бебето ми отказва да пие всякакви течности

  • 1 391
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
И моето момиченце отказва вода вече 7 мес., аз също се притеснявам, още повече, че започвам да и давам Дентокинд- а как като отказва вода? Но виждам, че повечето не пият така, че няма страшно. И аз не давам сок, лятото сигурно ще започне вече да пие.

# 16
  • Австрия
  • Мнения: 143
на вашата възраст детето има нужда само от АМ, водата си я набавя Чрез млякото,а сокове след 6м
аз и досега не давам сокове ,но ядем всеки ден пресни плодове,вода съшо не пие много ,иска само Чай в литри Crazy
не се притеснявай ,шом пие АМ няма наЧин да се обезводни,като запоЧнат жегите ште пропие и вода и сок
когато го захраниш ште изпита нужда от теЧности или като запоЧнат да никнат зъбките ,тогава постоянно ште е жадно Hug

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 10:55 от sadovnik

# 17
  • Мнения: 498
Давай кърма/ АМ - това е достатъчно. Предлагай вода от време на време, ако има нужда ще пие, ако не - няма проблем!
не го насилвай

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз не мисля, че това е проблем ако не пие вода. Но си мисля, че е рано за сокове все още.

# 19
  • Мнения: 391
Дъщеря ми до 1 годинка почти не пиеше вода .По цели месеци изобщо и глътка не приемаше .Отначало бях много притеснена ,но като се размислих - адаптираното мляко се приготвя с вода ,така че  си е набавяла водата от там .Щом детето не иска вода ,значи си я набавя от млякото .

# 20
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ние сме на 9 месеца и все още не пие нищо освен АМ. Захранен е на 5. От време на време поема с лъжичка, ама къде гълта, къде плюе ..... И аз се притеснявам, че не пие течности, но иначе изпива около 500 мл АМ на ден - 2 хранения. Правя го с мноого вода поне от там да поеме течност, че другите хранения са твърда храна.

# 21
  • Мнения: 405
Amilia_ от новороден е така.Неиска друго освен АМ.
Може би просто е моментно състояние, както споменах вече. А сега как сте вече, пропи ли водичка или още не иска? Thinking Не се притеснявай случва се понякога бебето да не иска никакви течности освен АМ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт