Външна изолация - избор на материал

  • 16 631
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Какво е сайдинг? Изолация с каменна вата ли?

сайдинг е външната облицовка на къщата за да е по - красиво

# 16
  • Мнения: 379
Побутвам темичката  Simple Smile. Някой слагал ли е НЕОПОР??? Мислим да сложим такъв материал отвън - стените са тухла. Бил нещо подобно на стиропора, но по-здрав, по-плътен и съответно са нужни по-малко сантиметри дебелина.

# 17
  • София
  • Мнения: 958
Какво е сайдинг? Изолация с каменна вата ли?

сайдинг е външната облицовка на къщата за да е по - красиво

Благодаря!

# 18
  • Мнения: 587
Да побутна темичката.......... предстои ми  да слагам топлоизолация на два апартамента - панелен и тухлен. Прочетох доста за видовете външна топлоизолация и разбрах че най - доброто е каменна вата? Нещо стириопора ми се струва, че не струва, а за фибрана - конденз. Та знае ли някой каква е цената на каменната вата?

# 19
  • Мнения: 1
Ние сме алпинисти от 3 г и можем да ви препоръчаме като материал НЕОПОР това е най добрата изолация в момента го поставяме за 40 лв на кв2 с наши материали качеството гарантирано ако имате желание може да ни потърсите на 0877 939 984

# 20
  • Мнения: 721
предстои ни направата на външна изолация и тъй като имам дадена оферта само от една фирма се чудех как вървят цените.за Бургас става въпрос.офертата ни е :стиропор 5см+минерална мазилка в цвят, цена 37лв/кв.м включва материалите и труда.цената добра ли е според вас

# 21
  • Мнения: 44
Ето това е нашата къща

# 22
  • София
  • Мнения: 958
предстои ни направата на външна изолация и тъй като имам дадена оферта само от една фирма се чудех как вървят цените.за Бургас става въпрос.офертата ни е :стиропор 5см+минерална мазилка в цвят, цена 37лв/кв.м включва материалите и труда.цената добра ли е според вас

И тук така вървят цените за същите материали - между 35 и 40 лв.

Ние решихме освен детската да изолираме и кухнята, защото там е котлето за газта, както и програматора и е добре да е топло. И двете са северни. Та квадратурата стана повече и се отказахме от ватата, тъй като е доста по-скъпа. Пешихме фибран, но майсторите ни отказаха - не пропускал влагата и щяло да се образува много мухъл. Изобщо само противоречиви мнения....Накрая се уморихме и наехме една бригада - с някакъв вид стиреопор ще е , но какъв точно не знам.....


барби - къщата изглежда страхотно...мечта..... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 44
Мила благодаря сега изгежда още по хубава с нова ограда и врата

# 24
  • Мнения: 379
Купихме си НЕОПОР на "БАСФ", ще го сложим до края на месеца, а отзивите през зимата!!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт