Пушите ли и по колко?

  • 20 359
  • 353
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Пуша по над две кутии на ден.
Ерика, мятай!

Бианка,сериозно ли?

# 16
  • Мнения: 2 110
Не, не пуша и никога не съм !

# 17
  • Мнения: 1 632
Erica, ще съм ти много благодарна, ако ми метнеш книгата! Praynig

Пуша много, а интересното е, че самата миризма от цигари, ме дразни адски много. Confused
Миналата година ги бях спряла с лепенки, обаче за 3 седмици качих 8кг  Sick
Стреснах се!Много се стреснах и предпочетох да мириша на цигари пред това да се превърна в слон.
В нас се пуши само под аспиратора, и пак ми мирише неприятно Tired
Сега пак съм навита да ги спирам, но ме спира страхът от напълняване!

# 18
  • Мнения: 2 196
Сериозно.
Вярно е, че повечето ги забравям да пушат сами в пепелника, но дори и така, пак е много.
Вреден наркомански навик е пушенето, с който, за съжаление ми е трудно да се преборя.
Но вярвам, че ще успея. Laughing

# 19
  • Мнения: 293
Сериозно.
Вярно е, че повечето ги забравям да пушат сами в пепелника, но дори и така, пак е много.
Вреден наркомански навик е пушенето, с който, за съжаление ми е трудно да се преборя.
Но вярвам, че ще успея. Laughing

Мислех си,че съм само аз....ако става дума за книгата на Алън Кар ,,Не пуша вече,, на мен ми подейства за една седмица Tired

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моля всички, които искат да им пратя книгата, да оставят скайп, ай си кю или мейл....иначе как да стане?!

# 21
  • Мнения: 293
Моля всички, които искат да им пратя книгата, да оставят скайп, ай си кю или мейл....иначе как да стане?!

Ерика,за Алън Кар ли става дума ?

# 22
  • Мнения: 498
Пуша от доста години вече.По-принцип по-малко от кутия,но в компания или на заведения ми се е случвало за деня да изпуша и по-две кутии.

# 23
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Пуша горе долу по 1кутия на ден.
Опитах да ги откажа с хапчета Табекс, но не успях.Сега ще пробвам с електроната цигара, дано стане.
Уж съм пушачка, а цигареният дим ме дразни, вкъщи не давам да се пуши, пушим на терасата.

# 24
  • Мнения: 370
да,пуша но кутията ми е за 3/4 дена.ако ги смятам се явява по 5 цигари на ден.и е толкова.за сега немисля да ги отказвам скоро обаче.

# 25
  • Мнения: 423
Не пуша. Никога в живота си не съм палила цигара.

# 26
  • Мнения: 4 068
Пуша. Много. Страстен пушач съм. Една кутия на ден задължително, а може и повече. Знам, че е вреден навик, но аз обичам да пуша и досега не съм имала сериозни амбиции за отказване. Може и тоя ден да дойде някога де.

# 27
  • Мнения: 1 941
Пуша малко, за удоволствие и само леки цигари. Следобед с капучино, вечер с приятели и чаша вино...

# 28
  • Мнения: 817
Около 5 цигари на ден.

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моля всички, които искат да им пратя книгата, да оставят скайп, ай си кю или мейл....иначе как да стане?!

Ерика,за Алън Кар ли става дума ?

Да

Общи условия

Активация на акаунт