Пролетните ви парфюми 2

  • 26 984
  • 275
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 74
Cvete™,изобщо не нахлуваш,а си добре дошла.Тук просто обсъждаме парфюми и не се делим на познавачи и аматьори Peace
Аз мога да ти кажа само за Омниа Кристалин,че според мен е много свеж,въздушен и нежен,прекрасен за топло време.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз съм се насочила към този 

# 182
  • Мнения: 4 166
Cvete здравей Simple Smile, аз бих си взела Бугари пур Фем или Макс Мара Силк Тъч - от изброените най -много ми харесват, последния се харесва много и на мъжката част, не че само ще им угаждаме, но все пак.... Crazy Peace

maniadekay - какво представлява това Фере Simple Smile

# 183
  • София
  • Мнения: 1 311
Не знам какво точно има в него,но е леко сладникав,много лек и свеж  newsm12 ...дали ти отговорих... Rolling Eyes

# 184
  • Мнения: 4 166
Да Simple Smile, и му прочетох съставките, настина звучи приятно - в Бюти Зоун ли го ''тестна'' Peace

# 185
  • София
  • Мнения: 1 311
Да  Mr. Green

# 186
  • Мнения: 4 166
Пожелавам ти скоро да го имаш и да се похвалиш незабавно Grinning  bouquet

# 187
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Това е един от трите нови парфюма на Kenzo, за които писах вчера... Peace

# 188
  • Мнения: 4 166
екстра, ще го тествам този jorjeta, аз тъкмо видях нов парфюм на Кензо - унисекс, формата на флакона изразявала безкрайността, ''кожен'' аромат Peace
- пак Кензо - 7.15 am in Bali , от 2008 - грейпфрут, жасмин самбак, екзотични цветя

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 21:36 от Tess d`Urberville

# 189
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И трите нови парфюма на Kenzo са чудесни ...много свежи и нежни...много ми харесаха  Crazy ... в най-скоро време мисля да добавя някой от тях в колекцията си  Whistling

# 190
  • Мнения: 289
jorjeta, къде ги тества?

# 191
  • Мнения: 4 166
Да, четох че са лимитирани издания, къде мога да им се насладя Heart Eyes, когато този проклет нос се отпуши yu5 smile3511

# 192
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Тествах ги за пръв път в един друг магазин, а днес ги видях и в БЗ  Peace

# 193
  • Мнения: 4 166
Благодаря ти, значи пак там ще се ходи   bouquet

# 194
  • Мнения: 74
Благодаря ти, значи пак там ще се ходи   bouquet

И аз ще ходя да ги тестна bowuuНямам търпение Party

Общи условия

Активация на акаунт