"Баба Марта приближава, РАЗГРАД за благотворителен базар се стяга!"

  • 13 186
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Хайде и аз.  Hug

# 16
  • Мнения: 3 219
Ама при нас не се появяваш много-много.

Напоследък не ми се пише, пък и съм в движение. Иначе ви чета редовно. Нещо нищо не ми се прави Sad

# 17
  • Мнения: 500
Здравейте и от мен!Там има ли сняг?Тук сутринта е като в приказка!Само дето колите не могат да излязат от паркинга....... ooooh!
Заповядайте кафенце и нещо за хапване!

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добро утро и от мен Hug

Мире благодаря за кафето и за закуската  bouquet  bouquet

Има сняг и още вали и навява. Едвам стигнахме с таксито до Вапцаров и аз после до завода........

Едната от петичките била заседнала по баира за Орел...........

Незнам Иво как ще се прибере от Царя ooooh!

Абе зимна "приказка" е Crazy


Гичевааааааааааааааааааааа петък е Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Мирка благодаря за кафето и закуската .Навън е приказно но само да го гледаш през прозореца ,аз едвам заведох децата на градина и ясла.Но на вас лек и спокоен ден Ви желая. Hug

# 20
  • Мнения: 104
Добро утро. Мире благодаря за кафето и закуската. Аз сега пия моето, Вики заспа в 8ч и сега имам малко свободно време. Ама какъв сняг вали... Като гледам как навява все едно е декември месец. Не личи че иде пролет. Стана зима за нула време.

# 21
  • Мнения: 23
Добро утро.
Mirkata благодаря за кафето.
Навън си е направо истинска зима.
Желая ви лек ден.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мире, благодаря за кафето и вкусната закуска. Аз чакам Ники да заспи след половин час и да изпия моето кафе заедно със закуската ми - овесени трици с кисело мляко.

Приятен петъчен снежен ден!

# 23
  • Разград
  • Мнения: 518
Запис и от мен в новата темичка  Peace

Мирка благодаря за кафенцето и закуската  Hug.


закуската ми - овесени трици с кисело мляко.

И моята закуска беше същата  Mr. Green. Сега се наслаждавам на кафенцето си, докато дечурлигата спинкат  Wink

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет и от мен. Hug

# 25
  • Мнения: 3 219
Аз пък закусвам мляко с ленено семе.

# 26
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ама че е вкусно тази сутрин ....... .

# 27
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз малко се цепя от колектива,закуската ми беше препечени филийки дюкански хляб с извара.

# 28
  • Мнения: 104
Направо ми мина глада само като чета какво закусвате  Mr. Green  Аз съм само на кафенце за сега. Нямам навика да закусвам, направо обядвам, а напоследък даже и първото ми ядене е надвечер.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Иве, недей така. Вики какво яде тогава? Хапвай по малко обаче няколко пъти на ден. И разбира се разнообразна храна.

Общи условия

Активация на акаунт