Депресия ли е ? Моля Ви помагайте!

  • 1 503
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
Благодаря Ви момичета!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 759
                       Миличка, не се притеснявай, сигурна съм, че не се задълбочават нещата, може би просто чувстваш и пролетната умора... В момента всички около мен са така, включително и мъжете. Скоро всичко ще си дойде на мястото, но всички около мен са изнервени в момента, включително аз и направо нямам търпение да му дойде краят. Скоро всичко това ще мине, и ще се почувстваш много по-добре (представям си как ме апострофираш 'Тая пък въобще не може да си представи как се чувствам'  Twisted Evil), просто си почивай, излизай, опитай да плетеш детски дрешки, и всякакви подобни неща, които те успокояват. Сега е момента да се поглезиш както ти обичаш, защото след раждането бебчето ще бъде най-важно за известно време. Опитвай да приобщиш съпруга си в някакви общи действия и занимания - ще ви дойде по-добре. Може би съветите ми са малко глупави, но когато чистя боб, леща, ориз.. се успокоявам и не мисля за нищо. Скоро редила ли си пъзели?

                      П.П. И благодаря за милите думи  Hug!

# 17
  • Мнения: 88
 Eто ти мила темата в която също писах,момичетата бяха така добри да побликуват адреси и тел.на едни от най-добрите психотерапевти в няколко града,по късно ще ти пиша на лични!
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=359775.0

Общи условия

Активация на акаунт