Въвеждане на жълтък.....

  • 1 939
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Бебка вече е на 10 месеца и още не съм й давала яйца! Въпреки, че като се сетя по Коледа яде два пъти от питките на свеки, които със сигурност са с яйца. Да считам ли, че е захранена вече?? newsm78

# 16
  • Мнения: 1 512
Жълтъка въведох сварен със зеленчуково пюре и беше по малко от 1/4 първият път.

# 17
  • Мнения: 1 740
Давах 1/4  жълтък в зеленчуково пюре през ден.
и аз така давах

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Започнах захранването със жълтък като го добавях към зеленчуковото пюре. за пръв път сложих няколко трошички и постепенно увеличих до 1/4.

# 19
  • Мнения: 31 206
Първо дадох няколко трохички и после увеличавах постепенно, после по 1/4 през ден твърдо сварен пресен жълтък 10 мин.

# 20
Захраних дъщеря ми със жълтък на 5 месеца и половина като започнах със1/4 седмично,след това по 1/4 два пъти седмично и сега вече сме на 1/2 два пъти седмично.По принцип захранването със  каквато и да било нова храна да става много бавно и много внимателно.

# 21
  • Мнения: 2 374
Въведох жълтъка към 8 месец в зеленчуковото пюре.

# 22
  • Временно
  • Мнения: 788
Мамчета, искам да ви питам нещо за жълтъка.Ние сме на 8 месеца и половина и още не сме въвели жълтък. Смятам да не бързам още, но няма и да се бавя много, защото ще заточваме детс8ка кухня след месец и нещо и ще трябва да го въведа, защото от кухнята дават. Та въпроса ми е как е най-удачно да го въведа-сварен в зеленчуково пюре или може и по друг начин. Онзи ден купих една биквитена каша на Милупа и видях, че в нея има яйчен прах. Дали е удачно да и дам от кашата и това да бъде захранването с яйце.

Тази същата каша и аз я бях купила и много се чудих дали да я давам,при условие че вече бях захранила с жълтък(след 7-ия месец).В крайна сметка дадох - нямаше реакция.

Общи условия

Активация на акаунт