Леко петъчна... Последно мъжете харесват ли силикон или не???

  • 15 765
  • 238
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Нормално е мъжът ми да харесва всичко ,което е добре изглеждащо,в това число и добрият силиконов бюст.
И да,той би ме подкрепил,ако някой ден реша със сигурност да си сложа импланти (ще видим обаче като наближа операционната Laughing).

# 16
  • Мнения: 25 618
Обаче как да кажа дали ми харесват на пипане, като никоя горда притежателка на заветните кубици не ми е дала да пипна. Crossing Arms

Аз, доколкото съм чувала, и на мъжете не дават много-много да ги пипат. Те са само за гледане, все пак!
Не знам дали им харесва на мъжете и не ме интересува особено. Важното е жената, която ги носи, да си ги харесва. И да не е за сметка на здравето и.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Изобщо не ме интересува дали мъжете харесват или не. Аз такова нещо няма и не искам да си сложа. Ако искат да ме харесват. Не робувам на мъжкото щение.
Моя съпруг съм забелязала, че харесва естественото, прави му впечатление корекцията и не одобрява.

Не съм гласувала, не съм мъж.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Едни ми харесват, а други са просто  Sick
Някои са толкова изкуствено и зле направени,
че имаш чуството ако ги пипнеш и ще
експлоадират  ooooh!
И на мъж ми така  Hug
Бих си коригирала бюста един ден
с голямо удоволствие, но само
минимума за да е повдигнат и стегнат  Naughty

# 19
  • Мнения: 123
Повечето мъже, скоито съм говорила, харесват големи цици.  Crazy
Каквото и да си говорим, размерът явно има значение... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 81
От очите тръгват при нас нещата, факт...
На визия са добре, на пипане не толкова.
Така че, който иска да остане основно със задоволени очи, да се фаща с такива тунинги.

# 21
  • Мнения: 686
Не знам,поне пред мен не стои този проблем.Имам естествени големи балкони и нямам нужда от силикон,но напоследък гравитацията почва да си казва думата. smile3558

# 22
  • Мнения: 3 268
Кой не харесва хубавия и стегнат бюст?
Независимо дали е истински или опериран.
Моят мъж харесва хубавия и стегнат бюст,но не и силиконовия.Гнуси се от силикон,честно.На вас,момичета ще ви хареса ли пенис,удължен със силикон?Гадно,а?

# 23
  • Мнения: 149
Кой не харесва хубавия и стегнат бюст?
Независимо дали е истински или опериран.

 Peace
Представяте ли си че след години повечето ще са със силикон, а ние с естествените цици ще сме като музейни експонати!?

# 24
  • Мнения: 2 388
Обаче как да кажа дали ми харесват на пипане, като никоя горда притежателка на заветните кубици не ми е дала да пипна. Crossing Arms

И на пипане са добре. Simple Smile
По темата- аз харесвам силиконов бюст. За мъжете, не знам.

# 25
  • Мнения: 14 654
Ох, не знам дали харесват, ама щом твоят харесва - слагай!
Представям си след години при разкопки как ще изглеждат останките - кокали и 2 топки силикон между ребрата. Сигурно ще има поне няколко теории за какво са служели тези приспособления.

# 26
  • Мнения: 3 268
Наистина е важно какво мисли мъжът до теб по въпроса.Ако му харесва,слагай,но ако не му харесва,може да си развалите отношенията.Моя позната си сложи силикон и мъжът й не можеше да спи с нея.Разделиха се.Хем той даде парите,ама по нейно голямо настояване.Оказа се,че се чувства гадно като ги пипа и не може да прави любов с нея.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 041
Е тогава какво-да го пратим Миуото да попипа първо и тогава да слагаме? Не вярвам да се оплаче.  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 196
И на пипане са добре. Simple Smile
По темата- аз харесвам силиконов бюст. За мъжете, не знам.
Не убеди, да знаеш. Предпочитам личния опит. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 82
Харесват, ама не на жените си..или поне някои

Общи условия

Активация на акаунт