ПЛЕВЕН - 84

  • 15 447
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498

Дикси много е сладък Heart Eyes
и аз да покажа малко нови снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=343568

# 16
  • Мнения: 22 446
Охх, страшна работа е на вън.....
моят мъж и колегите му се прибират пеш през гората, абсурд да изкарат колите.....та явно ще сме без кола в следващите 2-3дни докато разчистят при тях....
А на всичкото отгоре днес по обяд съм и на рожден ден.....(

# 17
  • Мнения: 5 026
И Ани е редутска мацка Simple Smile
А Митака си е пич  Heart Eyes

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Цоп и аз тук.
Егати и снега....снощи последни спряхме пред блока,а днес колата не се вижда,за другите да не говорим....
След малко излизаме за бой с топки.... Nature Snowman

# 19
  • Мнения: 248
Хайде и аз да се разпиша в новата тема.
Сутринта и ние нямахме ток, кабелна телевизия и нет. В градината на Ники също нямаше ток. Добре, че на работа има.

# 20
  • Мнения: 498
Забравих да Ви кажа,чи Кико втора седмица вече носи коригиращи очила
Ето го и него
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=343568&pid=10651690
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=343568&pid=10651737

Почна да ми се оплаква,че го болят очите и главата и го заведох при д-р Цонев Mr. Green,някой ходил ли е при него,по-принцип нервак ли е ,или просто Кико му скочи по-нервите?Все да питам дали някой има впечатления от него

# 21
  • Мнения: 560
Ние сега се прибрахме.Помагахме на тати да разчисти колата.
След обяд съм намислила ново забавление- ще правя снежен човек на терасата

Големи сладурани тез вашите дечица

# 22
  • Мнения: 22 446
desi_tanova, аз ходих 4-5години при него. Не съм имала никакви проблеми, много е спокоен, точен, шегува се. Не знам защо си останала с друго впечатление.

# 23
  • Мнения: 498
desi_tanova, аз ходих 4-5години при него. Не съм имала никакви проблеми, много е спокоен, точен, шегува се. Не знам защо си останала с друго впечатление.

ами защото Кирил приказваше през цялото време,не е  свикнал много ,много да ходи по доктори,основно татко му го лекува,часът ни беше за 8 часа сутринта ,бяхме първи ,Цонев беше начумерен ,Кико почна да се дърпа,седнахме да го преглежда,както ти казах Кирил през цялото време казваше ,че иска да си тръгваме,че този чичко не му харесва защото бил сърдит.По едно време Цонев му се развика ,Кирил съвсем се стресна,започна да обижда Цонев ,че бил "дебелак", и доктора направо изпадна в нервна криза.Почна да крещи на Кирил ,че бил "килеметор","гамен",нямал никакво възпитание.По едно време се успокои,започна пък на мен да ми извинява,че не бил прав ,бил си изпуснал нервите,все пак това било 3 годишно дете и така.В крайна сметка прегледа Кирил ,но детето остана с лоши впечатления от него,а трябва след два месеца да сме на контролен преглед.Беше ми чудно,защото  се занимава само с деца,а нямаше никакъв подход.Дори не започна да приказва с Кико в началото ,да се поопознаят,за да може и той да се успокои.Дано да е инцидентно това отношение.Следващият път ще взема и Вили с нас.

# 24
  • Мнения: 220
Ние току що се прибрахме погазихме из снега ,станахме с Валя целите във вода и се прибрахме.Направих и снимки в хубавия сняг ,опитах се да си изчистя колата -ама не.
Сега пратихме тати за кухнята да видим дали ще се добере до нея или ще готвя.


Краси ние си имаме Булсатком -не е спирал.

# 25
  • Мнения: 1 196
И ние сега се прибрахме, ето малко снимки

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И ние излизахме в двора на снега. Миахела много се зарадва на снега,но малко я беше страх да върви ,че да не падне Laughing
А ток нямахме до 10,30. направо се бях притеснила какво ще правим в тоя студ.

# 27
  • Мнения: 498
И ние сега се прибрахме, ето малко снимки
голямо търкаляне е било Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 22 446
desi_tanova, не знам че работи само с деца, аз си бях голяма като ходех при него. ))))

Аз след малко трябва да излизам.....и направо се чудя с какво да се обувам и обличам....
Утре мислим да изкараме Калина с шейната.....)))))

# 29
  • Мнения: 765
Здравейте и от мен в новага темичка.
И ние досега помагахме на тати да изчисти колата, но положението е доста сериозно. Не можа да излезе от паркинга и не отиде на Ловеч. Днес сме си тримката в къщи  Grinning
Направихме голям снежен човек с габи. не бях правила от дете такъв снежен човек.
Дано да спре снега до края на деня,както казват, че.......
А утре на Анито сестра й и сватба ще правят-доста притеснителна ситуация.
Тина, много хубави снимчици.

Общи условия

Активация на акаунт