С колко кг напълняхте по време на бремеността?

  • 28 919
  • 611
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
С първата бременност качих около 20кг.,а с втората 13.

# 16
  • Мнения: 805
И двата пъти по много.
Първия път много бързо ги свалих. И сега пак ще е така!

# 17
  • Мнения: 153
Напълнях с 20 кг. Още немога да ги сваля, но да си призная неправя и никакви усилия за това.

# 18
  • Мнения: 2 447
Има много такива теми!С бременността качих 17 кг.7 от тях свалих с раждането останалите + още малко качени преди да забременея още си влача!

# 19
  • Мнения: 54
Може би 20 и нагоре но ги свалих сравнително бързо с раждането 10 а другите до 3-я месец. Жалкото е че сега без да съм бременна отново качих Blush

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Напълнях с 16 кг. Повечето килограми ги качих още в началото на бременността. Някак си неусетно стана. При поредния преглед лекаря ми каза, че това не е полезно нито за мен, нито за бебето. Спрях сладките и тестени храни и наблегнах на плодовете, зеленчуците, месото и ядките. С раждането свалих 10 кг., а останалите 6 кг. ги свалих докато кърмих. Сега съм по-слаба от преди да забременея  Wink

# 21
  • Мнения: 2 478
качих 22 кг.бях абсолютно слонче.Първите 10 кг свалих неусетно,но ми останаха едни 5 дето ме мъчеха дълго време.
И сега.....вече съм без тях,но след 2 години и доста усилия от моя страна Wink

# 22
  • Мнения: 260
Качих общо 25кг. Повечето от тях след седмия месец /почти до тогава повръщах/. Сега имам да свалям още 8кг., ама аз по принцип трудно свалям  Crazy.

# 23
  • Мнения: 1 740
за цялата бременност качих 11 кг.
 7 кг. оставих в болницата,а  останалите до месец ги нямаше дори сега съм и по-слаба от преди да забременея.

# 24
  • Мнения: 6 274
Скоро имаше такава тема, даже с анкета....

# 25
  • София
  • Мнения: 1 344
Качих 25кг-върнах си старите килограми след около 8-9 месеца!

# 26
  • Мнения: 9 814
С първата качих 7 кг. и половина.
Сега съм вече 4 +.

# 27
  • Мнения: 6 274
Ето я:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281263.0

А има и още, но никой не си прави труда да потърси...

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 1 139
Качих 7 кг за цялата бременност.Имах само корем и бузки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт