ПЛЕВЕН - 84

  • 15 540
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Сега да докладвам, както обещах, за операцията на племеницата. Във ІІ ДКЦ беше, направи я Ненов. С пълна упойка, трае около 30 минути. Събуждат ги след операцията, не е страшно никак. Изписаха ги 5 часа след операцията, болката почти я няма вече, но се борим с глада.... Това е.
Мерси Галя   bouquet А колко време не трябва да яде детето?
Аз си мислех че може течна храна.... newsm78
За срещата за 9-ти мисля че ще се класирам,ако нещо се промени,после ще се срещна с Грета да и дам дрешки. Peace

# 241
  • Мнения: 262

Грета,това е похвално,че си се захванала с такава инициатива.


Е, аз не го казах, за да се хваля. Embarassed Просто да не си помисли някой, че майката ни е молила за помощ.

Да уточня, че търсим легло-кошара от плат, сгъваемо. Бебетата ще живеят на Сторгозия, а там, както знаете, апартаментите не са от най големите.

# 242
  • Мнения: 64
Първия ден е само на вода и компоти, втория бульони и мляко, от третия ден се започва течно кашава храна. Всъщност не знам от кога се въвежда твърдата храна.

# 243
  • Мнения: 189
И да ни помоли-срамно няма,на държавата не може да се разчита.Нали за това е форума-за съвти,помощи,хвалби.....Хвали се ти-с такива работи не е срамно да се хвали човек,а гордост.Ааааа,ще си имам Мулти-мама в квартала Peace

# 244
  • Мнения: 4 390
Но той може да го докара само до града,и то рано сутрин.Ще има ли кой да го поеме после?

Валенце, ако му е удобно да я докара пред кино Освобождение, дай му моя телефон, да ми се обади и аз ще прибера кошарата. След това бих я закарала, където е нужно.

# 245
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А колко време не трябва да яде детето?
Аз си мислех че може течна храна.... newsm78
Общо 10 дни продължава захранването. Първите дни са течностите - основно вода (голяяяямо количество 2л в първите часове след операцията). После по схема започва захранването. Все едно, че се захранва бебе. На нас докторът ни даде листовка с храните, които да даваме ден по ден. Все пак е рана и трябва да зарастне и в същото време не трябва да остава на сухо, затова се пият много течности.
Честити бебчета, да са живи и здрави. На тези хора ще им трябват няколко чифта ръце, дори не мога да си го представя.

Валенце, ако брат ти идва в промишлена зона съм на линия от 8.30ч сутринта всеки ден без неделя. Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 9 909
За съжаление кошарката е дадена.Говорих и с Грета,ще гледам да помогна с каквото мога.

# 247
  • Мнения: 1 956
Малкият е с някакъв обрив от вчера-имаше по коремчето, гърдичките и лицето.Сега е само по лицето! Личната ми каза,че няма страшно, утре да го заведа, но аптекарката (търсих калциев глюконат,препоръчан от личната) ми каза,че е опасно и да отиваме на лекар.
AniDani , предполагам, че вече си го завела. Какво казаха?

Кога се ходи при кумове? Вчера ли беше или другата неделя? Thinking

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Кога се ходи при кумове? Вчера ли беше или другата неделя? Thinking
Миналата събота или тази, която идва.

# 249
  • Мнения: 1 956
Аз тъкмо да се редактирам и Валя ми е отговорила. Прочетох  - на Сирни Заговезни, т.е. другата неделя.
Валя, няма как да е събота, защото Заговезните са винаги в неделя. Тази събота беше Задушница.

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Събота или  неделя, не знам, но трябва да е тази седмица, за тези, които са пропуснали миналата седмица (като мен). После започвали постите и не се ходи.
Дикси, разтоварихте ли буса?
Какво носите на кръстник?

# 251
  • София
  • Мнения: 9 909
Валя,носи се червено вино,пита и печена кокошка Grinning.Това по врачанския край.

# 252
  • Мнения: 220
Тази неделя се пада-на 1-ви март.
Ние носим
пита
баница
торта
кокошка
халва,
абе каквото ни се яде.

# 253
  • Мнения: 1 956
Валя, не сме  Cry. Заради снега. Ако спрем буса пред кооперацията ще блокираме цялата улица. Но уж утре ще го разтоварват.

Ние не ходим, ами при нас идват  Laughing
Носят кокошка ( в случая пиле), пита, баница, червено вино и халва.

# 254
  • Мнения: 60
Браво за успешното раждане на тризнаците !!!Да са им живи и многоо здрави и нека ги направят много щастливи родители !
Ani Dani ,така както ми описваш ми прилича на атопичен дерматид -Йоанка е с АД и не е много страшно !В началото и аз се шашках много мазахме с какво ли не ,но накрая дерматоложката ни изписа продуктите на А-дерма серията Ексомега за АД и кожата се оправи !И сега ползвам Ексомегата независимо ,че е добре !Дано се оправите бързо и не се притеснявай много - ще се оправи детенцето! Peace

Общи условия

Активация на акаунт