Нужна ми е помоща ви!!!Лицево- челюстна хирургия

  • 157 308
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Направо ми се реве, че някой разчита на здравните осигуровки за лечение!
Няма смисъл! Е, някоя пломба, екстракция. И точка.

# 106
  • Мнения: 2 140
Най-добре първо звъннете, г-жо, в НЗОК да видите дали услугата, от която се нуждае дъщеря Ви се покрива от тях, защото моето предположение е, че не се покрива.

# 107
  • Мнения: 6
В Пловдив за мен най-добрият специалист по ЛЧХ е доц. Благой Петров. Работи в УМБАЛ "Свети Георги". Отличен хирург, според мен разбира много от работата си. Освен това се отнася човечно с пациентите. С две думи - прекрасен лекар и човек! 

# 108
  • София
  • Мнения: 548
Моя приятелка ходи за вадене на доста проблемен мъдрец при въпросния доц. Петров в Пловдив в "Св. Георги" и наистина е останала очарована от отношението и професионализма му. Peace

# 109
  • София
  • Мнения: 548
Той определено си знае работата  Peace, тъй като дълги години работи  тази сфера. Ако не се лъжа е един от най-възрастните и опитни специалисти в ЛЧХ в Пловдив. Нищо не ти пречи да отидеш поне за някаква консултация и да си прецениш. Всичко ще бъде наред, сигурна съм - мисли положително.  Hug

# 110
  • Мнения: 5
 Оперираха ми израстъци на долна челюст.втори ден по конците започна да се образува гной.това нормално лие

# 111
  • Мнения: X
Сигурна ли си, че е гной? На мен след опреаривно премахване на два кътника, след няколко дни върху конците ми се образува бяла пелена, която не беше гной. Но ако имаш температура, ако имаш лош дъх веднага се свържи с хирурга. Предполагам спазваш всички указания за следоперативна хигиена. Успех !

# 112
  • Плевен
  • Мнения: 101
знае ли някой точния адрес на частния кабинет на доктор Станимиров, тъй като намерих два различни

# 113
  • Мнения: X
Този, който е на Македония мисля, че е актуалния.

# 114
  • Плевен
  • Мнения: 101
ул Алабин 8, нали? Не съм от София, а утре трябва да посетя кабинета му

# 115
  • Мнения: X
Да, сградата е нова, по едни стълби после в ляво ако не се лъжа има асансьор. Не помня кой етаж беше- 3-ти май, но ти си виж точно какво е описано. Успех  Peace

# 116
  • Плевен
  • Мнения: 101
Благодаря много

# 117
  • Мнения: 58
Здравейте! Не знам дали съм попаднала в подходящата тема, но не намерих друга. Синът ми е на 24 години и има сериозни проблеми с челюстта. Личната лекарка му даде направление за ревматолог и го посъветва да отиде в София, тъй като в нашия град няма големи специалисти в тази област, пък и той е студент там. Много ви моля дайте ми съвет за добър ревматолог в София. Ще ви бъда безкрайно благодарна.

# 118
  • Мнения: 2
До Пипи: проф. Стоилов, МБАЛ "Св. Иван Рилски" на ул. Урвич

# 119
  • Мнения: 162
 Здравейте, някой има ли представа дали телефонът 0888 40 23 93 на д-р Станимиров е актуален, тък като от известно време ми дава, че е изключен?

Общи условия

Активация на акаунт