Пюрета Сънвал или Хип

  • 7 259
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Сънвал(биобамбини). Предимства
- плодовите пюрета са чисти. В Хип има ориз.
...
- нямат сол/захар. Хип има захар в синя слива, кайсия..
...
Ами те и тези на Сънвал имат ориз (и в двета случая става въпрос за оризово брашно)
Те Сънвал имат ли изобщо пюре със слива и с кайсия, защото аз не съм виждала. Rolling Eyes
Иначе аз точно тези на ХИП не съм ги давала, точно заради захарта, но има комбинация кайсия с праскова (или с банан - не помня вече точно) и то е без захар. Peace
Говоря за малките опаковки. Там ориз няма, докато на Хип има. 100% плод са. С кайсия има от големите. За синя слива не се сещам.

# 16
  • Банкя
  • Мнения: 823
Благодаря!  bouquet

Наистина не съм много запозната, просто като се порових в интернет и тук в темата за пюретата, прочетох, че и в някои от малките на Сънвал има оризово брашно (напр. ябълкаи кайсия с банан) и затова така написах. Peace

# 17
  • Мнения: 770
Има точно по 3 вида зеленчукови и плодови пюренца на Сънвал от 125гр, за съдържанието не съм сигурна за ориза, но съм абсолютно сигурна, че не се от чист плод, няма как да няма поне вода!Днес ще ходя до този магазин, където има пълният асортимент на Сънвал и ще си препиша съдържанието на пюренцата и го споделя тук!

# 18
  • Мнения: 3 993
Определено ХИП. Моята дъщеря тях обича най-много. Има голямо разнообразие. Опитвала е Сънвал, яде ги, но с неохота. Хип са й любимите.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
А защо не и двете марки?И двете са хубави.Аз захраних с Хип,защото още не знаех за Сънвал.После почти изцяло минах на тях.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Сънвал. Нямат голямо разнообразие, но все пак... Само че аз не пробирам марки, купувам всякакви.

# 21
  • Мнения: 2 132
Има точно по 3 вида зеленчукови и плодови пюренца на Сънвал от 125гр, за съдържанието не съм сигурна за ориза, но съм абсолютно сигурна, че не се от чист плод, няма как да няма поне вода!Днес ще ходя до този магазин, където има пълният асортимент на Сънвал и ще си препиша съдържанието на пюренцата и го споделя тук!
В момента имам круша и пише 100% плод круша Wink

# 22
  • Мнения: 1 512
Давала съм и Хипп и Сънвал. И двете марки са добри.Ако бебчо след като пробва има предпочитания към някоя купуваш съответно тази която харесва то,а не тази която предпочиташ ти.

# 23
  • Мнения: 469
Давала съм хип, сънвал, гербер, семпер и бебевита. От всички съм била доволна.

# 24
  • Мнения: 681
Аз захраних с Хип,Сънвал не съм купувала.Но Хип са добри  Peace

# 25
  • Мнения: 53
И двете  Joy Честно казано, доста по-често купувам Сънвал - добри са като Хип, но са по-евтинки  Money А пък и моя бебо много харесва на Сънвал "моркови с царевица" и "крехки градински зеленчуци". Издава такива звуци на доволство и мляскане, че не е за разправяне  Grinning

# 26
  • Мнения: 344
Давам и от двете марки , а и не само , а всяаккви , каквито има на пазара.Мъника яде всичко.

# 27
  • България
  • Мнения: 457
Давала съм хип, сънвал, гербер, семпер и бебевита. От всички съм била доволна.
Peace и аз така,но може би за захранване-Хип

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Моя и 2-ре марки яде.
Всякакви пюрета съм му взимала.

# 29
  • Мнения: 1 473
Сънвал са за предпочитане пред Хип, според мен. Доста от пюретата на Хип са оценени с оценка задоволителна или лоша при тестовете за качество. 

Общи условия

Активация на акаунт