Д-Р Александров от София

  • 5 629
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 384
GERITO_77  понякога се получават неприятни изненади,но...всичко ще се нареди !
аз също съм негова пациентка и съм доволна засега от вниманието и метода му на работа-не се стеснявай да го питаш ако нещо те притеснява! Simple Smile


успех! Hug

# 16
  • Мнения: 47
Много сте мили момичета.  Hug този форум е невероятен   bouquet .другата сряда ще се включа пак след  изследването.  Peace

# 17
  • Мнения: 102
Здравейте! От един месец съм пациентка на д-р Александров. Исках да видя мнения за него и да си призная съм приятно изненадана от написаното тук. Още правим изследвания, но май ще се стиггне до ИКСИ. Някои може ли да ми каже нещо по този въпрос

# 18
  • София
  • Мнения: 791
Искам да ви кажа на всички с репродуктивни проблеми да не губите надежда! Видяхте ли какво има на  компа на д-р Александров,тениска с надпис Аз нямам нужда от секс!  Grinning Първият път като отидохме при него ни каза: ние с тази спермограма правим Иксси,след втората спермограма, насрочихме час за инсеминация,така се почва първо. Пък то какво стана! Аз забременях спонтанно! Желая и вас да ви споходи същото Praynig

# 19
  • Мнения: 102
Вече се чувствам много по-спокойно Simple Smile Дано всичко да е наред

# 20
  • Мнения: 47
минаха моите изследвания,доктора каза че сме за инсеминация.така че се прехварлям та темата която ме касае.надявам се така бързо и от там да се прехварля на чакащете бебенце  Praynig е момичета отивам на темата че имам куб въпроси за инсеминацията.благодаря ви за отделеното време   bouquet    Hug

# 21
  • Мнения: 102
  bouquetЧестит празник, момичета! Пожелавам сбъдване на мечтите ви през тази година Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт