електроуреди whirpool

  • 1 822
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 299
Ние сме с двукомпресорен хладилник от тази марка и не е давал никакви дефекти от 5 години.

Извинявам се предварително на авторката за спама Embarassed,но бих искала да запитам нещо Хаплив Гном Такъв - нашият хладилник също е 2-компресорен,с 3 чекмеджета във фризерната част,в средното от които слагам/замразявам бурканчета с храна за малкия.Но... "реотанчетата"(май не се казват така,но приличат на такива и ги има над всяко чекмедже) само на средното,където са бурканчетата,ми се обледяват Thinking
Четох,че средното чекмедже е за съхранение на вече замразени продукти,затова ги преместих в най-горното,но "проблема" си остана...Нещо да ме посъветваш...дали греша някъде в употребата на фризера?....

# 16
  • софия
  • Мнения: 376
Имам хладилник Whirpool, доволна съм, не ми е създавал проблеми Peace

 PeaceВтора година сме с хладилник на тази марка.Доволна съм.

 И ние така - много съм доволна

# 17
  • София
  • Мнения: 2 806
Аз се бях спряла на вградена съдомиялня Whirpool, но в Технополис консултантът ми обясни, че се правят в Турция и че няма никаква разлика между Whirpool и Beko. И наистина разликата на двете беше само в марката и цената, всичко друго беше едно към едно.  Peace

# 18
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Имам перялня от тази марка-пълен боклук,при първа възможност ще я разкарам.

# 19
  • Мнения: 606
taniuha, реотаните се наричат "изпарител". Провери дали другите 2 изпарителя работят. Дали са ледени.
Обледеняването се дължи на влага, която кондензира по ледените тръби. Влагата идва от не добре затворени храни. Нали знаеш, че ледът се изпарява?  Може би средния изпарител е по-леден от другите. Най добре да се свържеш с хладилен техник и да го питаш. Нашата камера замръзва цялата.

# 20
  • Мнения: 5 207
Имаме пералня Уърпул от 3 години. Само за нея мога да кажа, другите им уреди не ги знам какво представляват. Пере хубаво, центрофугира без да мачка много-много.
Минусите са, че е доста шумна, но то си е субективно. Докато пере - не, но двигателят свири при центрофуга (нормално). Не си прави много труд да намести дрехите и да балансира се понякога получава едно биене, от което пода се тресе. Но все пак моделът е стар, с новите може да не е така. Словашка е. Аз си я харесвам.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 19:20 от guess who

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и не е давал никакви дефекти от 5 години.

е имай търпение, де   Joy  bouquet

Никога и НИЩО от таз "марка" Naughty

# 22
  • Мнения: 645
нямам нищо на тази марка Mr. Green

# 23
  • Мнения: 606
е имай търпение, де   Joy  bouquet
Пепел ти на устата.
И без друго напоследък издава звуци, като от отвъдното. Странни скърцания, нещо като мяукане на сгазена котка, и други звуци които не мога да оприлича на нищо, освен на духове. Вече му свикнахме.

# 24
  • Мнения: 5 207
Никога и НИЩО от таз "марка" Naughty

Шани, би ли казали ти с каква марка домакински електроуреди си. Да знаем следващия път какво да купуваме.

# 25
  • Мнения: 140
Имам хладилник от тази марка,това е най-скапания уред ,който сме имали,за един месец беше два пъти на ремонт,не знам дали на нас ни се случи така ,но никога повече няма да купя уред с това име.

# 26
  • Мнения: 13
Имахме пералня но не се оказа най-добрия избор..

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никога и НИЩО от таз "марка" Naughty
Шани, би ли казали ти с каква марка домакински електроуреди си. Да знаем следващия път какво да купуваме.

Ми с най-разнообразни.... Но защото мога да си го позволя  Laughing

Гномче, само с най-топли чувства го казах... Дано не съм те засегнала  Hug

# 28
  • Мнения: 5 207
Ми с най-разнообразни.... Но защото мога да си го позволя  Laughing

Ми то и аз съм с най-разнообразни и никой досега не се е проявил като "марка". Кажи за пералня и хладилник конкретно, моля те. Те са по-големи инвестиции. Наистина да знаем следващия път какво да купуваме.

# 29
  • Мнения: 292
Явно си е въпрос на късмет... Rolling Eyes
Ние имаме хладилник и 3 перални(не са в един и същ апартамент Laughing)...Еми не са мръднали. Дано така и да си остане де Praynig
Пералните са шумни на центрофугиране,но не повече от всички останали,които съм виждала.
Може би наистина има значение къде са произведени(нашите са в Словакия),а също и дали са нов модел,макар че това не говори добре за фирмата,ако има разлика между моделите им...
Но може би за новият ни апартамент няма да заложа на тази марка. Rolling EyesТвърде са противоречиви мненията на потребителите.Аз съм доволна,но ако наистина е късмет-не се знае дали при следващата ни покупка ще имаме такъв...

Относно марките,които аз мога да препоръчам са Gorenje и Electrolux.
В дома на родителите ми има и от двете марки-доволни са. Peace

Общи условия

Активация на акаунт