децата на бабата  Hug за сефте откак се счупи  #Shocked ...ама са се справили ...добре, че голямото момче е пръв помощник  newsm10 и скокнахме с мъжо до гръцко , та се разсеях малко и поджапах в моренцето   grinning039, че още студено и не става за топкане  Rolling Eyes иначе времето беше страхотно  thumbsup

и това е засега ....утре ще опитам да кача малко снимки от Италия, че все време не остава да му се не види  Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте и от нас.
Всичко е нормално.Тано ходи на градина,адаптира се много добре...чак ме е яд,че лятото няма да ходи и ще отвикне. Юни месец заминаваме за Созопол и ще се приберем чак септември,така че ще тръгне пак края на септември или октомври. Ама няма как. Tired
С Жорко се гледаме,обикаляме по цял ден и се чудя как да убивам времето и вечер съм капнала.
Ние добре изкарахме на Гергьовден.Бяхме на селото на снаха ми - Паталеница.Там всяка къща прави чеверме.Събират се на едно място,примерно хората от цялата улица,копаят трап,в 5 часа сутринта палят огън и слагат агнетата.Беше страхотно.
Вижте!

Мими,
да ти е лека бременността!
  bouquet

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Gwen, ЧРД на малкия Георги   bouquet Весел празник! newsm59

И аз съм в чуденка къде да почиваме и дали да водим и баб с нас, на бунгало или в хотел.  Големия зор е, че Павел е много див, все е покатерен някъде и не върви ами тича. Харесах една вила на Синеморец с голяма поляна, сега  ще проверявам колко км са до там, че май идва далеко.

# 86
  • Мнения: 2 255
Tанче  Shocked ти пък далеко от Стара Загора  Rolling Eyes ..... какаво да кажем ние от другия край  Joy

Кате, да ти е жив и здрав малкия палавник   bouquet зло да ви забрави  Praynig
Направо като чета как сте цял сезон на морето   grinning039  и ти завиждам вече ...ама яката  hahaha

# 87
  • София
  • Мнения: 1 511
А,завиждате ми вие.....ама как въртя парцала и прахосмукачката,а?  Rolling Eyes Ама така е,пари трябва да се изкарват. Отделям по няколко часа да се полюбувам на морето и гледката от терасите ни.
Да ви кажа миналата година имам четири плажа за целия сезон. Shocked Ама нали в началото бях и малко пълничка... Joy Дано тази година да запиша повече плажочасове. Mr. Green

Таня,
Синеморец е далече,но ако наистина си намерила самостятелна къща с поляна,за децата ще е по-добре да идете там.Хем ще дишат йодните пари,хем ще беснеят по тревата.
Аз не съм привърженик на почивка на море в град,защото е лудница и това е истински тормоз. Доста се чудя на туристите.
Да ви кажа какво виждам аз.
Пристигат. Първият ден излизат на разходка,прибират се с пълни торби с най-различни щуротий и с празни джобове.На втория ден я карат по-спокойно вече,без магазини. И се започва.През деня - плаж,блъска ги слънцето в главата,вечер на кръчма - одерат ги.Прибират се гроги.На другия ден същото....за мен това не е почивка. Но всеки го приемо по различно му.Някои хора точно така релаксират,други предпочитат планината... Thinking

# 88
  • Мнения: 910
Gwen, честит рожденик!Да ви е жив и здрав!
   Весел празник!   bouquet

# 89
  • Мнения: 3 537
Кате,честита да му е първата годинка на малкия Жори/на патерици/ Да ви е жив и здрав. Grinning
Много яко това с агнетата Laughing,сигурно сте си изкарали страхотно.

Абе и Жори е станал пс-маниак, по-принцип има по 1 час на ден да седи на компа, ама като трябва да става е някакъв ужас всеки път са ревове.Играя си разни детски игри и еда игра за големи.Иначе тези игри нашите със стрелби разни такива брутални не му ги разрешаваме изобщо Naughty та ако иска да се съдере от рев.

# 90
  • Мнения: 2 255
http://viara2k.multiply.com/photos/album/16/ITALY

eто най-после обещаните снимки от Италия  Peace
снимала съм обаче предимно децата  Joy този път, че района вече ми е добре познат  hahaha

# 91
  • Мнения: 3 537
Супер са снимките, от сърце ви завиждам Laughing

# 92
  • Мнения: 1 403
Здравейте и от нас, отдавна не съм влизала  Tired При нас една и съща, нищо интересно  Crossing Arms 
Днес девойката беше на екскурзия в Котел Party Добре изкарали  Sunglasses
Мимски 4естита ти ленти4ка Heart Eyes
Ние направихме сефтето на морето, миналата неделя ходихме, емили пощуре неизлезе от водата Tired
Вашите де4урлиги слушат ли ве? Мойта мома хич не и се отдава слушането  Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 168
А, аз да ви питам вашите дечурлига, напишкват ли се още? Аз моя хубостник ако не го събудя вечер към 2-3 часа и често се напишква.

# 94
  • Мнения: 1 283
Хей момичета, как сте? Hug

Срам и позор, че не съм писала с години,но все няма време. Tired Чат-пат надничам в Готварския и туй-то.  chef

Мим'с, честита бременност, живо и здраво бебоче и много усмивки ти желая. (Тедка,твой ред е.. Crazy)

Вярка,зетя е голяма капия, сладур и половина...ама не се намиткахте вие. Crazy Party

Тедка, и Холи е голяма разбойничка,никой не слуша, отговаря и всяка дума й е съпроводена с шамарче или юмруче. #2gunfire Бие батко си и не й мига окото.....всъщност баща си все още слуша. Tired

Пишете как сте,че нямам време да чета назад. Blush

Цунки на всички. Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 1 283
дано да се "размръзим" вече и да пишем по-честичко ...и да не я докараме до Великден  Joy

само да не стане до Нова Година... Joy Тогава ще заключат темата заради мухлясване... Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 255
ама много сме зле напоследък  Sick направо срамота  #Crazy изпогубихме се кат червения пипер направо  Mr. Green
....
ще ни заключат за "мухъл и плесен" наистина   Joy

Джу, здравей, много се радвам да те "видя" на линия   bouquet вече и в кю-то не мога да те уцеля....да не си почнала да лягаш навреме  hahaha Да нацелуваш снахата-разбойничка  lovekiss
Коко е станал още по-голяма панта  Rolling Eyes общо взето не мога да се оплача... с коткане и добро се води ...ама е такъв философ, всичко знае и може и незнае изобщо да отстъпва ...горкия му батко, а и останалите  #Crazy госпожите в ДГ казват, че с него на глава трудно се излиза ...освен ако не го "замотали" нещо  Mr. Green

А колкото до миткането  newsm78 надали ще се намиткам някога  Joy добре, че са ми ограничени финансите та поне се въртя в европейския периметър  hahaha иначе бих скокнала и отвъд океана  Peace  мъж ми вика, че няkoй път като хукна ще ми прибере ключовете  Smile

# 97
  • София
  • Мнения: 1 511
Може да мухлясаме,но няма да изчезнем... Mr. Green
 Joy Joy Joy

Мимис,
как ти се отразява топлото време?
До кога ще ходиш на работа?

Ние вече втора седмица сме в Пазарджик.Много добре ми се отразява родния въздух.Друго си е.
Иван е в командировка в Бразилия и го чакаме да се прибере в събота.
И така...

Колкото до напишкването...Ако пие много течности вечер се случва да се напикае.Но аз се съобразявам и не разрешавам да пие в неограничени количества.
Преди 1 месец като ходихме до Созопол, в Стара Загора изпи две безалкохолни за отрицателно време,пишка и тръгнахме.После заспа и като се събуди се беше напикал. Пашураната не издържала...Е,как ще издържи, това е половин кило фанта. Mr. Green

# 98
  • Мнения: 2 255
Калоян пие неограничени количества течности - вода, сок, мляко, айран ...без газирано даже ги редува в някакъв хаос на вкуса  Joy но вече почти не му се случва да се изпуска  Peace тази година май 1 път само  newsm78
но май не е само до количеството течности ...а и до организъм ...просто някои момченца започват по-късно и по-трудно да задържат  #Crazy имали сме подобни проблеми с големия син и доколкото са ми обяснявали е нещо свързано с "узряването" на бъбреците - демек се израства  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте Simple Smile
За първи път влизам в ролята на отчетен "спамър", но пък идеята си заслужава риска Simple Smile
Ако се чудите как да зарадвате децата си за първи юни, а в същото време имате желание да направите и нещо добро, просто ей така Simple Smile,
можете да се присъедините към тържеството в София.
Подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 100
  • Мнения: 1 403
cvetence-stz Емили не ми се е напишквала от 2 годишна, става си през ноща сама и си отива да пишка  Peace
Холи  (Тедка,твой ред е.. Crazy) това за мен ли се отнасяше  Thinking

# 101
  • София
  • Мнения: 2 181
За теб се отнася,я не се ослушвай Mr. Green

# 102
  • Мнения: 2 255
За теб се отнася,я не се ослушвай Mr. Green
ами естествено за кой друг  Joy стига си умувала ....излагаш фронта на групата  hahaha

# 103
  • Мнения: 3 537
Жори също не ми се напишква, независимо колко течности пие, събужда си е сам, вика ме да го пазя докато пикае,още сме на гърнето в хола Embarassed  Crazy и така

Теди се ослушва опраделено Mr. Green,а да не забравяме и Галя,и тя ,и тя Laughing

Ние тези дни сме си у дома с Жори, щото има ангина, дадоха ми 5 дена болнични, ако не се оправи до понеделник ще извикам майка ми да го погледа още малко
Още не съм решила кога ще го спирам от градина, мисля,че са до 15 юни и след това сборни.ще видим......
Иначе тези дни не е чак толкова жега навън като че ли, аз предпочитам топло отколкото студено.За сега ще си ходя на работа, докато мога, въпреки, че всяка една почивка ми е като рай, гледам все да си подремвам...,честно казано много не ми се ходи на работа, и не заради самата работа, а за това,че съм се забола на един стол Rolling Eyes, а така ми се разхожда навън.

Това пък малкото не мога да го накарам да излезне навън тези дни, като се забоде на компютъра и няма мърдане, въпреки, че има 1 час на ден и като го разкорам се сърди и реве яко и не ще навън Tired

Айде скоро да си направим среща искате ли? Ама този уикенд не, от следващия нататък, какво ще кажете за идеята?!

# 104
  • София
  • Мнения: 1 511
За теб се отнася,я не се ослушвай Mr. Green
ами естествено за кой друг  Joy стига си умувала ....излагаш фронта на групата  hahaha

 Joy Joy Joy

Айде,то не е толкова страшно.   Mr. Green

Ние към 5-6 Юни тръгваме за Созопол...така,че за срещата не мога да обещая.

# 105
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз от пондеделник съм в къщи със Стела,защото беше почнала да прави ангина.Нали сме на водораслите на Аква сорс,та ни се разминава леко,но АБ не посмях да го прескоча този път.
Днес след обяд ще я водя в градината,че имат тържество от танците,после ще покажа снимки.Ще кача и от балетния фестивал,че все ме домързява.

А иначе аз второ не мисля да имам.След преживяванията със Стема ме е страх много.
Тя също не слуша,един дървен философ е......нямам думи.Явно им е от възрастта Thinking

# 106
  • София
  • Мнения: 2 181
Ето и обещаните снимки от всички изяви Laughing
http://www.foto.bg/showgallery.php?cat=6615&ppuser=4480

# 107
  • Мнения: 168
Цитат
cvetence-stz Емили не ми се е напишквала от 2 годишна, става си през ноща сама и си отива да пишка   

А моя хубусник не става, чака аз да го будя . И ако не го събудя и се напишка се оправдава като казва "защо не ме събуди". ooooh!
Или спи дълбок сън или нещо го домързява. Защото се е напишквал и като си играе или като се забие пред телевизора. newsm78

# 108
  • Мнения: 1 403
Галке, аз ще 4акам първо тебе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хора аз съм в шок от днешните новини, дойдоха ми в малко пове4е  Cry
Трагедията в Ямбол  Cry
И таз майка как взима децата си в Асеновград  Cry Cry Cry
 Бива ли такова нещо бе хора, с такава сила  при положение, 4е децата неискат да я видят.
 И тъпите ни полицай налагат бащата. Децата пищат, реват.
 Трагедията е  голяма  Sad Sad Sad
 Милите де4ица, се са ми пред о4ите  Cry Cry Cry
 Дано Господ е с тях  Praynig

# 109
# 110
  • София
  • Мнения: 1 511
               Честит празник!


Нека има повече усмивки,нека има повече радост!

# 111
  • Мнения: 3 537
Честит празник на всички малчовци, да бъдат живи, здрави и много послушни!!!



# 112
  • Мнения: 3 537
Къде се изпокрихте пак? Искате ли да се организираме в събота да си направим среща?

# 113
  • София
  • Мнения: 1 511
Слънчеви поздрави от Созопол!
Пристигнахме в събота и аз вилнея из къщата!
 newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang

# 114
  • Мнения: 2 255
здравейте момичета   bouquet
на линия съм вече  Peace
снощи се прибрахме от гръцко  newsm44 много добре ми дойде 5-6 дни почивка на слънчице и моренце   grinning039 и сред усмихнати хора  Grinning от днес пак на работа  Rolling Eyes

а за утре незнам  newsm78 че цялата къща ми е на горе с краката...като след път  Joy

# 115
  • София
  • Мнения: 2 181
Мен честно казано ме мързи,напоследък толкова намразих Градския транспорт,че изобщо не ми се влачи по него,камо ли с детето Sad

# 116
  • Мнения: 2 255
ей верно ще ни залючат някой ден  Sick ...вече никак не вървят темичките  Shocked ...още сме в пролетната  #Crazy и то до под кривата круша ....а лятото и морето са в разгара си вече   grinning039

ето ви малко снимки от кратката ни морска ваканция http://viara2k.multiply.com/photos/album/22/Toroni_Greece ...вече чакам следващата  Joy

# 117
  • Мнения: 3 537
Супер, снимките ви са като картички Grinning Няма начин да не сте си изкарали страхотно Sunglasses
Айде казвайте другите къде ше почивате, че да стане малко интересна темата. Sunglasses
Ние според зависи как ще се чувствам, но за морета и подобни дълги разстояния не, а и така както нямаме кола, не мерси. Stop
Ходи ми се пак на Априлци, 5 часа беше път с автобуса ,но е поносимо.Ще видим....ауууууууууу  Confused ,чак средата на август излизам отпуска, толкова е далече, така ми се почива вече.
А в офиса всеки следобяд така ми се приспива, че една издържам до 17 ч ooooh!
Жори ще ходи до към 10-11 юли на градина и после при бабите. Другата седмица само ще го спра за 5 дена, че искат да ги водят на зелено училище на Витоша на Алеко, но няма да го пускам, първо,че искат много пари, а и няма да спат, с автобуси напред-назад всеки ден, и съм против, като стане по-голям-тогава може би, мисля ,че още е малък.
И така, това е за сега от мене, вие сте. Sunglasses

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
При нас едно и също, събота и неделя на село да довеят децата. Днес Никол ще я води баща й на цирк, тя няма търпение вече.
в понеделник Ники вдигна температура и сега ги гледам двамата в къщи, голяма лудница  е, само се дразнят.
За почивката мисля да водя майка ми с нас, че да помага за децата, края на юли евентуално, засега на Китен на бунгала.
Вяра, хубави снимки, нямам търпение Павел да порасне, че да можем да обикаляме по - спокойно насам натам.

# 119
  • Мнения: 2 255
Миме, май само ние с тебе си чатим и запълваме темата  Joy

ние определено изкарахме супер  Peace ...само дето ми бяха малко 5 дни  #Crazy добре, че другата събота пак заминаваме за Гърция - тоз път за цели 7 дни  hahaha

ей много го обичам това море да му се не види  Two Hearts все не ми стига  Smile

а август верно е много далече  Rolling Eyes как ще устискаш незнам  newsm78 я спретни няколкодневна почивка за себе си и тумбака и през юли  Hug

с право не го пускаш малкия, то егати зеленото училище - само път нагоре-надолу  #Shocked

иначе Калоян от тази седмица са в сборна група - от 2 в 1 и са сумати дечурлига ...абе лудница  Shocked ама ще ходи няма къде да мърда  Mr. Green ще почине 1 седмица на морето и после юли пак така ще изкара  yes а пък август като затворят ДГ ще го шитна чак в Люлин на баба му  Joy

# 120
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет,момичета!
И при нас всичко е еднотипно.Посрещаме,изпращаме туристи,чистим,готвим,разходкиии....такова. Жорко е с шарка ooooh! Sick доста по-тежък вариант от Тано се оказа...Има тооолкова много пъпки - няма свободно място по лицето дори и за една пъпка.
Всички казват,че малките бебешори по-лесно карат шарките,но в нашия случай не беше така.
Но вече минава и заминава....   bouquet


Чудесно сте си изкарали...браво на вас!  Hug

# 121
  • Мнения: 1 089
Привет момичета! Hug
Вярка, страхотно сте си изкарали. Благородно ти завиждам, особено сега като не мога да мърдам никъде Wink И аз много обичам морето и лятото, и на мен все не ми стига. Simple Smile
 Мим`с, надявам се се чувстваш добре. Какво е това зелено училище още от сега. И аз не бих я пуснала.
Gwen, къде я намерихте тази шарка? Sad
Мен ме тресат вече едни нерви, едни страхове, ужас.... Вики съм я спряла от градина и ще си изкара лятото в къщи. На моменти ми е много мъчно за нея, защото по всичко личи че и е доста скучно и как ме търпи назнам.
Много неща исках да ви пиша, но с тоз бременелски мозък докато почна да пиша и забравям.
Много гуш на всички. Hug

# 122
  • Мнения: 2 255
ей, вие с коремите да се пазите в тези жеги  Praynig
tan, скучно им е определено на децата в къщи сами  Rolling Eyes ама пък в сборните е пълна лудница  #Crazy та кой знае кое е по-малкото зло  Sick
така поне е по-малка вероятността да ти носи разни вируси  newsm78

Кате, къде верно я добарахте тая шарка по морето  Shocked да ти кажа не е до възраст само ...просто някои деца/хора ги карат много по-тежко  Cry според мойта дофторка - при светлите било по-кофти ...ама кой знае  Thinking

Танче, ако прилъжете бабата, ще е супер с тез 2 малки хлапета  thumbsup при мен подобна опция винаги е била "мисия невъзможна"  Joy ама може и да е за добро  hahaha

# 123
  • София
  • Мнения: 1 511
 Joy Шарката ни е софийска,просто си я разхождаме из България!  Mr. Green
Тано се разболя една седмица след като го спрях от градина,защото се стягахме за Созопол вече. Ние от 6 Юни сме тук с него,пък Жоро е в Пазарджик при майка. Чакам ги да дайдат следващата седмица.
Вяра,
може би има нещо вярно втова,Жоро е доста светъл,кожата му е бяла като мляко. Thinking

Тан,
стегни се,душко. Няма мърдане,нали знаеш...повтаряй си,че трябва да си силна заради децата и се помъчи да си спокойна!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 124
  • Мнения: 3 537
И какво?! Сега гадно и студено време цялата седмица ще е Rolling Eyes Ужас просто.
Аз пратих Жори за тази седмица при нашите, пък после ще си ходи на градинка до 10 юли.
Нещо ми е тъпо, то от времето де, и дано като си затръгвам да не завали, после ако иска.
Сега ще изкукуригам от скука без детето тая седмица Crazy
А вие какво си правите? Нещо интересно?

# 125
  • Мнения: 2 255
какво интересно в това скапано време  Wear Umbrella работя .... и чакам да дойде събота  Praynig и да отпрашим пак за морето   grinning039  надявам се, че времето ще бъде хубаво  thumbsup

и така ...работа...училище...градина...мокро....абе изобщо скука  Joy

# 126
  • София
  • Мнения: 1 511
тан,
пиши нещо,бе момиче!
Да не отиде вече!? Hug

# 127
  • Мнения: 1 089
Gwen, тук съм, тук. Ама вече голямо шубе ме гони. Ето вече няколко нощи подред ме хващат леки болчици и си викам, хайде почва се. Ама ето още съм тук. Сега най-големият ми страх е, дали ще тръгна навреме, дали ще разбера кога е моментът. Мойта лекарка казва, че вторият път болките са по-осезаеми и по-силни, та няма как да не усетя. Ама каза и, че вторият път нещата са по-бързи, а имаме ок. 50мин. път до болницата.
Gwen, пусни малко снимки на Жорката и Тано, да им се порадвам. Тя Вярка отдавна се уреди със снаха, а пък аз на твойте момци съм им хвърлила око за мойте моми. Wink И в този ред на мисли HOLY съвсем се загуби.
Мим`с, не се ядосвай. Дори и да е студено отдай се на почивка и мързел, поглези се, че после няма да има време за подобни екстри. Как е коремчето, расте ли? Hug Аз този път съм голям кит. Заформих ги 20 кила, как стана и аз не разбрах. Никога не съм била такава поница и ми е много смешно като се погледна.
Тук снощи за кратко имаше ужасна буря, но ето днес пак си пече слънчице. Предпочитам жега и задух пред порои и мокро и студено време. Вярка най- добре ме разбира. И на нея лятото и е в сърцето Heart Eyes
Хайде гуш и не забравяйте да стискате по един палец, че май скоро ще се излюпваме Wink

# 128
  • Мнения: 3 537
Тан, знае ли се какво ще е бебето? Grinning Сигурно знаеш вече де.
Аз още незнам, но не бързам, претенции нямам, докторката ме гледа на най-обикновен апарат и не може да се види хубаво все още,може другия месец да се запиша на 3Д .Иначе съм качила за 4 месеца 6 кила, май пак е множко, иначе и корем си имам бая, казаха ми да избягвам сладките неща, вафли и подобни, щото предния път ми беше мъничко висока кръвната захар. Дано другия месец да ми е добре вече.

Пожелавам ти леко,бързо и безпроблемно раждане.  bouquet

# 129
  • Мнения: 2 255
.......
Хайде гуш и не забравяйте да стискате по един палец, че май скоро ще се излюпваме Wink
tan, няма страшно бре жена и 2-рия и 1-вия все тая, само дето при повторния вариант знаеш какво те чака и това не винаги е +  Joy
иначе и, че е по-бързо също не е много сигурно  Rolling Eyes ще се оправиш навреме бъди сигурна  Peace а и я колко народ ти стискаме палци  Praynig
Мисли си как те чака тепърва едно топло и слънчево лято  Nature Sunny с хлапетата по паркове и полянки  newsm44

# 130
  • София
  • Мнения: 1 511
Ето снимки от нас. Има още за качване,но като се поосвободя ще добавя.

Тан,
моля те,стегни се. Вярно е,че е наближил момента и мен ме беше страх,но заради майка ми се държах мъжки.
Дано второто ти раждане е като моето второ раждане. Бързо и безпроблемно.

# 131
  • Мнения: 3 537
Eй, Кате ,какъв е сладурко малкия, пу,пу, много е порастнал ,бонбон Grinning
А ти пък си същата както преди, все едно не си раждала.
Тан, то без шашкане не може, колкото и пъти да раждаш все ще си се притесняваш по-малко.
Опитай се да си по-спокойна, въпреки,че не е лесно Wink

# 132
  • Мнения: 1 403
Вярка тук съм. Кога ще пием кафенце?

# 133
  • Мнения: 2 255
Вярка тук съм. Кога ще пием кафенце?
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ПАК НЯМА ДА СЕ ВИДИМ   smile3518
ние утре заминаваме за Гърция да се поплицикаме още малко пак в морето   grinning039
предполагам, че ще сте си заминали до другата неделя  Sick

# 134
  • Мнения: 1 403
Ами не се знае, като се върнете дрънни, мове да сме още тука, мисля да поостана и до село ще си хода за няколко дни  Peace Така , 4е звънни като си дойдете.
Айде приятно изкарване  Hug

# 135
  • София
  • Мнения: 2 181
Теди,това не е ли лентичка за бременност,да не се изложа нещо Embarassed

# 136
  • Мнения: 1 403
Мда, мда такава е Peace

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Теди,това не е ли лентичка за бременност,да не се изложа нещо Embarassed
Аз си замълчах вчера, да не се издъня нещо, ама сега честито Simple Smile
Лека и безпроблемна до края   bouquet

Никол беше с баба си на Слънчев бряг, вчера се прибраха. Хванала е тен малко. Ставам че дребния реве, събуди ни в 6 и само дебне някой да легне някъде и ходи и го дърпа.

# 138
  • София
  • Мнения: 2 181
Хихи,ми много бързо те навихме бре Laughing
Лека и безпроблемна Peace

# 139
  • Мнения: 1 403
Хи-хи , а... мерси  Hug Дано вси4ко е наред  Peace
Галка ами струвами се, 4е само ти остана  Thinking

# 140
  • Мнения: 3 537
Теди, честито !!! Grinning Grinning Grinning
Това се казва хубава новина Sunglasses
Всичко най-хубаво ти желая Hug

# 141
  • Мнения: 1 403
мерси и на теб ти пожелавам  лека и безпроблемна Hug

# 142
  • София
  • Мнения: 2 181
Хи-хи , а... мерси  Hug Дано вси4ко е наред  Peace
Галка ами струвами се, 4е само ти остана  Thinking
Верно само аз останах,но така ще е,както винаги ще съм изключение Mr. Green
За това пък искренно се радвам за всички вас и стискам палци Praynig

# 143
  • София
  • Мнения: 1 511
Ехей,как се радвам....айде още един бебешор в компанията.
 Hug
Лека бременност и от мен.

# 144
  • Мнения: 1 403
Къде се загубихте бе? Айде да си организираме една срещи4ка докато сме тука в София да поиграят децата. Ако ви е удобно може да зооги4еската???? Ако не дайте др. предложения????

# 145
  • Мнения: 3 537
Значи аз споменах за среща преди време, ма всеки се прави оглушки Rolling Eyes
Аз съм готова още утре или вдруги ден , само кажете, но след 10,30 сутринта, че да се наспим като хората Embarassed Защото ако е другия уикенд ще ме видите сама, щото детето отива ваканция при баба и дядо другата събота.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Ние заминаваме за село за събота и неделя. Все едно и също е иначе. От 12.07 сме в Крайморие за 5 дни, Никол вече няма търпение, от почивката с баба си е хванала малко тен Simple Smile

# 147
  • Мнения: 1 403
Ох Мимис сега влязах, ти през седмицата можеш ли, 4е аз днес ходих до село???

# 148
  • Мнения: 3 537
Мога, ама след работа, 17.30 свършвам и към 17.45  хода да взимам детето от градина.
Ама като гледам само двете с тебе сме инициативните, другите софиянки си траят.......... Crazy

# 149
  • Мнения: 1 403
Май да , заимов удобно ли ти е на теб? Ако не е кажи кое ще ти е удобно , то днес ще вали ама от утре го дават ве4е да не вали , така 4е може да се уговорим за вторник или сряда

# 150
  • Мнения: 3 537
Това Заимов не го знам къде е, иначе ми е удобно и на НДК, Борисовата градина също, но ми е малко по далечко.

# 151
  • Мнения: 2 255
ей девойки ...докато ме няма направо сте се разприказвали БРАВО !!!!
ние се прибрахме снощи ...и от днес сме на работа и на градина ...естествено  Joy

ТЕДООООО   bouquet браво  Hug нави се най-накрая  Peace много се радвам  Kissing Heart желая ти лека, безпроблемна и усмихната бременност  newsm10 и да се глезиш повечко сега...че после няма дореждане  Joy

# 152
  • Мнения: 3 537
Верчо, и ти не се ослушвай за среща Laughing

# 153
  • Мнения: 2 255
Верчо, и ти не се ослушвай за среща Laughing
става ама събота/неделя  Peace ...че сега ще ми изкарат отпуската през носа и няма мърдане от работа  Sick

# 154
  • Мнения: 1 403
Събота немога, аз в петък си потеглям,, няма да зимувам тука  hahaha
Ми Мимис ако искаш може да се срещнем на ндк , предполагам 4е има къде да се паркирам  newsm78 Кажи кога ти е удобно вторник, сряда, 4етвъртък  newsm78 и към колко???
Ама ти от къде идваш??? Около НДК ли живееш???
Вяра ти не се прави на приятно разсеяна #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 155
  • Мнения: 3 537
Ида от Борово, не ми е чак толкова далече, зависи от автобусите.Може и още утре,но към 18.30,защото дакато го взема от градина и зависи колко ще чакаме автобус...

# 156
  • Мнения: 2 255
....
Вяра ти не се прави на приятно разсеяна #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Теди с тебе може утре да се видим из нашия район ако искаш, че довечера трябва да стягам пак багаж   #Crazy  .... големия утре заминава на приключенски лагер  Mr. Green
имам чувство, че напоследък само пълня и празня сакове  #Shocked ....тъкмо изпера  wash hangи изгладя   1ironingвсичко ...и айде пак отново .... bye
 Joy ама сега ще си седна на д... за 1-2 месеца...че трябва да поработя ...докато другите почиват  Sick

# 157
  • Мнения: 1 403
Еми дръннете то егати времето само вали  #Cussing out

# 158
  • Мнения: 1 089
Момичета, имам си вече още една принцеса - Моника. Родихме се на 5 юли, сутринта в 10,43. Беше малко екшън, защото се роди само за 13 мин., от момента в който влязох в предродилна.  Но важното е че вече сме си в къщи. Днес сме трите сами и вече лудницата е пълна. Ето малко снимки да я видите:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=283797&pid=13424343

# 159
  • София
  • Мнения: 2 181
Тан,да ти е жива и здрава  bouquet
Каката изглежда много щаслива Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 2 255
ТАН да ви е жива и здрава малката принцеска и много да ви радва   lovekiss
дано и "голямата" кака да те слуша  Wink и да не ревнува много  Praynig

.....видя ли, че не е страшно ...всяко чудо ...за 13 минути  Joy

# 161
  • София
  • Мнения: 1 511
 Party Party Party
  bouquet  bouquet  bouquet
Честито!!!!!
Много щастие и късмет!
Страхотна новина!

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тан, честито   bouquet

Голяма да порасне и много радост да ви носи!

Ние събираме багаж,  събота отиваме до морето за малко и после на село до края на месеца.

# 163
  • Мнения: 3 537
Аууууу, стархотно бебонче Grinning
Тан  Hug , да ви е жива и здрава, пу,пу ,пу  Heart Eyes
Оу, това си е чист късмет толкова бързо раждане, така най-добре Grinning
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 164
  • Мнения: 1 403
Ал... много красива тая маймунка  Hug Hug Да ти е жива и здрава и много, много да ви радва   bouquet
Оле 13 мин, ти си ги разбила направо бе smile3532 А, каката за колко време я роди newsm78

# 165
  • Мнения: 1 089
Момичета, благодаря ви за пожеланията! Hug
dorotey's, каката я родих за около час. Моята лекарка ме предупреди, че при първи признаци трябва да бързам, а да не се моткам много, и се оказа права. Mr. Green То затова и си ме беше толкова страх.
А вие момичета с бременни коремчета как сте?
tanya_p, хубава ваканцийка да си направите . После да разказвате и снимки да покажете. Wink
Вярка, каката никак не ревнува даже, дори напротив прекалено грижовна и любвеобилна е. Първите дни дори ме изнервяше. Постоянно се сърдеше, че не я носи, храни, къпе и пр. Постояно повтаря, че моята задача е била да я родя, а нейната да се грижи за сестричката  си.

# 166
  • Мнения: 910

 Да почерпя за малката ми рожденичка  Цвети!
Tan, честито! Да ви е жива и здрава!  bouquet

# 167
  • Мнения: 1 403
Постоянно се сърдеше, че не я носи, храни, къпе и пр. Постояно повтаря, че моята задача е била да я родя, а нейната да се грижи за сестричката  си.


 smile3532 smile3532 smile3532
Ще падна Joy

# 168
  • Мнения: 3 537
Дес, честита ти рожденничка /на патерици/  bouquet Да ви е жива и здрава!
Уф ,аз пък нещо едва издържам в офиса, искам вече да излезна отпуска, а има още 1 месец до тогава.Толкова ми е неудобен стола в офиса, и ми писва да седя на едно место, постоянно се схващам и все имам някакви болежки.
Жори го изпратихме при баба и дядо на Плевен и ще поседи около месец, пък после при нашите ще го пратим.
А пък вчера и оня ден беше такъв студ ,че направо се смръзнах, особено пък вчера. Дано се оправи вече, че ми писна с тия дъждове и студове ooooh!

# 169
  • Мнения: 2 255
Дес, и от мен на патерици да ти е жива и здрава девойката   bouquet

Миме, не можеш ли да си вземеш малко болнични и да се спасиш от офиса по-рано ...то и без това не ти остава май много  newsm78

# 170
  • Мнения: 3 537
Абе не съм питала докторката още, но искам да се опитам да избутам до 15 август, после излезна ли отпуска може и да си ги слея двете отпуски, ще видим, а и детето като го няма сега и ще изкукуригам у наса сама по цял ден.
Ау, какво хубаво временце ще стане, слънчице изгря,супер Sunglasses

# 171
  • Мнения: 1 403
Мимис кога ти е термина? И при кой лекар ходиш?

# 172
  • Мнения: 3 537
Ами аз ходя в поликлиниката по здравната каса/20 ДКЦ/,защото на частно ще ми е малко скъпичко . За сега съм за 24.11, но ми каза,че може и да се измести, според зависи...
Вече ми свършиха безплатните ехографи 2 бр, и сега ще плащам по 30 лв като ме гледа.Мисля по натам да се запиша и на 3Д
Утре ще ходя да правя вторите изследвания,кръв,урина и антитела.
А ти за кога си?

# 173
  • Мнения: 3 537
Спите ли бе мацки??????????
Я се събудете малко, те децата ще тръгнат на училище докато изпишем 20 страници Embarassed
Я по сериозно да си организираме една среща за през уикенда. Crossing Arms

# 174
  • Мнения: 1 403
Не питах доктора то4но кога ми е термина, др. път ще го питам...
Аз си го из4ислих на 09.02
Не си ли ходила на 4 Д
Аз другия месец пак имам 4ас за 11 , има някви важни изследвания Tired

# 175
  • Мнения: 3 537
Ами мен ме гледат на 2Д, последно ми каза,че ще е момиче, но да видим има време, претенции нямам никакви.
Мисля началото на другия месец да се запиша на 3Д, 4Д незнам къде има, а и май е по-скъпичко.

# 176
  • Мнения: 1 403
Отиди при моя доктор, не е скъпо и е много добър Peace
Обади се още сега и си запази 4ас , 4е има  много хора при него. Незнам дали си гледала преди 5 дена беше на гости при Гала в НА КАФЕ
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 87&Itemid=153

# 177
  • Мнения: 2 255
айде да раздвижа "пролетната" ни тема  Rolling Eyes с малко морски вкус  Joy
ето малко снимки от последното море

# 178
  • Мнения: 3 537
Мерси, ще видим, още не съм решила точно къде,какво и що.

Еййй, Вярка браво,че разведри малко остановката,екстра.
Аз така хубаво се наобядвах,че ми трябва само едно легло сега....ама нъцки

# 179
  • Мнения: 1 403
Ей къде се затрихте бе мацки? Hug
Днес го дават голяма жега  Tired Ще си стоиме в къщи под климатиците и това то Crossing Arms
Емили има да мрънка пак  да излизаме  Naughty Много ме мързоти да ходя на плаж, после като свърши ще го търсиме ама НЪЦКИ Thinking

# 180
  • Мнения: 2 255
Тедо, и ти си "виден" представител на морските жители  Mr. Green хич не ви пука май за моренцето дето ви е под носа  Sick а ние дето сме далече само мечтаем за него  newsm45 утре да ми каже някой "айде"  и тръгвам да плажувам пак  Joy ...ама нееееммммааа  newsm62

# 181
  • Мнения: 1 403
Ол аз една една седмица ходих всеки ден и сега неща да го вида  ooooh!

# 182
  • Мнения: 3 537
Уф,днес беше голяма жега. sweating Докато бях в офиса горе долу бива,че си имам вентилатор, ма после 20 мин пеш докат се прибера якооо пек.
А трябва и да готвя, но в такива моменти добрата стара тенджера под налягане ми върши супер работа, бух всичко и след 40 мин е готово, няма да бъркам и да се опичам на котлона.
А и нещо съм се разяла на манджи, само това ми се яде Crazy
А Жори на Плевен ги пече яко, щом свекърва ми разправяше ,че преди малко още пекло слънце там........никакво излизане ,нито днес, нито пък утре.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте,момичета?
Как сте? Сигурно вече ви е хладно....поне такива са прогнозите.  Hug

Как ще почиват детските градини? Мимис, Жори ще има ли ваканция?

# 184
  • Мнения: 2 255
Здравейте,момичета?
Как сте? Сигурно вече ви е хладно....поне такива са прогнозите.  Hug

Как ще почиват детските градини? Мимис, Жори ще има ли ваканция?
A да ...днес се диша навън  Hug ама вътре още не  Joy много гот подухва в София вече  Peace

Нашата градина е ваканция август от 1-ви до 31-ви  Rolling Eyes питам аз какво толкоз за 1 ден /31.08 е понеделник/ ....та ще почват от вторник...а те ми викат ами не можело иначе - така трябвало 1 календарен месец поне да са затворени  Sick абе изобщо щура работа  #Crazy

Добре, че свекърва ми вече се пооправя ...та някак ще се гледат август от понеделник до петък ...пък уикендите у нас ...и така  Thinking Само се надявам навън да се справят, че ако малкия хукне ...бабата с таз патерица ще го стигне ама друг път  Joy
Сега му "наливаме" в тиквата зелена, че трябва много да слуша баба си и...да я пази /много сме чувствителни в момента на тема помощ  Mr. Green/ защото  е "счупена"  Wink ...пък дано нещо му остане в главата  Praynig

# 185
  • София
  • Мнения: 1 511
Свеки да не си е чупила крака? Пропуснала съм...по-бързо да се възстановява.  bouquet

# 186
  • Мнения: 2 255
Свеки да не си е чупила крака? Пропуснала съм...по-бързо да се възстановява.  bouquet
счупи се тазобедрената става и й "турнаха чистак нова"  #Crazy .... оправя се вече  Peace ...ама си е с патерица  Rolling Eyes и то май повече от страх да не падне пак  Thinking

# 187
  • Мнения: 3 537
Е, Жори е ваканция от 10 юли и живот и здраве чак на 15 септември на градинка ще ходи, та ще има 2 месеца ваканция. Sunglasses В момента е на Плевен при свекърва ми и ще поседи още 1-2 седмици,после при нашите отива, пък като излезна отпуска ще си го взема.

Вярка,дано бързо се възстанови жената,че при по възрастните счупванията се оправят по бавно.Трябва си време.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 511
Лелелееее,това е много тежка операция. Да се пази жената....
Бързо възстановяване.  bouquet

# 189
  • Мнения: 3 537
Кате, адаша ходи ли вече стабилно или още не Laughing

# 190
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,мацки,
ние бяхме на моренце.Естествено изкарахме страхотно,но нещо малко ми се видя 1 седмица.Прибрахме се да изперем багажите и стегнем куфарите за балкана и отплаваме пак Laughing

# 191
  • Мнения: 1 403
Ох искам и аз на балкан newsm45

# 192
  • София
  • Мнения: 1 511
Кате, адаша ходи ли вече стабилно или още не Laughing
Ходи,това магаре. Mr. Green
Ще кача снимки след малко.
  bouquet

И на мен ми се ходи на балкан. Нашия Балкан е най-хубавият....язовири колкото щеш,борове....ееех,последно ходихме на Сърница и така си починах и наспах. Толкова свеж въздух...

Добавям Созополски снимки.

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 12:59 от Gwen

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Привет.
ние днес се върнахме от Рилските езера, спахме в Сапарева баня, в събота сутринта преход от хижата до Бъбрека и обратно, Никол геройски се държа, хич не вярвях че ще върви толкова път. Само дето казва, че не иска да ходи повече на планина  . Случихме на топло и ясно време. Снимки скоро Simple Smile.

НИкол утре е на градина след 3 седмично отсъствие, миналата седмица й беше мъчно за децата, но сега не казва че й се ходи ще видим как ще е.

Гвен, децата много са пораснали Simple Smile

# 194
  • Мнения: 3 537
Кате,голям сладур е малкия,пу пу Sunglasses , ама и ти си все едно на 20 години Flutter

Танче, вие с кола ли се качихте нагоре или с лифта, щото разбрах,че вече имало лифт.
И аз се чудех да се разходим до там,ама Жори както не обича много да ходи, незнам...то не ,че и аз сега ще съм от много ходещите де, ама все пак Crazy

# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
С лифта се качихме, ама ти сега с коремчето недей отива, макар че две бременни срещнахме, аз не бих рискувала.

# 196
  • Мнения: 3 537
Ами най-вероятно няма,сигурно с кола да се качим до Паничище малко на разходка.

# 197
  • Мнения: 3 537
Ай пишете нещо бе мацки, много скучно нещо Crossing Arms Много сте мързеливи нещо, айде днес вече не е толкова жега  Mr. Green
Аз в други ден отивам да си взимам детето от Плевен, от 1 месец не съм го виждала,  Cry
Ще го видя за 2 дена и трябва да го пращам при нашите за още седмица-две,няма начин.

Таня, вие на море ще ходите ли или ще го прескочите?
Катето си е най-добре няма да я питам нея Sunglasses
Верчо ти? свършиха ли ти отпуските?
Галя и Дорка къде изчезнахте
Тан, слуша ли бебка Heart Eyes

П.П. И догодина по това време ако успеем да стигнам 20 страници от темата, заглавието на следващата предлагам да е по универсално, че да има да си пишем докато децата тръгнат на училище,че май и след това като гледам Joy Mr. Green Joy

# 198
  • София
  • Мнения: 2 181
А ми какво да правя?Няма ми го детето и след отпуска и не мога да се спра,изниква работа или пък малко купон и едва се добирам вечер до леглото.
Качила съм снимки от морето,но не ми се иска да ги поствам публично и са с парола,та на който му се гледат да ми драсне едно ЛС,ще дам линк и парола.

# 199
  • Мнения: 2 255
 Joy
......
Верчо ти? свършиха ли ти отпуските?
........
П.П. И догодина по това време ако успеем да стигнам 20 страници от темата, заглавието на следващата предлагам да е по универсално, че да има да си пишем докато децата тръгнат на училище,че май и след това като гледам Joy Mr. Green Joy
Joy и аз онзи ден си мислех, че с пролетното заглавие ...ще я докараме до Коледа май  hahaha

Миме, засега отпуск няма  Cry ще трябва да побачкам докато колегите се извъртят  #Crazy за съжаление те не почиват като мен само по 1 седмица ....ами по 2-3  Rolling Eyes и ми е малко нанагорно ...но какво да се прави  Wink
към края на август може би ще скочим до Варна за 3-4 дни да видим бебето на мъжа ми на братовчедка му  Peace че ще проходи докато стигнем май .... Hug  и вече ни е почти  #2gunfire
иначе не съм се отказала още от идеята за една кратка септемврийска почивка   smile3508 но ще видим дали няма да ми мине котка път  Mr. Green
Галя, метни една паролка да видя къдокоската  Praynig

# 200
  • София
  • Мнения: 2 181
Тя Стела вече не е така къдрава за мое огромно съжаление Sad
И аз мисля да направим още едно море късно септември,когато ще ни дадат няколко почивни дни.В Мирамар на Обзор много ни хареса,с изключение на чуждите туристи,който са едно отвратително нахално племе.Та мисля че тогава няма да ги има и да отидем пак там да се насладим още по пълноценно на почивката Laughing

# 201
  • Мнения: 3 537
Галя, много сте готини Sunglasses Страхотни снимки!
Стела е страшна бамбина Heart Eyes, сладурка пу,пу Flutter Да ви е жива и здрава Hug

Иначе да, септември е готин месец за почивка Peace

# 202
  • София
  • Мнения: 2 181
Мерсииииии  bouquet

# 203
  • Мнения: 2 255
Къдраво си е детенцето бре   Peace пу-пу....  може би защото й е по-дълга косата и се опъва  newsm78
да нацелуваш  lovekiss маймунката като си я "получиш" обратно  Joy голяма е бонбона  4470

# 204
  • Мнения: 1 089
Ауууу Галя, какво приказваш. Къде са са къдриците, знаеш че те винаги са ми били слабост. Моля те дай паролата насам, че сърцето ме заболя от тези приказки.
Бременни коремчета как сте? Растете ли? Да се пазите и да си почивате повече, че после...... Ей ме на на ръба на нервна криза съм.
Ама за това после ще ви пиша, че сега едвам драсвам тез няколко реда.
Gwen, Жорката много пораснал. Гледам, гледам снимките и не мога да проумея - той ли е, не е ли. Сякаш вчера ни го показа малко фъстъче Heart Eyes Ех, кога и Моника ще порасне. Ако все пак успея това лято и аз да се добера до Созопол може да се видим. Много го обичам, ама таз година нъцки.
Вярка, ходете, ходете и зарди мен. И аз много обичам да миткам насам натам. Как е малкият разбойник, кой го гледа сега, че нещо ви изпуснах дирите. Той големия кротушко, него не го мисля.
Много неща исках да ви кажа, ама после пак ще пиша. Hug

# 205
  • София
  • Мнения: 2 181
И мен ме е яд за къдриците,но каквото- такова.
Да са живи и здрави Heart Eyes

# 206
  • София
  • Мнения: 1 511
Кате,голям сладур е малкия,пу пу Sunglasses , ама и ти си все едно на 20 години Flutter

Въх,уби мъ!
Пеша ще дойда до София да пием по един коктейл.  Hug

Наистина децата много бъзо пораснаха...докато се обърнахме и я,ги вижте колко големи са станали.

# 207
  • Мнения: 2 255
не ми говорете за пораснали деца  #Crazy че само го гледам мойто голямото магаре  Rolling Eyes и се чудя къде ми отиде детенцето  newsm78 на моменти направо не ми се вярва, колко е пораснал  Confused вече е по-висок от баща си ...ръмжи...сърди се ...цупи се .... закъснявава...не обяснява.....и т.н. ...абе всички екстри на пубера  Sick а до "вчера" още идваше да се гушка отвреме-навреме   loveuuu
та на всички мъжки майки ви казвам гушкайте и целувайте  kiss докато можете ...че после ннееемммаааа  Mr. Green

# 208
  • Мнения: 3 537
Привет! Sunglasses
Аз си взех детенцето от Плевен, видях го за 2 дена и вчера замина при другите баби.Хич не му се ходише на милия, с малко уговорки и рев се оправихме  Sad ,искаше да си седи в София, но няма начин ,още една седмица ще избута Rolling Eyes
Ама тук по-хладно от колкото в Плевен,снощи направо си ми беше студено като се прибрах и през ноща също Tired
Днес пак на работа Tired , още седмица да избутам и да си почина малко.

А бе ,вие на каква вълна играчки сте? Ние сме на вълна гормити и бен тен Crazy , има вече 17-18 гормита,даже има два еднакви, пък дали ще го менка единия с някое дете не знам, до кога ще ги събира незнам, но сме се разбрали само на заплата и в извънредни случаи,че не съм банка Crossing Arms

# 209
  • Мнения: 2 255
Коко продължава с "вълната" КОМПЮТЪР  Joy играчките само събират прах  Mr. Green
сега обаче от гръмотевиците миналата седмица изгърмяха малкия ТВ и компа  Shocked и в къщи и двете синчета са в траур  Sick само ме молят да го оправя ...а аз се ослушвам...ще видим докога ще успея с углушките  hahaha

# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
ние пак стягаме багажи, отиваме до Германия с мъжът ми.
Децата ще ги гледат бабите, много ми е мъчно, ама свят да видя Simple Smile.
Никол, много обича да оцветява, на село се занимаваме с тази книга, http://www.fiut.bg/index.php?page=shop.product_details&flypa … art&Itemid=32
а в къщи обикновено и разпечатваме нещо с уинксове и принцеси. Много обича и да ниже разни гердани и гривни.

Мъжките майки да казват кога минава манията за коли, малкият откача като види кола и само две книжки разглежда - Лече буболече и Колите Simple Smile Хич не виждам скоро да прояви интерес за друго.

Чао до другата седмица

# 211
  • Мнения: 1 403
Ето ме и мен  Hug Ходихме до София, бях на преглед при д-р Марков, вси4ко е наред Praynig ще си имаме още една принцеса Heart Eyes Каката е щастлива и само пита кога ще се роди и вика ама защо толкова късно Joy
tanya_p браво на вас бе, аз мойта немога да я накарам да седне да се занимава с книги, само JETIX и това е. Напоследък взех да и спирам телевизора и я карам да пише букви , сяда за 1 час и това то. Пак е нещо Tired
Галка дай снимките 4е не ги видех аз Tired

# 212
  • Мнения: 2 255
ей ТЕДО   bouquet
пак не разбрах кога дойде и си отиде ..... Joy
май ти е писано да връзваш опашки и за такива като мен ...дето само топки и колички ритат и търкалят из къщи  hahaha
ама ще видими живи и здрави като се почви наяве   ylinfant...че аз малко съм докато не види и не пипне не верва ...  Wink

# 213
  • Мнения: 1 403
Ами Вярка пак на бързо, аз дойдох само заради феталната морфология  Peace

А, доколкото за пола с тази техника сега, малко трудно да стане грешка  newsm78

# 214
  • Мнения: 1 403
Има ли някой newsm78

# 215
  • Мнения: 1 403
Пуснах нова теми4ка  я се стегнете малко, 4е да не стягаме партито до декември ooooh!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421012.0

Напишете ми на ли4ни малките бебоци как се казват и на коя дата и година са. Да не взема да забравя или объркам нещо  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт