пране на тапицерия

  • 12 080
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
А някой има ли отзиви от перящата прахосмукачка на Керхер?

# 16
  • Мнения: 3 634
Наистина ли струва само 30лв да ти изперат канапето с Рейнбоу? Аз знам за 100лв, което определено ми е множко.  Tired

# 17
  • Мнения: 109
А колко време съхне един изпран диван,кухненски ъгъл?

За София две фирми ми дадоха оферта за кухненски диван около 50-60лв

# 18
  • Мнения: 8 999
МОМИЧЕТА,МОЛЯ ЗА КОНТАКТ НА ФИРМА,РАБОТЕЩА С RAINBOW В ПЛОВДИВ!!!
холовата ни гарнитура е нова и не е много замърсена,но трябва да се изпере,защото кучето все е отгоре. Mr. Green
има си ципове за сваляне на тапицерията,но по-добре да я изперат без да се свалят и все пак с професионални уреди.
така че ако някой има координати на фирма от пловдив,много ще съм ви благодарна да ги дадете.  bouquet

Какъв е смисълът да викаш фирма за почистване, щом дамаската се сваля? Аз пера калъфите на моя диван в пералнята. Така и самите възглавници не се мокрят и няма опасност да се вмиришат. А и като ти операт дамаската върху дивана, после къде ще седите докато изсъхне?
За нашия диван съм поръчала два комплекта калъфи. Като се замърси единият, го пера, а в това време нахлузвам другия и имам нов диван!

# 19
  • Мнения: 1 844
ами аз доколкото знам,те след прането изсушават материята и почти веднага е идеално суха..поне така знам,може да бъркам.
иначе не искам да ги пера в пералнята,защото се притеснявам да не се свият и после като ги сложа отново да не седи грозно.материята е много странна,нещо като имитация на велур..нямам представа как се води точно.а холовата гарнитура е новичка,само на 2 месеца,доста пари се изръсихме за нея и ако я прецакам много ще ме е яд.. Simple Smileта затова ми се искаше да викна фирма да я изпере и да я изсуши.

# 20
  • Мнения: 2
 Re: пране на тапицерия
« #10 Неделя, 22 Февруари 2009, 12:52 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: mellany_rose в Събота, 21 Февруари 2009, 21:45
http://www.feia-bg.com/pricelist.html


За реклама се плаща!!

само исках да помогна,не са ми никакви да им правя реклама

# 21
  • Мнения: 1 849
desinkata_85, дивана съхне за около час, два ако е работено качествено. Никога след пране  с машина не е абсолютно сухо.
Ако те е страх за дамаската ти може да я сложиш на програма за фино пране и препарат за пране на дамаски или просто с обезмаслител, но да не личнеш цялото шише вътре. Wink една две капачки най-много.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Нашата тапицерия на кухненския ъгъл е прана с Рейнбоу 2 пъти, но не съм особено доволна. Накрая ми писна, купих си такер, извадих всички телчета и си я изпрах на ръка. После си я закачих отново, но по рехаво. Така смятам да процедирам и занапред, като съм бляла навремето и не съм се сетила да поръчам свалящи се калъфи. А пък да могат да се свалят калъфите и да се вика фирма, за да ги пере на място ми се вижда глупаво. Няма по добро изпиране от такова с течаща вода. Peace

# 23
  • Мнения: 440
Мерси на всички за инфото. Май нещата отиват към вариант купуване на перяща прахосмукачка  Thinking Като знам колко често се цапа тази дамаска, ако всеки път викам фирма да ми я перат, за половин година съм си изплатила прахосмукачката.
desinkata_85, явно имаш опит, препоръчай и препарат   Hug

# 24
  • Мнения: 11 680
Фирмата, която идва вкъщи не знам какви уреди използва, но дивана след почистването е леко влажен. За два часа вече е напълно изсъхнал. Но сигурно зависи и от материята. Нашият е със "слонска кожа". Материята е с тефлоново покритие и се води самопочистваща се. Децата са драскали с химикал и се маха  Peace  Но пък като излеят чаша сок отгоре, вече ги викам да го изперат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт