1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 23

  • 30 419
  • 444
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 959
geradost убииствено симпатичен е, нали? Flutter

Вярка, мерси  Hug...много са сладки  Heart Eyes

# 406
  • Мнения: 267
geradost убииствено симпатичен е, нали? Flutter

Вярка, мерси  Hug...много са сладки  Heart Eyes

Абе от всякъде е  newsm74 браво ,браво. Hug

# 407
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
От вчера насам само на кекс ви избива......цяла 23 тема е с такъв привкус. Абе момичета вие мъже нямате ли бе.........я се стегнете.

Аааааааа, ААААААа  smile3534

Я  smile3505

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 13:04 от Mishel_

# 408
  • Мнения: 267
Simple SmileЗвездичке понеже не харесвам ни Онурчо ни Керемката - повече клоня към Мерт и Яманчо може ли да пуснеш анкета -Как си представяте една нощ с Онур или  Керем( 1- романтична и нежна; 2- бурна и страстна; 3-със свещи и шампанско; 4- с ягоди и сметана )  Hug

Ама аз по един си представям нощта с Керем и по друг с Онур-те са съвсем различни.

# 409
  • Мнения: 267
Mishel ,имаме мъже ,но да си мечтаем не пречи нали?Имаме богато въображение  Crazy ,а пък и така пада малко смях.

# 410
  • Мнения: 45
E аз още в началото казах че харесвам Онур, Керем и Мерт, а ако се абстрахирам от личноста на външен вид и Али Кемал не е за изхвърляне  fiuuuuuu ми то ко стана на три опашки ще се рядя  newsm78 е поне до един със сигурност ще се доредя  Thinking
Със сигурност ще се доредиш само до Али Кемал  Joy Whistling

 Joy
 и на мен, така ми се струва  Mr. Green

Еееееее, момичета а не с лошо де. Нали е опашка все ще се доредя hahaha

# 411
  • Мнения: 10
[quoteНеудобно ми е, когато чета благодарностите ви, защото не съм спец, а аматьор.][/quote]
хИЧ НЕ СЕ ЧУВСТВАЙ НЕУДОБНО!!!БРАВО И НА ТЕБ И НА ВСИЧКИ ПОЛАГАТ ТРУД И ВРЕМЕ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА ВЪВ  ФОРУМА!!! HugАЗ И ЗА АМАТЬОР НЕ СТАВАМ-ТУРСКИЯ И КИТАЙСКИЯ МИ "ЗВУЧАТ"ЕДНАКВО!

# 412
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Mishel ,имаме мъже ,но да си мечтаем не пречи нали?Имаме богато въображение  Crazy ,а пък и така пада малко смях.

Много ниско паднахте бе, да опрете и до Гъни......."Алллаах, Алллаахх"(Боже, Боже) до къде стигнахте. Много ме кефи като го казват Бурхан или Фюсун.

Също много ме кефи, когато се карат  Бурак или Керем (те го използват най-много този израз..."Какво искаш БЕ?"Подсилва е обидния ефект.

# 413
  • Мнения: 930
момичета започва Peace
този Ердал е голям мръсник Twisted Evil

# 414
  • Мнения: 7 914
приятно гледане , момичета Hug

каква фурия е Онур Crazy... пък керем:Онур, много съм притеснен  Mr. Green

ердал да не направи по голяма глупост от сегашната с тези наркотици и алкохол ooooh!


Бурхан и той каква силна реакция Heart Eyes

Жале, отива към котелното, пък то коридор 10м Whistling

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 13:14 от звездичка

# 415
  • Мнения: 7 914
очите на шехи -  цял филм разказаха  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 267
Аз мисля ,че Жале ще помогне на Шехи а?

# 417
  • Мнения: 59
Мале как плаче милата. Добра женица ще се обади.Тоя Ардал какъв е маймун Sick
Онурчо сладурчо.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ реклами, то сега започна и реклами #Cussing out #Cussing out #Cussing out 

Мъжо много се дразни от Увлечението по този филм и по специално по Онур, какво си го сложила тоя на декстопа отивай при него като толкова го харесваш.
 newsm49 чао момичета отивам при Онур hahaha Joy

# 418
  • Мнения: 267
 Party Познах знам си аз  Party

# 419
  • Мнения: 10
ГОРКИТЕ ЖЕНИ И ДВЕТЕ-УЖАС!!!гОРКО И НА  ЖЕЛЕ ......ДАДЕ АДРЕСА ........МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ...ЧАК МЕН МЕ ЕСТРАХ! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт