Бабата и внучката

  • 2 726
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 062
Отвратително! Да каже на детето, че го мразиш е толкова долно и гнусно, че разговора с майка ти, не би следвало да е никак мил. Имам много добри отношения с майка ми, но ако това се случи, бих реагирала толкова остро, че втори път едва ли би помислила да се обади, дори за дреболия. О, да, и ще я накарам да говори с дъщеря ми, и да и обясни, че е казала най-голямата глупост на света. Освен това, и дай да разбере, че когато вие наказвате, и детето я потърси, тя категорично трябва да отказва намеса, в противен случай, ще ограничиш всякакви контакти с нея.

# 16
  • Мнения: 64
наистина много гнусна история ...

подобно нещо се случи на една моя братовчедка, трагикомичното беше че майка й а не тъщата се
опитваше да разруши връзката й с децата и мъжа й, след поредица от скандали май си пооправиха
отношенията , аз едва ли щях да простя някога подобно нещо !!!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 990
Завираш майка ти в миша дупка без право на обжалване и я насмиташ, че няма право на глас в тази ситуация... Според мен трябва да реагираш по начин, по който тя ще те разбере и послуша. А начинът го знаеш ти най-добре, защото зависи от човека.

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ако бях аз в тази ситуация най-вероятно щях да прекратя временно всякакви отношения с майка ми. Но моята майка е от типа хора, дето нищо не им влияе, освен крайните решения. Незнам при теб какъв е случая. Със сигурност обаче трябва да сложиш граница  Close
Отделно от действията спрямо майка си със сигурност ще се опитам да обясня (и покажа) на дъщерите си, че ги обичам, и двете, че за мен те са всичко, и именно за това се опитвам да ги науча на нещо, т.е. наказанието си е наказание, но не означава, че не ги обичаш  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Напълно те разбирам колко си огорчена от майка си.Майка ми се опитва доста често да се намесва във възпитанието на детето ми,въпреки че не живеем заедно и я гледа веднъж месечно в събота,ако имаме някаква работа да свършим.Да не говорим,че даже 2 пъти си е позволявала да ме обижда.Всеки път се опитвам да и обясня,че това не е нейна работа,но ...Понякога се караме,но резултат няма.Не искам да си мисля какво ще стане като дъщеря ми порасне и започне да разбира. ooooh!

# 20
  • Мнения: 19
Защо от свеки би  приела такава постъпка, а от майка си не? Стана ми любопитно. Свекървата по малко баба ли е / не съм свекърва, а тъща/  newsm78 ?

# 21
  • Мнения: 1 062
Предполагам, че защото, колкото и добре да се разбира със свекърва си, все пак е чужд човек, и по би могла да допусне подобно отношение. Не, че свекървата е по-малко баба, но когато подобна гнусотия, ти се сервира от най-близкия ти, собствената ти майка, изумлението, обидата и болката е много по-голяма.

# 22
  • Мнения: 137
лелеее ooooh! ужас аз си спомням 4е моята майка като ми се кара6е и ме накзва6е отивах при баба да пла4а ама тя се ми вика6е''нали знае6 4е мама много те оби4а ама те наказва друг път да не прави6 така за твое добро бабо'' незнам аз при тези думи си мислех 4е мама не ме оби4а толкова мн колкото сестра ми оба4е ако баба ми ми бе6е отговорила така както на твоята дъ6теря  #Crazy е тогава 6тях да съм сигорна 4е майка ми ме мрази #Cussing out моят съвет е да поговори6 сериозно с майка си за6тото тя го прави  с цел да е добрата баба и т.н. ама  doh.................

Общи условия

Активация на акаунт