Пролетните ви парфюми 2

  • 26 993
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 74
хм, странно -тествала съм го Kenzo Amour, но на мен беше траен, няколко часа по -късно дадох на приятелка да го подуши от китката ми Peace
Ivs, действително има в Жасмина нещо ''Кингдъмско'', нещо от подправковата част, но Жасмина ми е много по - ''изтънчен'' и няма резливо - накиселяващата нота в Кингдъм, аз поне така го усещам Peace, апропо за Кингдъм ми направиха комплимент (мъж), че е много интересен и ексцентричен аромат Grinning

Е веднага да кажеш мъж LaughingКато ги знам колко са пестеливи и дървари на комплименти,явно наистина хубаво си ухаела Grinning bowuu

Искам да ви питам някой дали е ползвал парфюмите на L'Erbolario?Продуктите на тази фирма били изцяло натурални.Ето: http://www.fragrantica.com/index.php?q=L%27Erbolario&view=Pr … &x=12&y=6

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Ivs, действително има в Жасмина нещо ''Кингдъмско'', нещо от подправковата част, но Жасмина ми е много по - ''изтънчен'' и няма резливо - накиселяващата нота в Кингдъм, аз поне така го усещам Peace, апропо за Кингдъм ми направиха комплимент (мъж), че е много интересен и ексцентричен аромат Grinning
Браво, моят пък изобщо не го харесва, кара ме да го разменям  Grinning
Иначе е компетентен вече  Laughing усети подправките

# 227
  • Мнения: 4 166
Не съм ги и чувала Embarassed, от типа на Локситан ли са? По повод на Локситам сестра ми ползваше лятото техен слънцезащитен крем, който миришеше страхотно! Плътен аромат, да не повярваш, че не си се пръскала с парфюм - миришеше жестоко, тамяново -ванилено, сякаш и с подправки  Heart Eyes Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 4 166
Комплиментът не беше от моя мъж Laughing Sunglasses, но и на него много му хареса -е, харесвал е други мои парфюми повече, например Ню на Сен Лоран, Миднайт Пойзън са му от любимите, Златото на Торенте никак не му допадна обаче Crazy

# 229
  • Мнения: 74
http://www.erbolario.com/int/index.php?id=20 те имали цяла гама продукти.Не съм ги пробвала и тук не съм ги засичала.

Тес,разбрах,че комплимента не е от твоя мъж Grinning а от някой около ти,който си омагьосала с ароматни облачета Laughing

# 230
  • Мнения: 4 166
 Embarassed Embarassedне е било нарочно..... Laughing

# 231
  • Мнения: 83
Здравейте!
И аз като манячка на теми парфюми с интерес изчетох всичко до тук  Laughing
Сега за пролетта и лятото съм се насочила към She на D2 и Zen на Shisheido. Иначе други любими за тези сезони са ми Beyond paradise na Estee Lauder, Chance зеленият. Изобщо сам фен на парфюмите на Estee.

# 232
  • Мнения: 4 166
Отвъд рая е много интересен аромат, има нещо...стипчиво или не знам как да го нарека, определено запомнящ се, харесва ми Peace

# 233
  • Мнения: 522
Тес кой е "Отвъд рая" ?

# 234
  • Мнения: 4 166
Beyond Paradise Peace

# 235
  • Мнения: 102
 smile3508 набелязала съм  Guerlain -Aqua Allegoria Figue - Iris

# 236
  • Мнения: 83
Мдааа, Beyond paradise е много богат аромат, цветен и в същото време е един такъв мускусен и напомнящ ми за море. Радвам се че ти харесва. Между другото аз съм изчела май всички теми тук за парфюмите и като че ли останах с впечатлението, че не е много познат. Summer edition на същият парфюм е също много хубав и е още по-морски.

# 237
  • Мнения: 4 166
labella скорошно получаване на набелязаното Simple Smile, nefertari наистина е красив аромат, няколко пъти съм си мислела да си го купя, но обикновено е изскачало нещо още по -желано Crazy Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 195
Привет,

следя ви с интерес...  bouquet Хубаво е, че ви има, че без вас откъде бих намирала " гориво" за парфюмната си страст?!  Grinning Hug Ще помоля за съвет: моля да ми препоръчате делови, офисен парфюм- траен, хладно- елегантен,  преобладаващо цветен или цитрусов...И директно да питам за Envy by Gucci- дали става за такъв?

# 239
  • Мнения: 96
Момичета, благодаря за топлото посрещане  bouquet

Tess и аз подуших, че сме от една порода Laughing

Paola2, да това е, но розовите пеперуди са тоалетната вода, а сините - парфюмната.
За аромата - доста плътен, дървенист - аз лично имам асоциацията (не се смейте Laughing) за леко стелещ се дим от ароматна пура на фона на миризмата на прясно изпечени бисквитки. Не знам дали успявам да го предам като усещане, иначе е категоризиран като ориенталски тип, но не заради сладостта, а по скоро заради подправките. За мен си е по-зимен аромат, защото ми създава едно "уютно" настроение, приисква ми се да се загърна в едно одеалце с любима книжка и ароматен чай в ръка.
Много дълготраен!
Благодаря за линка - непременно ще си поръчам, цената е мнооооого добра, аз го взех за 60евро 50мл Shocked
А с Pleasures-а мъж ми ме изненада, защото аз не си падам по такива аромати обичайно, не съм му казвала, че го харесвам и пр newsm78 Та снощи се смяхме, че има два варианта:
а) някоя друга жена му е казала, че го харесва и той е объркал подаръците
б) объркал е парфюмите
Понеже в събота мирисах новия на Есте Л. - Pure White Linen Coral Pink (последния да затвори вратата...) и ми се стори нелош, той запомнил само Estee Lauder и някаква продавачка му пробутала Плежърс  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт