Книга/и за новороденото

  • 4 316
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
Аз чета-книгата на Ан Бакюс
"Моето  бебе от 1 ден до 3 години"http://www.namerimi.com/products/%D0%9C%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%BE+ … 0%B4%D0%20203381/


Тая е една от книгите, които днес си записах в книжарницата- малко ме притесни само,че не пишеше кога е издадена за 1 път.

# 16
  • Мнения: 4 555
Тази:



Радвам се, че все повече хора я препоръчват. Това значи, че все повече майки отглеждат щастливи бебета Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 993
"Първата година на бебето - седмица след седмица", на Глейд Къртис и Джудит Шулър. Д-р Спок също.

# 18
  • Мнения: 1 771
С две ръце гласувам за "Близо до бебето"  Peace ...и библиотеката на кърмаческия  Wink

# 19
  • Мнения: 718
"Близо до бебето" е страхотна книга, много се различава от всички останали тривиални книги за родителство, препоръчвам я на всички мои близки, които очакват бебе.  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 535
Харесвам книгата на д-р Спок.Заслужава си! Peace

 Peace и на мен ми харесва

Без да я абсолютизирам и издигам в култ, държа да отбележа, че откривам много полезни съвети в книгата на д-р Спок. Не приемам всичко на 100%, разбира се, задължително поглеждам и съвременните тенденции, но като цяло са много разумни съветите му.

Взела си ми го от клавиатурата  Peace

# 21
  • Мнения: 668
Аз чета също д-р Спок, но на моменти не ме кефи нещо. Имам също книгата на Лоранс Перну, която също е хубава, но да си призная честно за много неща и аз черпя инф. от форума  Peace

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Чела съм книгата на д-р Спок, списание "9месеца", и много информация черпя от форума.

# 23
  • Мнения: 603
И аз съм си взела доктор Спок най - новото издание, иначе скоро ще ми дадат един куп списания Мама да си ги чета и тях, всичко останало е тук във форума Simple Smile

# 24
  • Мнения: 368
Според мен най-добрата книга е собствената ти интуиция. Четох Спок и още някаква - Какво те чака през първата година, но си беше пълна загуба на време

# 25
  • Мнения: 3 993
Според мен най-добрата книга е собствената ти интуиция. Четох Спок и още някаква - Какво те чака през първата година, но си беше пълна загуба на време
Много жалко, че мислиш така!  Shocked Отдавна не бях попадала на човек, който смята книгите за загуба на време. Изказването ти ми напомни за онази популярна реклама на тигана Тефал, която започва с "Едно време жената е разчитала само на интуицията си..." (по памет).
Извинете ме за офф-а, не можах да се стърпя.

# 26
  • Мнения: 494
д-р Спок- новото и преработено издание. Аз съм доволна от него

# 27
  • Мнения: 4 070
Според мен най-добрата книга е собствената ти интуиция. Четох Спок и още някаква - Какво те чака през първата година, но си беше пълна загуба на време
Много жалко, че мислиш така!  Shocked Отдавна не бях попадала на човек, който смята книгите за загуба на време. Изказването ти ми напомни за онази популярна реклама на тигана Тефал, която започва с "Едно време жената е разчитала само на интуицията си..." (по памет).
Извинете ме за офф-а, не можах да се стърпя.


Подкрепям !!! Не мога за съжаление да разчитам само на форума (за много неща , които ме интересуват питам тук и наистина получавам много отговори, но понякога хорат апишат само за да пишат), освен това има много важни неща (особенно за човек който за 1 път става родител и незнам на каква интоиция да разчитам в тоя момент??), които със сигурност трябва да се прочетат или чуят от специалист.Има много хора, които четат книги публикувани в нета, но аз предпочитам книжния вариант на литературата- освен това като попадна на места - като на вилата- където няма нет не мога да разчитам нито на форума, нито на интоиция.

# 28
  • Мнения: 2 312
"Какво те чака през първата година на детето"- тази четях аз и съм доволна!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт