За "курвите" и курвенските номера или вече

  • 18 509
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
Не всяка курва прави курвенски номера. И не всеки, който прави курвенски номера е курва.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хем заплашителни ?! newsm78 Хем се мъчи да те спечели.  newsm78 Нещо се губи !  Thinking Явно се налага да се изслуша и другата страна иначе може да сме в тотална дезинформация  Thinking
И на мен нещо ми се губи в цялата история.  newsm78

# 62
  • Мнения: 278
Не всяка курва прави курвенски номера. И не всеки, който прави курвенски номера е курва.
Е, това мнение май изчерпва по нанатъшни разсъждения по темата.
Благодаря на отговорилите на въпросите ми.

# 63
  • Мнения: 81
Голямо разтегляне на думата "к**ва" сте си спретнали тук...
Мен ми хареса какво Лабрадор е написал, та ще продължа в този дух - един пък мой приятел казваше, че разликата между к**ва и к**чка е, че първата спи с всички и с теб, а втората спи с всички, но не и с теб...
Това може да даде друга гледна точка за преосмисляне на класификацията, поне от мъжка гледна точка.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 792
Мизерници винаги ще има. Някои си мислят че оплесквайки стъпалата с номерата си, рано или късно ще се овенчаят с титлата "К.р.а",  уви. Остават си просто елементарни калтаци.

 Колкото повече внимани и обръщаш, толкова по-важна ще си мисли че е . Пълен игнор+ тайфуна на майка ти, мисля са добра комбинация против уплах Laughing

# 65
  • Мнения: 278
За тези които им е чудно как хем ме заплашва, хем се опитва да ме спечели на своя страна ще кажа, че в писмата си започва първо да ме напада, след това ми държи наставнически тон, и накрая приключва с молба да й пиша какво мисля по въпроса. Увод, изложение, заключение. Класика в литература, с безброй правописни грешки, липса на интервали, пунктуация и главни букви. Явно много ми е била ядосана, или може би е много добра актриса и доста време ме е заблуждавала в добрите си чувства.

# 66
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Да не би да си пада па теб?
п.п.
Мъжете също правят "курвенски"номера!

# 67
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Аз пък имах една приятелка, която искаше да има интимни отношения с половинката ми и говореше зад гърба ми и се опитваше да ме злепостави пред него.Просто го искаше за себе си.Свалки обеснения по телефона едвам го остави на мира.Това беше най-близката ми приятелка.И на всичкото отгоре след като разбрах вместо да бъде гузна пред мен тя започваше да ми разправя измислени истории сварзани с него и да се държи нагло и все едно тя ми беше сърдита.Ей такъв човек какъв бихте го нарекли? bash

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хахаха, че и нахална, да и пишеш какво мислиш по въпроса.  ooooh!

# 69
  • Мнения: 4 792
Много ясно. До момента в който и отговаря, чисто и просто и декларира че все още я отразява и все още номерата и вървят.

# 70
  • Мнения: 157
За тези които им е чудно как хем ме заплашва, хем се опитва да ме спечели на своя страна ще кажа, че в писмата си започва първо да ме напада, след това ми държи наставнически тон, и накрая приключва с молба да й пиша какво мисля по въпроса. Увод, изложение, заключение. Класика в литература, с безброй правописни грешки, липса на интервали, пунктуация и главни букви. Явно много ми е била ядосана, или може би е много добра актриса и доста време ме е заблуждавала в добрите си чувства.

Според мен, тя самата се чувства гузно, понеже съзнава че те е загубила като приятел и то по нейна вина. Някои хора, обаче, не приемат това чувство (гузното) и прилагат тактиката 'нападението е най-добрата защита'. Явно не може да живее с факта, че е направила грешка. Така вместо да се извини, тя те напада и се опитва да те накара ти да се чувстваш виновна.
Познавам такива хора. За мен това е проява на наглост. Първоначално се ядосвах и 'се пенях'. Това обаче само им дава знак, че номерът им минава. А мине ли веднъж, защо да не пробват и втори път?
Накрая просто се отказах да им отдавам от времето си, нервите си и здравето си.
Най-добре е да не й обръщаш внимание. Безразличието е най-добрият подход, според мен. А и ако разбере, че хич не й се връзваш, скоро ще й стане безинтересно и на нея.  Peace

# 71
  • Мнения: 822
Ако проституцията е най-древната професия, то курвалъкът може би е най-древната житейска философия. Човек трябва да има определени дадености или възпитание, за да бъде такъв. Не всеки го може. И във време, когато чест, достойнство и гордост са отмрели понятия, аз лично дори леко завиждам на хората с подобни дадености и възпитание. Животът им определено е по-лек. Но както вече казах, не всеки го умее, а и този занаят се учи доста трудно, ако нямаш заложби или не е семейна традиция.
Понякога ми се налага да контактувам с такива хора. Държа се прекалено дистанцирано и официално и по никакъв начин не им позволявам да прекрачат границата на служебните взаимоотношения (подобни приятели нямам). Не ги режа, не заслужават толкова внимание от моя страна.

П.П. Да уточним само, че добре платената услуга я считаме за професия и на нея не бива да се гледа с пълно пренебрежение. Евтините номера като проява на определено мислене или поведение са нещо различно.

# 72
  • Мнения: 93
Една от колежките ми е такова леке, че не мога да я понасям.
Хиляди пъти се е опитвала да ме злепостави пред другите колеги. Няма да уточнявам случаите, защото е смешно просто. И аз все си казвам "Дай да не се сърдя и да се правя на интересна. Тя ще се промени и т.н. Но не. Когато види, че не й говоря ми се подмазва. Когато й проговаря започва старата песен на нов глас. Мнението не е само мое. Повечето ми колежки не я харесват. Показна е и постоянно си вре носа там, където няма работа. С две думи Бийч и половина  box

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И във време, когато чест, достойнство и гордост са отмрели понятия, аз лично дори леко завиждам на хората с подобни дадености и възпитание. Животът им определено е по-лек.
Подкрепям. Понякога ме е яд на нашите, че са ме възпитали така. Всичко си слагам на сърце и си вдигам кръвното,хем знам че само на себе си вредя. Но такава съм си, не мога да се променя. Има една поговорка,която е точно за мен:"Куче, което лае не хапе."  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 916
Една от колежките ми е такова леке, че не мога да я понасям.
Хиляди пъти се е опитвала да ме злепостави пред другите колеги. Няма да уточнявам случаите, защото е смешно просто. И аз все си казвам "Дай да не се сърдя и да се правя на интересна. Тя ще се промени и т.н. Но не. Когато види, че не й говоря ми се подмазва. Когато й проговаря започва старата песен на нов глас. Мнението не е само мое. Повечето ми колежки не я харесват. Показна е и постоянно си вре носа там, където няма работа. С две думи Бийч и половина  box

При мен, ако беше само една колежка, щях да я намажа с мед... Чак не ми се разправя... Все пак добрата новина при мен е, че в сравнение с предишната ми работа, сегашните ми колежки и колеги са като ученички в сравнение с "академиците" от старата работа.

Общи условия

Активация на акаунт