Гледане на кафе?

  • 63 252
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 886
Не, живее в Надежда 6 и е бивша акушерка. Много хубав и позитивен човек!  Simple Smile
еее друга е з начи

# 46
  • Мнения: 875
на мен навремето при едно пътуване ми гледа една жена. не вярвам в това, но някои от нещата, които запомних ми се случиха.

# 47
  • Мнения: 96
Ходих преди години при един графолог в Плевен ,за миналото всичко ми позна,с такива подробности ,че чак не вярвах на ушите си.Това обаче което ми каза за бъдещето нищо....Може би не спазих условието което ми бе поставил.

# 48
  • плевен
  • Мнения: 644
Ходих преди години при един графолог в Плевен ,за миналото всичко ми позна,с такива подробности ,че чак не вярвах на ушите си.Това обаче което ми каза за бъдещето нищо....Може би не спазих условието което ми бе поставил.
Моля те обясни ми какво е графолог и може ли кординати-знаеш ли дали приема още newsm78

# 49
  • Мнения: 96
Без да те подвеждам,знам ,че е работил към криминална полиция.Мисля ,че са хората ,които правят характеристика на дадено лице по почерка им.Аз не съм от Плевен ,съпругът ми е от там  и имаше къща в 9 квартал, ако ти говори нещо .Познаваш ли добре Плевен

# 50
  • плевен
  • Мнения: 644
Знам девети квартал а и с града нямам проблеми защото мъжа ми е такси

# 51
  • Мнения: 96
За жалост не мога да съм ти полезна ,защото беше преди 5 години,само знам че ,ходих в една стара кооперация в квартала ,но и името не помня.Сигурна съм ,че ако разпиташ ще го намериш защото имаше много хора,аз се записах тогава за след седмица.Цвете съжалявам ,че не ти бях полезна ,дано не съм те подвела.Ами Вера Кочовска,тя доколкото знам вече приема.

# 52
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз незнам дали приема вече защото полседно беше доста болна и разбрах че не приема вече никого само най-близките си.Ще проверя благодаря все пак за инфото Peace

# 53
  • Мнения: 802
Интересна тема .
Ходила съм като ученичка на много места - имах една " луда " приятелка постоянно ме мъкнеше със нея .
Но да ви кажа чесно,  никой нищичко не ми е познал .

за весело настроение отново бих отишла ако имам свободно време .

# 54
  • Мнения: 1 533
Ходих преди време да ми гледа на кафе една кака. Каза ми, че ще катастрофирам много лошо с червена кола. Тогава карах едно червено пежо. Много се тормозех и не след дълго го продадох. Сега обаче се питам, понеже не помня вече, да не би пък да ме е видяла какво паркирам пред тях Laughing

# 55
  • Мнения: 4 892
Ходих преди време да ми гледа на кафе една кака. Каза ми, че ще катастрофирам много лошо с червена кола. Тогава карах едно червено пежо. Много се тормозех и не след дълго го продадох. Сега обаче се питам, понеже не помня вече, да не би пък да ме е видяла какво паркирам пред тях Laughing

 Laughing Най-вероятно. Нали знаете дежурните реплики на циганките , които причакват:
Е, како, на път ше ходиш, тука малко болисти виждам, ама не е страшно. При ша земииииш. Ама и шъ даваааааш.
На какъв път, то все на някъде се ходи, кой не боледув и кой не взима пари, па може и 5 лв., а кой не дава?   Laughing

Да ми говорят за бъдещето с верачешки похвати е най-кошмарното нещо, което може да ми се случи. Не давам ни на кафе, ни на боб, ни на пъп да ми се гледа. Ужасявам се.
Само един път дадох на един суданец да ми гледа на кафе, щото уж беше на майтап, ама дланите ми се бяха изпотили...После другите ми казаха, че познавал. Това беше за пръв  и последен път.

# 56
  • Мнения: 15
Като студентка хазяйката ми от време на време поглеждаше в чашата ми. Предимно като бях в сесия. Е, познаваше ми, но не ми каза нищо повече за бъдещето.

# 57
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Аз мисля да отида при Христо Христов от "Ясновидци".
Той гледа  на кафе  на непознат човек, направо
ме смая ooooh!. Само чакам да свърши шоуто и ако
остане в София веднага отивам.
Моя колежка, циганка, познаваше невероятно на боб.
Бобът познава яко, поне аз вярвам  yes
Дали има качени филмчетата от "Ясновидци"? newsm78

# 58
  • Мнения: 985
По принцип не вярвам.
Христо Христов го познавам лично,но никога не ми е гледал.Редовен клиент е там където работя-в бинго зала във Варна. Laughing Все си мисля да си запазя час,ама пак не знам...нещо не вярвам изобщо на такива.иначе можете да си запазите час ето тук : http://hristohristov.eu/ Онзи ден свекърва ми ходила на някаква гледачка тук във Варна и онази й казала,че цялото ни семейство имало направена магия и й искала някакви луди цифри за всеки поотделно ,за да я развали  ooooh!

# 59
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251

Само един път дадох на един суданец да ми гледа на кафе, щото уж беше на майтап, ама дланите ми се бяха изпотили...

Е, суданеца  позна ли? Щом си преживяла толкова
силни емоции не ще да е напразно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт