Скоро и в нашите редици,ще заплачат МАРТенските ни мъници!

  • 16 788
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ЕЛУИНГ И НИКИТА НЕКА ИЗПЪЛНЯТ ЖИВОТА ВИ С РАДОСТИ И ЩАСТИЕ !!!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 38
Айде, честито и от мен на новите майчета! Да са им живи и здрави бебоците и да им носят само щастливи емоции!!!

# 77
  • Мнения: 698
ЧЕСТИТИ СЛЪНЧИЦА НА НИКИТА И ЕЛВИНГ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ЩАСЛИВИ ДЕЦА, РАДОСТ И ГОРДОСТ НА МАМИТЕ И ТАТКОВЦИТЕ
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
На пук на гадния снеговалеж си имаме прекрасен бебешорски такъв. Супеееееееееер, много ми е готинооо.
Ние бяхме на ЖК, вече сме около 2800 и идеални за седмиците. Дадоха ни наставления за родилното и разни други препоръки. Моята лекарка е частно и не работи по Здравната каса и ми каза да ходя в Тина Киркова да ми правят запис на тоновете, че там било безплатно. Да не си давам парите на частно. В кабинет 106 ги правели и после да и ги нося. Голямо сладурче е, ама моя мъж ме разсея, че нещо я пита и аз не успях да питат как така да ида там и да кажа да ми направят запис на тоновете....безплатно. Някой бил ли е така???

# 78
  • Мнения: 27
Искам да питам за дактарина за млечницата - на листовката пише за бебета над 6 месеца, сигурни ли сте че може да се дава?

# 79
  • Мнения: 105
Никита, Елвинг, честити ви рожби! Да са здрави и много радост да ви носят    bouquet

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Чух се току-що с *Nikita* - тя звучеше супер добре, в момента е 24 часа в реанимация /заради секциото/, иначе София като се е родила, си е заплакала съвсем нормално, имала хубава косичка, изглеждала прекрасна   bouquet  Тя благодари на всички ви за честитките!  Heart Eyes  И ми предаде, че желае да ви питам коя ЗОДИЯ е детето й - Водолейка или Рибка!  Hug  Така че моля да проверите, ако знаете къде.  Praynig Такаа, уведомих я и за Елвинг, Никита я поздравява!   bouquet  За раждането й: отишла е тази сутрин за някакви изследвания. Обаче цяла нощ след 3 часа е имала контракции, които са й се появявали на всеки 5 минутки. Като я видели сутринта, са й казали, че всичко е почнало и че няма смисъл да се чака повече, залата била свободна, в 8:30 я приели, в 10:30 бебанка вече била излязла на бял свят. Така че всичко е ОК с нашата Никита и с нейната София!  Peace

# 81
  • Мнения: 99
Честити бебчовци! Здрави и щастливи!
Аз се връщам от преглед във Варна.  Направих едно пробно събиране на багажа   hahaha  че предния път така ме уговори док. Но естествено за няма нищо, и по-добре!!! Каза този месец няма да е, дълга шийка...дрън-дрън...Бебо бил 3,100, всико е ок. За сега уговорката е следващия път (на 4ти) вече наистина с багаж!!! 
Лягам да спя, че станахме раничко, а си легнах и късно....
И все пак - мартенки сме се събрали, алооооооо!!!
 smile3521 smile3534 newsm62 newsm03

# 82
  • Мнения: 696
ЧЕСТИТИ СЛЪНЧИЦА НА НИКИТА И ЕЛВИНГ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ЩАСЛИВИ ДЕЦА, РАДОСТ И ГОРДОСТ НА МАМИТЕ И ТАТКОВЦИТЕ
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
На пук на гадния снеговалеж си имаме прекрасен бебешорски такъв. Супеееееееееер, много ми е готинооо.
Ние бяхме на ЖК, вече сме около 2800 и идеални за седмиците. Дадоха ни наставления за родилното и разни други препоръки. Моята лекарка е частно и не работи по Здравната каса и ми каза да ходя в Тина Киркова да ми правят запис на тоновете, че там било безплатно. Да не си давам парите на частно. В кабинет 106 ги правели и после да и ги нося. Голямо сладурче е, ама моя мъж ме разсея, че нещо я пита и аз не успях да питат как така да ида там и да кажа да ми направят запис на тоновете....безплатно. Някой бил ли е така???
отиваш в тина киркова на регистратурата-казваш че искаш да се запишеш на запис на тоновете кога и как ти е удобно и си взимеш една бележка с която отиваш пред 106 кабинет и чакаш когато ти е часа.това е-успех!
А  за зодията сега проверих днес вече са рибки Grinning , ако не бъркам

# 83
  • Мнения: 35
Честито на новите мами  bouquet От днес са вече рибите Simple Smile

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
значи бебката е Рибка като мен, така ли излиза?  newsm78

# 85
  • Мнения: 1
  Elwing, Nikita, Честити рожбички! Много да са здрави и усмихнати!
За зодията на София- рибка е със сигурност.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Жените зодия Риби са... доста... хм, интересни  Grinning

# 87
  • Варна
  • Мнения: 6
Поздравления за новите бебенца-да растат здрави и щастливи и да носят много радост на близките им хора!!!
На мен ми остава една седмица до секциото-27ми майчин дом варна.Пожелавам на всички леко раждане и прекрасни бебета
ххх


# 88
  • Мнения: 4 428
Жените зодия Риби са... доста... хм, интересни  Grinning

Тоест  Mr. Green Че и ни ще сме жени риби  Mr. Green

Кикоимери, минаваш през регистатурата за талон. С него отиваш пред кабинета. Той е срещу нея, малко в страни. Но няма как да стане за същия ден. Така, че най-добре си вземи от сайта тел и си запиши час. Защото аз така се разходих първия път само, за ад си взема талон за след 3дни.

Белла, взимай чантата  Peace И тази е много хубава. Жалко, че не получават варианта в синьо. Много е готин.

# 89
  • Мнения: 222
Привет пак от мен - аз само да докладвам от прегледа. Всичко ни е наред!Слава Богу! И изследванията са ок, в понеделник съм пак на запис на тоновете, в петък пак (ако не родя до тогава).
А докотора ми каза, че ако до 3 март не съм родила - направо със сака да ходя в болницата да ме приеме, че тогава е на работа и ще предизвиква раждане - каза че няма смисъл да преносвам и да се мъча...(то нали на 2 март ми е термина)

Общи условия

Активация на акаунт