развеждаме се а ме боли че е с друга

  • 5 587
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Изправи гръб, погледни се в огледалото и си задай въпроса дали този човек те заслужава.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 038
Говоря от собствен опит, защото бях на антидепресанти 2 год. и си мислех, че никой друг мъж няма да ме погледне, само моя обичам и друг не искам да виждам.

Ами ако погледнем една съседна тема, положението при теб не се е променило кой знае колко въпреки антидепресантите...

# 17
  • Мнения: 429
Всеки започва връзка с някакви надежди. В повечето от случаите , тези надеждни не се оправдават, и какво ?- айде на антидепресанти! Сякаш едни хапчета ще оправят всичко... Е това не го разбирам аз...
Ако след всяка моя разбита надежда съм гълтала хапчета , щях да съм ходеща аптека.  Laughing
Нормално е да те боли, нормално е да го преживееш тежко, ама пък ако ти сама не се осъзнаеш, никой не може да ти помогне , даже антидепресантите! И честно - не мога да те разбера - той те бие и те унижава , а ти си го обичаш? Не ти ли е обидно, поне малко? А детето?

reiana   Hug

# 18
  • Мнения: 637
Я горе главата........ Един живот живеем и ти сега ще вземеш да си го съсипеш
заради един дръвник.. да върви да пасе. Той ще се осъзнае един ден, но ще е
късно. И правилно те съветват до тук - махни хапчетата. Парите вместо в аптеката
иди и ги остави в един фитнес салон, или при фризьорката. Дай си вид, че не ти
пука и ти си най-най - та да се пръстне от злоба и той и всички покрай него!
Като е тръгнал с друга, дай сега ние да мрем...... то остана ли мъж дето да не е
кръшнал  newsm78
Ще споделя за себе си: на мене цели 2 години ми кръшкаше с наша обща колежка
/ понеже бяхме и колеги / и дете и на нея направи в последствие.
И всички останали в екипа са знаели....представяш ли си на какъв присмех съм била
подложена, какво унижение.... ама аз нали прекалено много го обичах, вярвах му.....
как да предположа, бях заслепена тотално.
Разведохме се! И мене ме боля ! След "другата" имаше още....! Но мене спря да ме боли!

Осъзнай се, мила и пълен газ напред в новият ти живот - той ще е по-пълноценен и смислен !!!

 Hug

# 19
  • Мнения: 3 611
Винаги боли..

най-вече от предаденото доверие..
Но наистина минава с времето, и по-бързо отколкото си мислим.. Laughing

Абсолютно съм съгласна.  Peace

Ето например моя, обади се снощи да каже, че другия уикенд няма да може да вземе малкия, защото ще ходи някъде, автоматично попитах къде, от любопитство, не че ще му кажа не ходи или да го разпитвам. Щом той не ме питал и аз да не съм питала. Бре! А го освободих от издръжка на детето, че да си вее задника насам натам, малко му беше к*рвата дет го побърка преди години... не можел да плаща издръжка, че нямал пари, а има пари да ходи насам натам... май ще трабва да подходя по твърдо към нещата...

А тоз твоя, дет се прави на велик ще се осъзнае, ама ще е късно.
На теб ти пожелавам бързо да намериш сродна душа и да бъдеш щастлива!  Peace

# 20
  • Мнения: 241
Което са написали съфорумки дотук все значи едно - не си сама, много хора са зад теб, подкрепят те било то духовно, емоционално и всякак... куп позитивна енергия се носи към теб...

И най-доброто е че най-лошото вече е минало. Знаеш го какъв е и си взела решение. Тепърва ще има много трудни моменти и болка, много грешки ще повтаряш и ще се учиш от тях

НО! Най-важното е че силата е в теб. И ние сме с теб.

# 21
Абе, гледай ти - луда жена! Grinning Grinning
Я да се осъзнаваш - ще го обичаш! И за какво - че "оножда" разни съмнителни кифли по кръчмарските тоалетни.
Без да те познавам ти казвам, че ти си сто класи над него и го остави да си троши главата, вместо да се унижаваш да мислиш за него и да страдаш. Те гадните мъже обичат така да демонстрират пред хората, че са големи тарикати.
Хич да не му се връзваш!
Оправяй се там, работи, изкарвай пари и хубавей!
Нека той си действа по кенефите, щом го влече! Laughing
Успех!

# 22
  • Мнения: 3 611
Абе, гледай ти - луда жена! Grinning Grinning
Я да се осъзнаваш - ще го обичаш! И за какво - че "оножда" разни съмнителни кифли по кръчмарските тоалетни.
Без да те познавам ти казвам, че ти си сто класи над него и го остави да си троши главата, вместо да се унижаваш да мислиш за него и да страдаш. Те гадните мъже обичат така да демонстрират пред хората, че са големи тарикати.
Хич да не му се връзваш!
Оправяй се там, работи, изкарвай пари и хубавей!
Нека той си действа по кенефите, щом го влече! Laughing
Успех!

Баят убоу си го казала!  smile3501

# 23
  • Мнения: 168
Хеееееееей, и ти като мен мазохистка, но ще ти мини повярвай. Не напълно, но трябва да си силна и да не поглеждаш назад, а и същевременно да не правиш грешки за напред. Кураж! Peace

# 24
  • Мнения: 19
Това за кенефа ми хареса, поне в хотел да бяха отишли. Е тва ако е мъж, да се гръмне. То и тая дето с него в кенефа moresmile
Ще припадна

# 25
Антидепресантите са кофти работа-от чисто медицинска гледна точка. Според мен-клин - клин избива. Започни да се срещаш с някой мъж и ти.

# 26
  • Мнения: 671
Пие с приятели до късно, харчи пари които крие от мен, псува ме, унижава ме и си прави каквото иска докато 2 дена преди втория рожден ден на детето той ми вкара едно круше(не за пръв път) ....... А АЗ ТОЛКОВА МНОГО ГО ОБИЧАМ

Сори ако съм груба, ма толкова си глупава, че дори не мога да те съжаля. Така че....продължавай да го обичаш. ooooh!

# 27
  • Мнения: 37
Гореща новина!!!!!!!!Отърсвам се лека полека от цялата тази бъркотия!Наистина ми е много гадно за всичко което той направи но да се спасява а аз продължавам напред с прекрасното си дете!!!Той продаде и колата и сега в този момент черпи приятелите си а ние сме без пари но ние ще се оправим и без него но той ще затъне още повече заради същите тези приятели... ЕЙ ТОВА МЪЖЕТЕ СА МНОГО ГЛУПАВИ ИНДИВИДИ все да покажат колко са велики и че онова украшение в гащите им още мърда  newsm62 ами представете си че стане тотален МАТРЕАРХАТ..........  smile3508

# 28
  • Мнения: 2 655
d_i_d_i_n_k_a опитвам се да Ви пиша на л. с., но не мога. Нямате лимит.

Ще го направя тук. След като влезе в законна сила РЕШЕНИЕТО по брачното Ви дело. Може да заведете дело за намаляне режима на лични контакти. До тогава наемете детектив, да го следи и да докажете неморалното му поведение и вредата върху детето.

# 29
D i d i n k a, на всеки егоизмът му избива по различен начин. Ей, на и ние сме без пари в момента, пък нашия хубостник си купи кола (за разлика от твоя). И то два дни след като го помолих за 200лв., назаем при това, че да зи платим тока, защото ми бавят заплатите. На всичкото отгоре и дойде да ми се похвали  #2gunfire и да ми се оплаче, че вече и той няма пари. Оставаше и да ми иска. За протокола, разделени сме от 1 година пак по причина к**ви. Дъщеря ни е на 4 годинки в момента, но беше на 1, когато бащата тръгна да си вее "билярдния комплект". И аз бях една от последните, които разбраха тези нелицеприятни деяния. Поревах два часа тайно в банята от наранена гордост, постарах се да го понамразя, поназлобях и същата вечер го изгоних. Не мога да кажа, че с това се приключи, разбира се, беше ми ту мъчно, ту ядно, ту и аз не знам какво, всякакви настроения ми минаха през главата. С времето всичко се забравя. Най - добрата стратегия (поне при мен) се оказа пълното безразличие и незаинтересованост от моя страна към неговата особа. Никакви въпроси, даже ако захване да ми обяснява нещо, го прекъсвам с най-милата си усмивка и с думите "Оф, сега нямам време да слушам. Айде друг път ще ми разкажеш, като толкова няма с кого да споделиш ..." и веднага изчезвам. Също така, както и други мами вече писаха, терапията с фризьор, нови парцалки и въобще и перфектен външен вид (и различен) действа чудесно понеже хем се чувстваш добре, хем пък онзи почва да се чуди на какво се дължи това. Хапчетата ги махни - с тези пари си купи червило, например. А пред детенце винаги бъди усмихната, каквото и да ти е на душата - децата не обичат и не разбират тъжни очи, особено на мама.
Успех и бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт