Отговори
# 15
  • Мнения: 48
оооооооо...такъв късмет на съм имала- НА ПЪРВА СТРАНИЧКА да се цопна    Flutter


Сбъдваща, много е хубав костюма на дракон, ама го разбирам сина ти, че иска друг костюм - ами той вече е ГОЛЯЯЯЯЯЯМ    Hug   и ако няма други желаещи ние ще се кандидатираме за образа "Огнедишащ Дракон - Карнавал 2012"    Wink

...а как се забавлява малката Сърфиетка само...     bouquet

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 15:31 от MъЛ4@ЛuB@

# 16
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Риената ще я призная ако ми се яви тук маскирана като палма  Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: X
Мерси за похвалите, наистина добре се получи дракончето.
Правих го за един карнавал в градината миналата година, но не успя да го сложи, щото пипнаха варицела с малкия. Сега ми беше надеждата, но не би. Добре че има още двама на редичката, все някога ще оживее костюма.

# 18
  • Мнения: 86
ако Ще правите среЩи в Мюнхен или околността, пуснете ми едно ЛС.
Много пишете, ве4е дори не се опитвам да ви 4ета.

Оба4е дракон4ето е супер!  Wink

# 19
  • Мнения: 4 138
срещата в мюнхен е на 26.02 пайп. от 14.00, мястото е или кафенето до нас, или едно заведение наблизо. другата седмица ще ги сложа в подписа си, тоест, къде точно ще се видим, зависи къде мога да направя резервация и къде можем предмно на кафе да се съберем.

аз си купих днес нов нос и нови панталони, латцхозен, червени на сини и жълти търкала. другото си го имам от миналата година. дано сега и магарето на детето да му стане, инак бая скоростно ще трябва да измисля нещо ново.

бляк, след една две години и  моята сигурно ще иска да е принцеса. в розово. ужас Sick

# 20
  • Мнения: 7 605
Алааф  Party

Гледам ъъъъъъъ 4е тук хъъъъммммм някои....не zнам как да ги нарека.....ъъъъъъъъъъм.........гастарбайтерки не са приели оЩе богатата ъъъъъ немска култура. Моля да се интреригират интегрират и ъъъъъъъъ костюмират  Naughty

# 21
  • Мнения: 3 880
Алааф  Party

Гледам ъъъъъъъ 4е тук хъъъъммммм някои....не zнам как да ги нарека.....ъъъъъъъъъъм.........гастарбайтерки не са приели оЩе богатата ъъъъъ немска култура. Моля да се интреригират интегрират и ъъъъъъъъ костюмират  Naughty

 Joy Joy
Много точно казано казано, гсин Стойбер Laughing

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Съвсем изобщо не разбирам какво се случва тук. Simple Smile

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мърморанке, карнавалено време е, die Narren sind los (това ти е домашното по немски за днес, да разбереш какво означава). Wink

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 21:00 от pepelyashka

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма пък да ти кажа. Simple Smile

# 25
  • Мнения: X
Ей ме на. Като сте казали да се маскираме, да се маскираме.

# 26
  • Мнения: 598
момичета , съжалявам,че нахълтвам така в темата Ви, ама да питам Joy Joy Joy има ли някоя от  Вас ,която продава на старо МАНДУКА (manduca) -за носене на новородено и до 20 кг отпред и отзад като кенгуру...Ако има, нека ми пише на лични,моляяяяяяяяя Мерси предварително!

# 27
  • Мнения: 1 768
Приемате ли гости от Sandmann?  Grinning

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 22:21 от Sandmann

# 28
  • Мнения: 166
Хайде и аз да не остана по назад

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Добре че Вълка не влиза в тая тема, да те погне за размера. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт