Питиетата-вид, начин, място.

  • 2 040
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Пийвам си биричка, вечер за разпускане и доспиване. А лятото, освен ледена бира - узо или ракийка с много лед, на терасата на вилата със салатка и компания. Обичам вино, но нещо стомаха ми не го долюбва. На заведение лятото - джин фис или коктейл с ром.

# 16
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Червено вино в повечето случаи. След вечеря с мъжа ми. Ако той не ще да пие, нищо не ми пречи и сама да обърна една-две чашки. При това излизам на терасата на спокойствие, и пуша и си пийвам.

# 17
  • Мнения: 371
Бейлис по всяко време.
Всички други питиета,които пия са според храната.
Предпочитам с компания.

# 18
  • Мнения: 2 631
Напоследък (от 1-2 години насам не съм пила твърдо  Confused) пия само бира и червено вино. Бира пия сутрин, обед, вечер, лято, зима, сама, с компания, по повод, без повод...... Пия си я и това е!
Червено винце обичам да пия като съм самичка в къщи... Имам си и специални чаши за каберне  Heart Eyes и и ми е много готино...  Blush

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 380
Почти всяка вечер пия чаша вино-през зимата-червено, през лятото-бяло. Дори да съм сама, обичам да си сипвам чаша вино, особено ако има нещо вкусно за хапване-така удоволствието е пълно. През лятото обожавам да пия бира-с картофки, цаца или други "хитринки". Концентрат-много рядко.

# 20
  • Мнения: 2 716
През зимата червено вино и ракия, през лятото джин. Само вечер.

# 21
  • София
  • Мнения: 173
От 3 години не близвам концентрат........... явно съм си изпила дозата.Пия само бяло вино - вечер

# 22
  • Мнения: 2 590
Зимата пия предимно червено сухо вино(бяло и розе не обичам изобщо)
На дискотека обичам уиски с много лед и кола или енергийна напитка.
Лятото биричка.
В компания с приятелки, някое свежарско коктейлче(предимно Мохито).
Мразя сладки питиета.

# 23
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Пием и двамата с мъжо само бира или зимата особенно червено винце вкъщи например с вечерята за разпускане,на заведение обикновенно биричка. beer3

# 24
  • Мнения: 2 070
аз съм алкохолен помияр,пия всичко без червено вино.
но си имам предпочитания,водката-Финландия ,с две ледчета,и минерална водичка.
джина през лятото,с портокалов сок,и много лед

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Напоследък предимно бира или вино - червено! Ракия също обичам и си пия чат-пат, но сравнително рядко - със салатата и салтанатите. Лятото - мастика, узо, мента на морето, тук не се сещам за нея. Абе, почти всичко пия, с изключение на разни ликьори (без ментата). И водка не обичам особено, защото не ми е вкусна. Мога и сама, зависи от настроението. Мога по много, мога и по малко.

# 26
  • Мнения: 30
Навън-грантс със кола,в къщи червено вино

# 27
  • Мнения: 2 132
И ние двамата с мъжо вечер сме на ракийка или водчица със салатката.после минаваме на червено вино(тая зима пием само мускат на Асеновград) Peace
На заведение - обикновено същото се повтаря, с редки изключения - само на водка или уиски с ядки Whistling
Аз , когато съм си сама в къщи-метакса или водка с количка Rolling Eyes

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 838
по принцип сама не пия - най-много да си сипя чаша бира или малко мента. но в компания - пия, не ами си пия! преди пиех много, но в последно време нещо се повредих и консумирам с мярка bowuu. вечер като се прибере миУото от работа си сипваме по едно малко докато правим рекапитулация на деня - обикновено аз мента, той виски.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
И ние двамата с мъжо вечер сме на ракийка или водчица със салатката.после минаваме на червено вино(тая зима пием само мускат на Асеновград) Peace


Може би мавруд?

Общи условия

Активация на акаунт