За брюнетките във форума - 2

  • 59 352
  • 378
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
паси с тез дългокосите мацки дет си ги изтипосала, получавам комплекси  Laughing Laughing Laughing

От една друга тема разбрах, че на теб може да ти се завижда за друго.  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 10
Ето ме и мен  Hug до преди половин година бях червенокоса,нооо реших да си оставя естествената коса-кафява  Peace

Аз се боядисвах червена 1 година, сега искам да съм кестенява (естествения ми цвят), но не знам как да махна червеното. Последно като се боядисах кестенявото не хвана. Ти как успя?

# 17
  • Мнения: 4 784
pepitta_84 цветът ти е хубав, аз не бих го променила.
щастливка - мързеливка честито нова прическа! Как се чувстваш след промяната?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 703
veni9 ами добре , вече свикнах аз преди нова година се постригах, олекна ми някак си на врата дет се казва, и аз винаги правя така като порасне много дълга хоп ножицата , моята разсте много бързо Grinning

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1
Мис Арк  "Да попитам- досега се боядисвах с Велатон, но ми хареса един цвят на Рилкен. Някой ще ми каже ли трайна ли е тази боя"

Преди доста години се боядисвах с Rilken. Няма отмиване ! Много агресивна боя. На мен лично това не ми допада.  Т.к. боята е Гръцка- е предназначена за  плътни и естествено тъмни коси.

# 20
  • Мнения: 3
Ето ме и мен  Hug до преди половин година бях червенокоса,нооо реших да си оставя естествената коса-кафява  Peace

Аз се боядисвах червена 1 година, сега искам да съм кестенява (естествения ми цвят), но не знам как да махна червеното. Последно като се боядисах кестенявото не хвана. Ти как успя?

Вземи си боя за коса в натурален или пепелив цвят за да няма червено в него, шоколадовите и топлите цветове на кестенявото имат .Ако и с тези бои не става коректора е добър вариант добавен към боята Simple Smile
поздрави

# 21
  • Мнения: 10
Благодаря ти, не се бях сетила   bouquet А този коректор откъде да си го набавя? (предполагам, че въпросът ми е малко тъп, но ... Simple Smile )

# 22
  • Мнения: 3
Благодаря ти, не се бях сетила   bouquet А този коректор откъде да си го набавя? (предполагам, че въпросът ми е малко тъп, но ... Simple Smile )

Откъдето си купуваш боите най-вероятно има. От доста време не ми се е налагало да пазарувам от магазинната мрежа Simple Smile)))

# 23
  • Мнения: 2 388
Достатъчно време мина. Вече мога да пиша и в новата тема. Mr. Green

Утре ще се боядисвам. Цвят - черен.

# 24
  • Мнения: 3
Достатъчно време мина. Вече мога да пиша и в новата тема. Mr. Green

Утре ще се боядисвам. Цвят - черен.

За бога нееее не и черно Simple Smile Много тъмно кестеняво го направи, ще изглежда по същият начин, но после ако прецениш да смениш цвета ще бъде много по- лесно и за теб и за фризьора ти Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 388
За бога нееее не и черно Simple Smile Много тъмно кестеняво го направи, ще изглежда по същият начин, но после ако прецениш да смениш цвета ще бъде много по- лесно и за теб и за фризьора ти Simple Smile

Аз по принцип се правех тъмно кестенява. Обаче авторката на темата все казваше, че косата ми изглежда, като черна. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 3
Здравейте.Имам един въпрос към тези от вас,които ползват Палете.Премахнати ли са някои от цветовете в каталога?Аз ползвах MW3 ,а сега не мога да го открия.Пуснали са някакви нови златисти нюанси със странни имена като Трюфел и подобни.

# 27
  • Мнения: 471
От една година съм с черна коса , но сега твърдо съм решила да сменя цвета със светло кестеняв или шоколадов , само дето много бавно пада  Rolling Eyes .. ще има да си чакам   ooooh!

ето тук - има някой нещица .. http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=2519 Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 448
От една година съм с черна коса , но сега твърдо съм решила да сменя цвета със светло кестеняв или шоколадов , само дето много бавно пада  Rolling Eyes .. ще има да си чакам   ooooh!

Черно почти не се маха. Чакаш да израстне, или ползваш обезцветител и тогава новия цвят, който желаеш.

Грабвай този аватар, че твоя много голям, ще ти направят забележка.

# 29
  • Мнения: 471
тъй ли оллее  ooooh! мерси ще си го сменя  pasinet  bouquet мерси
а да знам сички ми казват
Черно почти не се маха. Чакаш да израстне, или ползваш обезцветител и тогава новия цвят, който желаеш. ама кой слуша  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт