Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 33

  • 11 100
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 291
maiamiii ами май ayas ти е дала линк точно един пост преди твоя.

katerinkaM ами освен да се радвам друго не знам какво да правя,много се надявах и двете да се момиченца, дано и твоето желание да е било такова.Сега мисли имена Simple Smile

Somebody Мила наистина е страхотно име, но според мен ти си реши кое повече ти харесва.
Аз пък много се нервирам на моята рода която ми оказва страхотен натиск.Избрали сме си едното име-за второто още се двоумим, НО то е ежедневно звънене.Пра бабата звъни от Ямбол да каже , че ще ми е сърдита ако имената не са български и ако уважавам баща ми да кръстя поне едното Иван.Е уважавам го естествено, но не желая да се казва Иван, дори и 1% нямам съмнение в това.Като не го кръстя на баща ми означава ли че не го обичам?! Всеки ден ми звънят лелите ми.Това е някакъв ад.Добре че поне от страната на приятеля ми няма проблем, че не знам.
Това много ми тежи.Първо ме съжаляват , че ще имам 2 момчета,сега пък постоянно натискане с тези имена еее..не се издържа вече Rage          Изпокарах се с всички.Много ме дразнят тези традиции.Ако не съм го кръстела на баща ми,нямало да му се продължи името и някакви такива тъпизми..

# 16
  • Мнения: 167
запи и от мен Hug
somebody моята свеки се казва Милка и винаги съм си казвала че ако първото ми дете е момиче ще го кръстя на нея-Мелани или Милена.След всичките проблеми които имах-операция,инвитро-през цялото това време се молех на богородица да ме дари с дете и и обещах ако то е момиче да се казва МАРИЯ.
приятна вечер момичета

# 17
  • Мнения: 753
Safira, на твое място и аз бих постъпила така - щеше да има една Мария!
Ох, това с натиска е ужасно. Ако човек не го чувства, защо да го прави?
При мене - зор заман за женско??  сякаш аз ще избера...
Изборът на име си е на родителите. Наистина после може да има нацупени и т.н.
Аз също бих им казала, че съм огорчена от реакцията им, че са две момчета  Naughty
Но да не наливам масло в огъня - живей си щастливо с бебоците!

Lili, намекна за момче, употреби "юначето", но като го питах, той веднага зае отбранителна позиция и замаза положението Wink, но и миналия път се издаде - тогава си каза "тестиси", но в седми месец. Мисля, че и сега му се е изплъзнало съвсем естествено Simple Smile Аз като го чух пак си летях щастлива в облаците Simple Smile /аз си усешах момче/
Аз тъкмо щях да кажа, че Фантазия тази вечер я няма Simple Smile Имаш ли още изпити?

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 00:09 от ayas

# 18
  • Мнения: 255
Момичета, аз пак не можах да изчета цялата тема (старата), но да отбележа-Иви, много ме втрещи случката с бабата. Наистина е ужасно-дано уредите нещата без повече инциденти  Praynig
Франческа, много се радвам, че си се оправила  Hug Това твое зачезване наистина остави в чуденка всички ни Simple Smile

Айас, имам още един изпит   newsm47 сега в събота Simple Smile поправки са ми от предния семестър.  После, обаче незнам кога ми почват редовните изпити и ще е много интересно с големия тумбак как ще се замъквам  Laughing

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 00:20 от Fantasia

# 19
  • Мнения: 1 419
Сафира, много добър избор  Peace. Анна също е вариант, защото св.Анна е покровителка на родилките и имаше нещо общо и с проблеми с безплодието (ако не се лъжа тя самата беше забременяла на възраст над 60  Shocked)

Едно момиче, аз затова първия път казах, че няма да кръщаваме на никой и че имената ще ги разберат като се родят децата и сме им ги дали вече  Mr. Green. Въпреки това, пак имаше намеци за кръщавания, които парирах на третата дума  Grinning (много съм зла   Twisted Evil)

Срещата, заминаваме на 22 в Пампорово за една седмица и аз ще съм в София след 28ми чак, затова и егоистично предложих 2ри  Crazy. Ако за повечето е удобно 28ми, ще остана просто за следваща среща. 3ти също е вариант  Peace. На мен лично в подлеза на НДК много ми допада  като опция заради локацията - мястото не го знам и предлагам да се доверим на Едно момиче Wink.

Франческа, много да се пазиш  Hug

Честити новооткрити принцески

Работа - едва издържам вече - не съм била в такъв стрес от 10 години поне  Tired. Още един месец имам тежък и от сега подготвям всички психически, че след март са на генерална репетиция и аз съм само за помощ. След това смятам да се отдам на по-лек режим  Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 542

Приятелки, ще си имаме две момиченцааа!!!


Заменям момче за момиче!
Майтапя се, разбира се! Joy Толкова ви се радвам, че ще си имате девойки! Grinning
А аз ще съм все свекърва #2gunfire

Добро утро, момичета! Спокоен и хубав снежен ден!  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 590
Леле, колко е хубаво навън!!! Снегът хрупа под обувките, истинска зима, страхотно е!!! И не е много студено, направо е прекрасно.

Честити принцески!

# 22
  • Мнения: 35
KaterinkaM,честити девойки  bouquet

somebody,помниш ли съня който сънувах за теб и Мила? Blush/това е в кръга на шегата/

# 23
  • Мнения: 9 814
Катеринка, страшно се радвам, че очакваш две девойки!
Да са ви живи и здрави и много да ви радват!

за срещата- има ли дата за такава вече, че аз нещо не разбрах? Дано не е на 21, че имам рожден ден.
Somebody- за името на малката дама - Мила е страхотно име, но нека те води сърцето ти и първият ти избор. Peace
към чакащите близнаци- с огромно любопитство и нетърпение очаквам избора ви на имена за бебетата. Heart Eyes

yaya 86, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Пожелавам ти много здраве, щастие и любов!
И едно здраво и красиво бебе!

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 09:18 от Франческа Салиери

# 24
  • София
  • Мнения: 6
KaterinkaM- да  са ти честити 2 бр. розови гащи, да помагат, да те слушат. Да са мамина отмяна и никога да не те ядосват. Девойки и то два броя си е цяло  постижение гордей се със себе си!!!
Благодаря ви момичета, на тези които си мечтаят за девойки да им се връща, а на майките с  мъжлета, по една хубава девойка след време да ги гледа и обича.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 09:08 от takanat

# 25
  • София
  • Мнения: 590
Честит Рожден Ден на yaya 86 !!!!

Пожелавам ти много целувки и усмивки в празничния ден!  И прекрасно настроение!!! smile3525 newsm51 bdbaloni happy bd baloni

# 26
  • Мнения: 3 294
Добро утро от мен
Честити розови гащи на Танкат и Катеринка , трябва да почват да се увеличават и момиченцата ...  Peace

Иви , мерси за темичката   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 6
Честит Рожден ден и от мен yaya 86[/si newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm67  bigdance2 newsm67  :bigdance2:ze]

# 28
  • Мнения: 5 001
Здравйте момичета Hug
честита нова тема ivi    bouquet
Съмбоди Мила е също много хубаво име имаш време да помислиш.
Танкат, Катеринка честити ви  моми  bouquet
И на мен вчера забелязах че ми излиза чертата на корема, ама още е бледа.
Едно момиче, я им тегли на всички една, да си раждат и да си кръщавата както искат. Много се дразня така.
За срещата, аз само на 1ви съм заета следобеда, че сме с детето на РД на негово приятелче, другите дни няма проблем, стига да има кой да го гледа.

# 29
  • Мнения: 69
yaya 86  , да си жива, здрава , щастлива и горда мама     bigdance2   ura  newsm59   Gift  
Мами   stork-girl stork-girl stork-girl   + три броя... настигат ни  Crazy   да ви радват малките сладки принцеси Simple Smile
Едно момиче  , знам за какво говориш, но ние отсякохме и казахме - на никого! моите родители разбират, но свекървата...  Twisted Evil  ... А и аз не си мълча, гледкай си бременността , пък то ще ти дойде Simple Smile)     bouquet   

Общи условия

Активация на акаунт