Бъдещи мами-ЮЛИ-тема №19

  • 15 889
  • 279
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 091
Предната тема докато я прочета и тя свършила  Joy

Виждам, че Марулка е имала много работа по първата страничка, много новозаписали се мами имаме - здравейте, добре дошли  Hug, както и доста вече разбраха пола на бебчетата си - честито   bouquet.

Тук ходя на преглед на 4 седмици и следващия е утре  Whistling, много се вълнувам. Сигурно ще видим и нашето бебче какво си има (или няма  Blush ) между крачетата, но и да не се види няма да е проблем. Всичко, което искам е да е здраво бебе в норма. Сега времето мина по-бързо, защото от 17г.с. и 1 ден усещам бебчето всеки ден и съм по-спокойна  Party. Утре ще видим дали с таткото имаме правилно усещане, че ще си имаме малък принц, но може и да сме изненадани - лошо няма  Grinning.

За биричката и винцето май всеки ден си пийвам по 1-2 глътки. Мъжа ми си пийва с вечерята и винаги ми бутва чашата да опитало и бебето, да свиква  Mr. Green. Ако излезе момиченце щял да го запише да тренира футбол (тук между другото масово момиченцата тренират футбол, или както те му викат сокър), пък аз искам на танци да го водя  Rolling Eyes. Ще я видим тази работа.

Цигарите ги отказах  януари.08г. и от тогава не съм си и помисляла да пуша, а пък секс - пълна забрана. Най-сексуалното преживяване е масажа, но и това ме радва, за мъжа ми не знам  Laughing.

Обезкосмяване - преди само на козметик, сега ме е страх от болката и контракциите и ползвам самобръсначка, но това е ужасно. Трябва поне с епилатора да се пробвам. Досега не съм имала контракции, но и не искам да ги предизвиквам  Blush.

Хайде успях да се запиша в тази темичка, дано утре да имам и хубави новини. Лека нощ на вас  Hug

# 61
  • Мнения: 179
Грация ще чакаме да се разпишеш утре Hug.И аз от всичките новини днес съм развълнувана. Цялото семейство сме маниаци на тема футбол и ако наистина 100% е момче ще го правя футболист така съм решила Wink, а каката ходи 2ра година на спортни танци Peace
Къде се загубиха Валерия, Мамбина мисле , че и др. момичета отдавна не са писали надявам се , че всичко е наред с тях Praynig
Хубава и спокойна вечер на всички Hug

# 62
  • Мнения: 260
Магийка, аз съм в Кичука. И аз това си мислех, че най-добре ще е една среща в центъра да е удобно на всички. Само дано да се оправи времето вече!
 
Грация777, честити сини гащи! На Усмивка, честита розова радост!    bouquet

Дарка, преди да разбера, че съм  бременна ми бяха излезли такива червени сърбящи пъпчици по коленете. Тогава бях на протеинова диета и понеже знам, че такива пъпки са ми на алергична основа спрях месото. И те веднага изчезнаха. Така че наистина помисли дали не е от храна, прах, душ-гел или лосион.

Стискам палци на тези, които днес са на преглед!

# 63
  • Мнения: 11 830
Добро утро!  Hug
Момичета, взех часа при Марков за днес на sanitamm, тъй като ми е по-удобен с присъствието на Юлиана, а и тъкмо вече изгарях от нетърпение. Моят час е за понеделник 23-ти в 15 ч., ако някой иска да отиде тогава да ми пише на лични, даже още днес като съм там може да го променя.

kеit, по-добре отложи шофьорските курсове, ако за пръв път ще се качваш на кола. Варна е също голям град и е натоварено, все пак зависи и от инструктора и от твоята увереност, ако чувстваш, че ще можеш да се справиш и ще ти е спокойно, защо не.. но трябва да побързаш. Wink

Usmivka123, честит розова радост и първа рокличка!   bouquet

kukumiavka, можеш да се запишеш на водна гимнастика за бременни, мисля, че там водата ще е по-щадяща откъм препарати, а за гъбички и други гадинки никой не е застрахован, винаги има риск, все пак прецени сама доколко си податлива.

gracia777, и аз си мислех, че в минералните води не виреят, но след като четох доста се оказа, че не е точно така, все пак зависи точно какви са. Но това не ме спря да водя Юлиана още от съвсем малка, не мога да я лиша от това удоволствие - родителит еми живетя в Казанлък и там има Аквапарк с минерална вода, поне месец Юлиана се кефи там, обожава водата и вече плува. Не я лишаваме и от солена морска вода и басейните към хотелите. От март ще я водя и тук на плуване. 
Иначе и вкъщи футболът е на почит - от моята страна, брат ми, баща ми и Юлиана вече е ходила няколко пъти с тях на мач.
И все се каня да те питам мъжът ти какъв доктор е точно, може и да си писала, но съм пропуснала. Wink

Грация*, чакаме днес новини от теб!  Hug

Пъпчици - и на мен напоследък ме дразнят разни по лицето, но по-скоро са като петна. При първата бременност пак така имах малко, иначе аз не съм имала никога, даже и младежки.
За кола маската - аз също ходя в центъра - козметичен салон "Ади". Peace Но напоследък също ме боли малко повече, въпреки че съм си мазохист по природа, и също се страхувам от контракции!
Цигари - не пуша, припалвала съм някога, но никой около мен не пуши..
За подстригването съм абсолютно ЗА, като сме бременни няма да ходим чорлави. А за боядисването, макар че аз съм естествена блондинка (но съм си намислила по-сериозно изсветляване след като родя, нищо, че фризьорката ме разубеждава всеки път, че има клиентки, които правят всичко възможно да постигнат моя цвят) също смятам, че при подходящо третиране при професионалист - няма проблем.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 09:00 от Сиси ♥♥

# 64
  • София
  • Мнения: 67
Сиси, ако искаш запис, още в самото начало кажи на д-р Марков, за да не пропуснете интересни моменти! Сигурна съм, че ще останеш очарована от прегледа и отношението.

# 65
  • Мнения: 11 830
Usmivka123, о да, задължително! Wink За първата ФМ не успях да се запиша по-рано при него и бях при Врагалева, но и от нея останах много доволна!
Сега по-важно е Юлиана да остане доволна, защото това ще е първата й среща с бебето. Simple Smile Ще пиша довечера като се приберем.  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро и от мен  Heart Eyes
Кукумявчице, аз също исках да започна да спортувам нещо или плуване, но доста лесно хващам гъбички в нормално състояние, а сега си представям какво ще е и не ми се ще да рискувам.
Галето и Маноло говореха за йога, може би това ще е добър вариант.
Usmivka123, забравих вчера да те питам за диска. Някой беше споменал, че на диска има само снимчици, не е филмче. Така ли е, наистина?
Грация*, тъкмо се чудех къде се загуби. Радвам се, че се завърна и те чакаме днес да се отчетеш след посещението при доки  Hug Hug Hug
Сиси, няма да се засечем значи в понеделник...здраве да е. Да ни разкажеш подробно после как е минал прегледа, че с Галето вече тръпнем в очакване.  Heart Eyes

Аз покрай притесненията, че бебчо не шава много, забравих съвсем да ви се оплача, че от няколко дни чувствам корема си доста стегнат, придърпва ме, тежи ми, абе хич не ми е конфортно. Вчера вече имах и мноого лекички болки, притесних се и реших да прибегна до Магнерич-а, който ми предписаха преди повече от месец. Тогава обаче, болките ми минаха и реших да не го пия. Та да се похваля, че днес се чувствам много по-добре.

# 67
  • София
  • Мнения: 67
Felicity81, на диска имам две клипчета и 10 снимки. Клипчетата са кратки, но пък много сладко се вижда бебето - как си слага ръчичката пред лицето, маха с краче и т.н. Струва си според мен. Но пак да напомня - още с влизането му напомни, че искаш запис, за да не изпуснете сладки моменти. Имаме и снимка на половите органи - доказателство, че ще сме с рокля.
 Hug Hug Hug всички и стискам палци. Аз съм си паника и знам какво е да се притеснява човек!

# 68
  • София
  • Мнения: 451
Благодаря ти Усмивчице, Охх нямам търпение вече  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 67
Благодаря ти Усмивчице, Охх нямам търпение вече  Grinning

От колко часа беше? Нали в понеделник?!?

# 70
  • София
  • Мнения: 451
Да с Галето сме в понеделник и двете. Тя мисля каза, че е от 17:20, а аз съм от 17:40

# 71
  • Мнения: 40
Ехо, момичета, многоооооо сняг. Бяла приказка...
Вчера ми се наложи да шофирам  на около 220 км. от тук и да се върна - неотложни бизнес дела. Направо бях побесняла, никъде не беше изчистено, на магистралата  - ужас, пак някои хора ги е изненадала зимата.  #2gunfire Направо Господ ни прибра живи и здрави. И в тази връзка не съм сигурна, но мисля, че малкото човече ме изрита два пъти - сигурно да ме пита къде съм тръгнала  Laughing Беше като потупване от вътре.
Относно обезкосмяването - ползвам само самобръсначка, защото и при мен колата и епилатора имат гаден ефект.
А СЕКСА... Забранен ни е. А на мене ми се правииииииииииииии, много. А за еротични сънища да не говорим - направо цели филми. Ама така ще е.


# 72
  • Мнения: 9 131
успех, на всички, на които им предстои сериозната ФМ Hug Аз вече нямам търпение за прегледа, но той ще е чак към 5 март...
Аз искам просто да се запиша в темата, нямам кой знае какво да казвам...

Този сняг ми обърка сватбените планове, сега трябва в последния момент да си търся пухено бяло кожухче Sick Имам си едно горнище, заедно с роклята вървеше, но е тънко...хубавото е, че ще станат страхотни снимки, но трябва да сме добре облечени, все пак...така че стискайте палци да успея да намеря нещо в последния момент Sad

Сигурно няма да влизам да ви виждам тези дни, че от днес се почват гости, почерпки и последни приготовления - но ще ви мисля и стискам палци кой за каквото има нужда Heart Eyes

Фелисити - само да кажа, че и аз май вчера имах подобни усещания, но пих но шпа и май се успокоих. ако видя зор, ще пия магнерод и аз, няма да чакам прегледа, че е много далече...

Относно пиенет, секса и другите екстри, да кажа, че аз по принцип не пия нищо, така че сега не виждам особен зор. Бирата е стандартна прищявка на бременните - така че който му се пие, да пие Grinning Секс правим много рядко, имам малко желание, ама неяо усеяам дискомфорт - според изследванията (секрет) нямам нищо, което може да е пречка, но мен си ме дразни...на прегледа ще го споделя с док, да видим...мъжлето се оправя сам иначе, то си е човещинка, а и не е полезно да се мъчи.

Цункам ви Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 451
.:.Stef.:. желая ти един страхотен празник и прекрасна, незабравима сватба (то няма начин да е не е ). Ще те чакаме с нетърпение да разказваш как е минало и разбира се снимкиииии.  newsm51

# 74
  • Мнения: 3 092
Привети , и от снежна София  cold
Стеф , пожелавам ти незабравима сватба ! И да си спомняш за нея само с усмивки  Simple Smile Hug
Усмивка , завучиш направо невероятно , толкова си щастлива , че това се усеща ! Честита ти розова радост ! Grinning
 TANI80 , добре че сте се прибрали живи и здрави !
Фелисити , значи в понеделник да чакаме и от двете ви отчет !
А мен ме бройте за сряда !  
Грация*, а ти си днес , нали !
Хайде , ще стискам де що имам палци и по - късно ще вляза , за да прочета добрите новини !  Simple Smile
И да не забравя ! Кукумявчице , благодаря за темата !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт