Възвръщане на естествения цвят

  • 17 842
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Да! Точно това ми се случи Sad Никога не сам  си третирала косата . Даже не съм използвала боя а къна . Фризьорката ми е доста добра и си познава продуктите ,но черната къна...Сега маски и какво ли не за да ми падне боята даже я скъсих доста. Мисълта ми беше че този "ефект" мога и вкъщи да  си го постигна ... Не исках да прозвучи че фризьорите са некадърни или нещо от този род  Hug

# 16
  • Мнения: 140
hop i v tazi temi4ka ot izvestno vreme ne se boqdisvam i polovinata mi kosa s razli4en cvqt makar i razlikata da ne e mnogo zabelejima  mi se iska da se izravni a do kato 4akam da izraste...
4uvala sum 4e gori kosata za tova i do sega ne sum se osmelqvala ama 6te 4akam otzivi i moje i az da se prestra6a

# 17
  • Мнения: 10
Моят съвет е по-добре недей ! Досега си чакала  толкова време ... няма смисъл според мен да си я гориш моята коса беше почти до кръста а сега е  до раменете...  пък и щом разликата не е голяма... Wink

# 18
  • Мнения: 3
Да! Точно това ми се случи Sad Никога не сам  си третирала косата . Даже не съм използвала боя а къна . Фризьорката ми е доста добра и си познава продуктите ,но черната къна...Сега маски и какво ли не за да ми падне боята даже я скъсих доста. Мисълта ми беше че този "ефект" мога и вкъщи да  си го постигна ... Не исках да прозвучи че фризьорите са некадърни или нещо от този род  Hug

Колко пъти те обезцвети?

# 19
  • Мнения: 10
Ами наклепаха ме с обезцветителя седях към 15 мин и след това пак в/у стария слой ... Sad после ме измиха и ме боядиса ...и нищо не се получи

# 20
  • Мнения: 3
Ами наклепаха ме с обезцветителя седях към 15 мин и след това пак в/у стария слой ... Sad после ме измиха и ме боядиса ...и нищо не се получи

Фризьора не е бил на място май Simple Smile

# 21
  • Мнения: 10
Здравейте! Взех си безамонячен remover deco bes не гори косата даже напротив стана мн мекичка и гладка . Останах доволна  Hug    Късмет Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте! Взех си безамонячен remover deco bes не гори косата даже напротив стана мн мекичка и гладка . Останах доволна  Hug    Късмет Simple Smile

Използвала съм го наистина е щадящ

# 23
  • Мнения: 10
roshavka  колко често мога да го използвам ? Вчера се намазах днес само в крайщата смятам да се опитам да изравня цвета. Кога ще мога пак  да се наклепам цялата?

# 24
  • Мнения: 3
roshavka  колко често мога да го използвам ? Вчера се намазах днес само в крайщата смятам да се опитам да изравня цвета. Кога ще мога пак  да се наклепам цялата?

Какъв цвят е натуралният ти, какъв цвят боя искаш да махнеш и какъв искаш да бъдеш Simple Smile

# 25
  • Мнения: 10
Ами значи естествената ми коса е излязла към 1 пръст надолу от обезцветяването преди това сега е някакво златисто рижаво после става червена а в крайщата е тъмно червена  ooooh!   пълен ужас  Embarassed  Искам да не се боядисвам искам си естествения цвят Simple Smile     

# 26
  • Мнения: 3
Ами значи естествената ми коса е излязла към 1 пръст надолу от обезцветяването преди това сега е някакво златисто рижаво после става червена а в крайщата е тъмно червена  ooooh!   пълен ужас  Embarassed  Искам да не се боядисвам искам си естествения цвят Simple Smile     

След обезцветяването не можеш да върнеш естественият цвят, можеш само ако е наслагван по-тъмен или близък. При обезцветяването е отнеман пигмент, който не можеш да възстановиш. С римувъра можеш само натрупана боя да махнеш.

# 27
  • Мнения: 140
momi4eta napi6ete nqkolko marki na tozi vid produkt koito poznavate poneje sum v 4ujbina i o6te ne se opravqm s ezika i 6te mi e mn trudno da obqsnq kakvo to4no iskam

# 28
  • Мнения: 10
roshavka  искаш да кажеш че даже и да си оставя боята сама да падне  без никакви препарати на места няма да ми е ест цвят ли ?  Cry
       

# 29
  • Мнения: 10
momi4eta napi6ete nqkolko marki na tozi vid produkt koito poznavate poneje sum v 4ujbina i o6te ne se opravqm s ezika i 6te mi e mn trudno da obqsnq kakvo to4no iskam
Ами аз използвам Deco bes remover

Общи условия

Активация на акаунт