Страхувам се и се чувствам виновна

  • 13 002
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Puch, моето момченце беше на 3г. когато го видяхме за първи път. Два месеца по-късно след много перипетии си го взехме у дома. Диагнозите бяха ужасяващи + тогава /преди 9 години/ не позволяваха детето да бъде преглеждано от "външен" специалист. В картона му беше записано: сериозно изоставане във физическото, емоционалното и умствено развитие; остра белодробна недостатъчност; пракаран тежък рахит; аутизъм; неразвит говорен апарат /съмнения, че детето може никога да не проговори/.
Да не говорим, че изглеждаше и на "размер" поне с година по-малък.

тези, които са виждали Борко сега, ще ти кажат, че говори, скача, бяга, много е комуникативен, чаровен, физически много здрав, а в умствено отношение е изпреварил доста от връстниците си...

 Hug и каквото и да решиш, имаш нашата подкрепа

# 16
  • Мнения: 49
ТОЙ  се казва Веселин и ще си бъде моето момченце. Лакарката (тя е и педиатър) много обстойно прочете картоните, разговаря с лекарката на Дома, с лелките и мед.сестрите, прегледа го. Днес ще се свърже и с наблюдаващият го ендокринолог. Ще си направим генетични изследвания, снимки на главата и всичко друго каквото потрябва, за да сме подготвени за в бъдеще каквото и да ни се случи. Ще трябват много грижи - повече отколкото нормално са необходими за деца гледани в институция - обаче пък аз като  Мама каква друга работа имам в къщи - нали да бъда изцяло на разположение.
Моето верую е, че с добра организация, достатъчно търпение, здрава храна и топла вода всичко може да се постигне Simple Smile Медицината се развива непрекъснато......, а в повечето случаи Адът е само в главата ни.....

# 17
  • София
  • Мнения: 6 363
Puch  Hug  Hug  Hug

# 18
  • Мнения: 2 172
 newsm44 coolcool thumbsup
Поздравявам те за куража!

# 19
  • Мнения: 2 123
 newsm44 newsm44 newsm45 newsm45 newsm51 newsm45 tooth thumbsup newsm45  Hands Clap Hands Clap newsm20 newsm45 Hands Clap Hands Clap moresmile sohappy yesyes newsm20 Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap newsm45 newsm44

Да сте живи и здрави двамата. От вчера само за това мисля
Браво мила, браво за куража! Ще се справиш - ако имаш нужда от помощ - налице съм

# 20
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Разплакахсе от радост за теб и НЕГО!
 Laughing  bouquet Hug

Да ти е жив и здрав и много да те радва! А че ще дадеш всичко от себе си, не се съмнявам!

Насреща съм за всичко, с което мога да помогна!  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 883
Puch,  Hug
Поздравления за ИЗБОРА да бъдеш МАМА с всички произтичащи от това трудности и хубавини   bouquet

Ние ще сме тук, за да споделяме радостите и успехите и - дано не се налага - да осигурим приятелско рамо на което да поплачеш, когато ти е трудно.

Прегърни много силно своето малко момченце!

# 22
  • Мнения: 2 123
Puch,  Hug
Поздравления за ИЗБОРА да бъдеш МАМА

 Laughing Не си имала никакъв избор Puch. Ти просто СИ мама... това е

# 23
  • на път
  • Мнения: 2 804
ТОЙ  се казва Веселин и ще си бъде моето момченце. ....
аз като  Мама каква друга работа имам в къщи - нали да бъда изцяло на разположение.
......

Стахотна новина! newsm81

Честито МАМО   newsm51
Честито и на малкият Веселин, той вече има семейство и различно бъдеще  Grinning

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Това е то избора на сърцето....майчиното   bouquet Няма да си сама...в добро и болест....всички ние сме с теб! Разплака ме, честно  Heart Eyes ! От къде си ти?
Разчисти си , поизтрий си личните съобщения, че немогат да ти се пращат нови  Praynig

# 25
  • Мнения: 625
  Puch ,твоята история ме разплака, с тази твоя чувственост, топлота и загриженост няма начин да не се опривите с малкото човече!!!Честито и от мен!!!   Hug

# 26
  • Мнения: 4 138
Браво и честито  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 77
Желая всичко най-добро и на двама ви!  bouquet

# 28
  • Мнения: 157
 Puch  newsm20 ! И аз да се присъединя към поздравленията на другите мами.  bouquet  Много добре са го казали по-горе, така че само ще добавя : нека Бог ти дава сили в най-тежките моменти, нека тези моменти бъдат кратки и нека връзката с това дете те накара да се чувстваш значима, цялостна и удовлетворена!

# 29
  • София
  • Мнения: 9 517
Честито и от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт