Скоро и в нашите редици,ще заплачат МАРТенските ни мъници!

  • 16 728
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 906
ЦВЕТКА, ЧЕСТИТА РАДОСТ  smile3525 . ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА И СЛУШКА!!

Аз отивам да разгледам покупките  Whistling

# 271
  • Мнения: 28
Тъкмо надничах при февруарките,и видях че m@m@ е родила,но сега забелязвам че я няма вече в нашите списъци,явно е решила да е при тях.Но все пак Честито!!!Да и е живо и здраво бебчето.
Здравейте мамчета бъдещи и настоящи.Влизам само да се похваля, че на 18.02. в 00.50ч., се роди нашия син Тодор -3760г., 52см., естествено раждане.

# 272
  • София
  • Мнения: 1
 Супер! И Тодор да е жив и здрав! Много големи мъже излизат, бе! Как ще ги изхранваме? Grinning Grinning Grinning

# 273
  • Мнения: 1
Честит син на Цветка!Да е жив и здрав малкия Борис(ех, че хубаво име)!Много щастие на цялото семейство!

# 274
  • Мнения: 2 495
Да...., m@m@ отдавна се премести при февруарките и затова я няма в списъка. Peace
Да й е жив и здрав малкия Тодор! Hug
Снощи имах контракции от ония болезнените, които наподобяват менструалните болки...но тъкмо взех да ги засичам и съм заспала ooooh! Сега съм ок, но пък имам други странни болки в горната част на корема newsm78 дали са контракции, незнам..
Веси, стискаме палци всичко да мине ок! Praynig Peace

# 275
  • Варна
  • Мнения: 858
Добър ден, девойки все още 2 в 1  Hug  Mr. Green
Ние с бебка сме добре, поспахме доста както всяка нощ напоследък, нямаме оплаквания така че от нас толкова.
Веси  Praynig  всички сме с теб, мила, всичко ще е наред.  Hug
Белла все ми се струва че е твой ред  Whistling , ама на бебчо май му е харесало в коремчето ти така че то си знае. И без това днес пак е едно снежно и гадно време.
Ще има ли ново бебе днес, как мислите? Аз мисля че да  Whistling  Много хора зачезнаха и най вече Тедсън,която изчезна на 9-ти още. Дано всичко е наред с тях и скор Whistling имаме новини.  Hug
Чакам новини от Цветка и Борис ще пиша веднага  Hug 



Така вече имам новини от Цветка - "добре сме! Опитвам се да го кърмя,а той да суче. При мен си е. А раждането беше много бързо, не боли, само контракциите са болезнени, но не чак толкова много. Имам малко бродерия отдолу- ей това боли, не е приятно,но се търпи. В сряда ще ни изпишат, живот и здраве. Целувки на всички. "  край на цитата  Mr. Green

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 13:09 от dessiss

# 276
  • Мнения: 99

Така вече имам новини от Цветка - "добре сме! Опитвам се да го кърмя,а той да суче. При мен си е. А раждането беше много бързо, не боли, само контракциите са болезнени, но не чак толкова много. Имам малко бродерия отдолу- ей това боли, не е приятно,но се търпи. В сряда ще ни изпишат, живот и здраве. Целувки на всички. "  край на цитата  Mr. Green

Хм, хареса ми , че не я е боляло!!!А дали е била с упойка?Епидурална?
Аз последно време съм в голяма чуденка. Докторката ме навива за упойка, щото мен нали ме  е страх от разни кървища и тръбички, излизащи от тялото ми.....но пък от друга страна знам ли дали ще търпя?!?!

# 277
  • Мнения: 696
здравейте пак от нас момичета!много се радвам за бебчетата,още малко ни остана!БЕЛА ако не ти е проблем би ли променила на първа страница инфото за мен-реших че ще раждам в Майчин дом в София все още незнам при кой лекар но няма да съм в тина киркова със сигурност-категорично се отказах Peace
та това от нас,хубав ден на всички

# 278
  • Мнения: 0
Честита радост на cvetka-koketka! Да е жив и здрав малкият Борис и да носи много радост на мама и тати!

# 279
  • Мнения: 0
 Мисля че само аз не съм честитила тук във форума.

Честит ти голям здрав мъж  с прекрасно име, Цветке.
Всички бяхме с теб през цялото време и ти стискахме палци.Явно е имало резултат Hug Hug Hug

 Аз вече съм се изказвала по тази тема ама пак ще си кажа.Нормалното раждане не такова нечовешки болезнено преживяване каквото сте чували.Да боли по време на контракциите но е абсолютно търпимо. Ако раждането си е тръгнало по естествен път не както при слънцето например предизвикано, то е съвсем поносимо търпимо и т.н.  Аз не съм раждала нито с упойки нито с нищо. Това не значи че се правя на майка героиня. Просто милички не се самонавивайте зорлем.Така само се психясвате.
Нито е толкова страшно нито толкова боли.

# 280
  • София
  • Мнения: 263
Знаете ли кога изсписват от ТК- само през работните дни или и събота и неделя?

# 281
  • Мнения: 115
Добро Утро! Дез, благодаря за отговора, така си и мислех  Wink Аз съм 7 часа назад от Българското време и по принцип всичко научавам със закъснение, освен ако не се случва в много късни доби - както новината за Цветка.

Нощес бебето за пръв път ме събуди по извънредно неприятен начин - ритна ме в единия бъбрек и ме накара да излетя от леглото стенейки. Съпругът ми ужасен от виковете ми беше готов да тръгваме за болницата, но аз му казах да почака докато не пробвам разни трикове. Застанах да 4 крака, за да я накарам да се премести, постоях права, за да се смъкне надолу и постепенно болката отшумя. След това спах само на лявата страна, за да не я предразполагам пак към такива шутове, няколко пъти отново почти да ми уцели бъбрека, но беше по-слабо.
Тясно му става на детето, ама и аз трябва да си гледам интереса Simple Smile

Приятна неделя на всички  Hug


# 282
  • Мнения: 242
Здравейте,
Честит син на Цветка - жив и здрав да им е, а на мама успех с кърменето и бързо да минават болежките и.
Честит син и на m@m@ - да им е жив и здрав.
Веси - дано и при теб нещата се наредят както трябва. Имаш стиснати палци и от мен. А за името - аз с буквата Л харесвам Лилия и Лора.

# 283
  • Мнения: 235
Deziderata, rusana, маймунке благодаря за съветите. Ще го натисна във вторник доки да ми разнищи контрацептивния проблем и ще споделям  Mr. Green
Момичета, ама аз кога съм казала, че не ме пази или не може да се усети кога свършва  Cry Той винаги досега така си ме е пазил  Sad Просто старите хора казват, че след като родиш, първите месеци "и от плюнка" се забременява, та не искам да рискувам  Peace Иначе презервативите са мярка също, но искам да е като последен вариант, а не първи.
GalinaG24 и аз все си мисля, че поне за мен няма да е толкова страшно. Издържам на болка, имам много страшен първи ден на цикъл, та съм си свикнала с "нечовешките болки"  #Crazy Настройвам се, че ще е приятно и ще е хубав момент, който ще помня с добро чувство  Hug
Пловдивски мами, утре в 10 без 20 пред Гепи (или Кристал или там каквото е в момента)

Честита радост на Цветка! Много целувки по крачетата на Борис!

А, да - аз съм за Лора  Peace Но при мен е пристрастно, понеже обожавам Яворов!

# 284
  • Мнения: 361
Здравейте мамчета,
Честито мъжленце на Цветка! Да ти е жив и здрав и много да ви радва с тати!

Вероники- ние си поръчахме само леглото и ще ни дойде в сряда. Матраче от там не сме взимали. Таткото предпочита на ТЕД.
Окич- и аз съм се насочила към пликчета за съхранение на кърмата, но вчера в нито един магазин не видях такива.
В ТК изписват и в събота и неделя, доколкото ми е известно.
Бухта- ако не е тайнта колко ви излезна само леглото? Аз в началото не го исках много това легло заради мното решетки, но пък е удобно да си го местиш където искаш.
Веси- стискам палци всичко да мине ок утре  Praynig Hug
Белла- чакам да ми звъннеш с хубава новина в най-скоро време.

Аз да се отчета и за днес- пак от сутринтта сме навън. Купихме си нощни лампи за спалнята и дъска за гладене, че от вторник ме чака малкия ад. Купихме и козметиката за бебка- на себа мед в Ремедиум. Но не всичко имаши и таткото видял в една аптека в Младост до Билла и там да се продава та минахме и от там (по-евтини са нещата), взех си и превръзки за родилки и крема за зърна на Авент, физиологичен разтвор и спирта.
Остана утре да си вземем скрина, в сряда креватчето, а днес да закача пердето. Като съм готова с висичко ще пусна снимки да ви се изФукам Rolling Eyes

от нас за сега лек следобед и  Hug

Общи условия

Активация на акаунт