Отговори
# 15
  • Мнения: 1 941
И ние плащаме същата такса с рутер или без. Промяна няма..... само мрънкат като трябва да идват ако му се прецакат нещо настройките. Искат да ползваме техен рутер и да плащаме наем, което никога няма да стане....

# 16
  • София
  • Мнения: 958
И при нас отказват ако има проблем с връзката между двата компютъра. Имаме приятел, който разбира и той идва ако съвсем го закъсаме. Явно те отговарят да има връзка до  единия компютър и отттма нататък всеки да се оправя.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 428
на нас рутера дори ни го продаде доставчика и ни го поддържа. Даже миналата седмица ни помолиха да им го занесем, защото си пренастройвали мрежата нещо - да го настроят и него. Разлика в сметката няма, ползваме редовно 2 лаптопа и от време на време домашния+ още един лаптоп.

# 18
  • Мнения: 202
И ние сме с рутер и нямаме проблеми.Купихме си го от интернет фирмата за 120 лв и те ни го инсталираха.

# 19
  • Мнения: 1 455
Ние ползваме рутер,без да сме го плащали,но сметката ни се качи с 5,00 лв....за два компютъра плащаме 30,00лв.

# 20
  • Мнения: 13 512
Ние ползваме рутер,без да сме го плащали,но сметката ни се качи с 5,00 лв....за два компютъра плащаме 30,00лв.
но това не е БТК, нали?

# 21
  • Мнения: 5 370
При проблем с Интернет пичовете оттатък най - си ме питат имам ли рутър или суич. Затова вече първо почвам с"Нямам рутър, не цепя връзката, имам 2 отделни акаунта и 2 кабела". Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт