ОТНОВО за СОЛЕНЕТО

  • 4 716
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
#2gunfire #2gunfire #2gunfire Разстреляй ги, не му мисли много!

 #2gunfire с това и аз ще се гръмна дето съм солена и съм солила бебето си.
Това сериозно ли? Наистина ли си солила бебето си ?

# 16
  • Мнения: 2 448
#2gunfire #2gunfire #2gunfire Разстреляй ги, не му мисли много!

 #2gunfire с това и аз ще се гръмна дето съм солена и съм солила бебето си.
Това сериозно ли? Наистина ли си солила бебето си ?

Напълно сериозно, не съм го солила, слагала съм сол във водата, но за някои това е едно и също.
Та за туй направих кефа на авторката и се гръмнах.  Laughing

# 17
  • Мнения: 137
Моля ако по-просветените от мен мами могат да дадат ясно обяснение да се включат,за да им затворим малко устите на тези баби.

Бебе бере душа, родителите го солили да не мирише

Eй това им го прочети на умните баби  Twisted Evil
вижте сега тва бебо4е са го поръсили със едра сол и са го увили ми то остава6е да му сложат 4ерен пипер и праз и е готожа сланината  ooooh!заради кого мислите пак заради някаква баба преди са солили бебоците за6тото наистина са мири6ели нямали са нуйната хигиена но в 21век с толкова мазила и да го 4ипка6 сяка ве4ер въоб6те не се 4уди  Naughtyникакво солене

# 18
  • Мнения: 494
Сигурно няма да ми повярвате, ама за първи път чувам за солене на бебета. Направо се кефя какви глупости има. Хич не си трови живота с тия баби, тегли им по една маина и си гледаи бебето както ти си знаесш

# 19
  • Мнения: 197
Малко подправки зехтин и запръжка и ще е готово  Mr. GreenУжас моето бебе като не е солено да не би да мерише а и аз не мериша ,като започнат с това осоляване и с тези яйца във водата, ама че пра бабини деветини .Никога не се връзвай на подобни щуротии как си гледаш детето така   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 960
Проблема е,че трябва да  общувам ежедневно с такива хора и искам веднъ завинаги да им затворя устата за да си гледам наистина спокойно детето.
Хора,даващи съвети /които никой не иска/ бол.Важното е ти да успееш да не им обръщаш внимание.Ей това му е майката.Трябва да си решена да игнорираш нещата-това е разковничето.
Ето ти ,да им разкажеш до какво може да доведе осоляването на бебетата-стресиращо е ,но на твоите баби -това им трябва явно

http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3696206.html
http://www.chernomore.bg/news.php?cat=7&nid=38547
Айде дано мирясат  Peace

# 21
  • Мнения: 4 434
Да за да млъкнат кажи,че и ти правиш така Simple Smile

...иначе са ти дали подобни теми доста Whistling

# 22
  • Мнения: 9 442
Н се ли разбрахме,че няма да ги правим на салатка тези бебета Mr. Green

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
При по-чуствителна кожа, солта е в състояние да нанесе тежки увреждания като при изгаряне трета степен. При по-плътна кожа изсушаването ще е по-слабо, но пораженията пак могат да бъдат сериозни.
Ама лошото е, че фенове на въпросното осоляване има и ще продължи да има. Невежеството понякога няма граници, но защо е нужно да се екпериментира и рискува с живота на детето. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 2 960
Н се ли разбрахме,че няма да ги правим на салатка тези бебета Mr. Green
ахааааааа bowuuМного скоро решихме ,че няма да ги готвим Mr. Green

# 25
  • Мнения: 61
Проблема е,че трябва да  общувам ежедневно с такива хора и искам веднъ завинаги да им затворя устата за да си гледам наистина спокойно детето.

 Ще търпиш.  Колкото по-некомтентен е някой в определена област, толкова по-сигурен е в убежденията си. Този форум е живо доказателство.

# 26
  • Мнения: 2 447
Просто обясняваш,че това е твоето дете и ще си го гледаш както на теб ти харесва!

# 27
  • Мнения: 681
Прави си каквото знаеш и хич да не ти пука  Hug

# 28
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
На бабите устите неможеш ги затвори.Имаше една приказка-едно си баба знае,едно си бае.Пък защо не го мажеш с мас това дете,защо не слагаш сол във водата, защо.........Просто не обръщай внимание.Около мен само баби се мотаят-роднини,които все знаят какво и как се правело.Аз си гледам детето както преценя-казала съм,че съвети не приемам.Мисля,че съм достатъчно образована,за да зная какво да го правя детето.не се ядосвай,а се радвай на възможността да гледаш как расте щастието.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 098
Спокойно, игнорирай глупаците и не търси непременно научни обосновани отговори, когато смяташ, че си права  Peace Мнооого време ще мине, докато се изкорени остарялото мислене, порядки и суеверия!

Общи условия

Активация на акаунт