РОДИТЕЛСТВАНЕ на ДЕЦА, ОСИНОВЕНИ В ПО-ГОЛЯМА ВЪЗРАСТ

  • 77 044
  • 223
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 418
честит рожден ден и от мен!Винаги търся новини  от вас и искренно ви се радвам  bouquet

# 151
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Много прегръдки и от мен! Страхотно изпълнение! Да ви е жив и здрав! Hug Hug Hug

# 152
  • Мнения: 737
Разкошно момче! Удивително!
Желая му щастие и лек път на този силен дух, на този красив и талантлив мъж! И много-много любов!

# 153
  • Мнения: 19
Благодаря за хубавите думи. Станала е грешка- вероятно не сте ме разбрали- аз честитих рожденния ден на Вальо на Краси, който имам удоволствието лично да познавам. Емо е роден на 29 юни- тогава вече ще е на 23. Искам с негова песен да поздравя ВСИЧКИ ОСИНОВЕНИ ОТ НАС - и нека животът им бъде песен...http://www.vbox7.com/play:d43aaf1e&start=0

# 154
  • Мнения: 737
Успешно дипломиране на момчето! И на 22 е прекрасен и на 23 ще е Hug

# 155
  • Мнения: 1 843
Браво на момчето, маме! Ама искрено и голямо браво! Не само, че пее чудесно, а и италианският му е перфектен!
Казвам го умишлено, защото след като се посмях добронамерено на "ла шанте ми кантаре"  Laughing, момчето ме удиви с невероятното си и абсолютно правилно произношение, все едно слушах роден италианец!  Simple Smile Дори Тото има по-силен акцент.  Sunglasses

Честито и сърдечни пожелания за благосклонна звезда по пътя му!  Hug

# 156
  • Мнения: 256
 Ех, мамето! Чудно момче имаш! Hug

# 157
  • Мнения: 334
mamaeto   bouquetпоздравления за вас и Емо,страхотно ви е момчето и много талантливо!Нека върви все така напред и нагоре към мечтите си!    

Последна редакция: сб, 30 апр 2011, 22:31 от cvete.di

# 158
  • Мнения: 955
Поздравления за Емо и мамето и от мене   bouquet  bouquet  bouquet

# 159
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
mamemo, прекрасно е момчето ти. Да ти е живо и здраво и да продължава да се развива все в същия дух. Аз го намирам придобил доста самочувствие в сравнение с първите клипчета, които пусна и това много ме зарадва, защото то е абсолютно заслужено и с пълно покритие.

  bouquet Hug

# 160
  • на път
  • Мнения: 2 804
mameto, твоето момче е просто прекрасно   bouquet

# 161
  • Мнения: 1 669
mamemo , впечатлена съм от детето ти  bouquet

# 162
  • Мнения: 10 775
Момичета, виждам, че не е писано отдавна в темата, но не знам къде другаде да пиша.
Мои много близки хора (след трагична смърт на 30г. им син) осиновиха дете на 13г. Запознах се с детето и то просто е чудесно слънчево момче! Те обаче имат нужда от повече информация как да се справят с предизвикателствата, които ги очакват. Не използват интернет.
Исках да попитам има ли някакви книги, блогове или изобщо място, от където мога да намеря информация и да им я предоставя?
  bouquet

# 163
  • Мнения: 19
 Дипломирахме се!Вече е кинезитерапевт. На снимката е с министъра на спорта, декана и ректора на Национална спортна академия- София.

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 13:02 от mamemo

# 164
  • Мнения: 19
 А тук - с колегите.

Общи условия

Активация на акаунт