Мухлясват ми дрехите!

  • 9 893
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Скоро гледах реклама на "цирезит"... може би това е решението!

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
По-добре климатик, отколкото влагоуловител. Peace
Тц-тц ние сме с климатик в спалнята но пак ми мухлясват дрехите.Гардероба ми е на външна стена решила съм да го преместя че да спре тома чудо.

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 716
ние го имахме същия проблем. Но гардероба си беше на вътрешна стена и не допрян до нея. Но въздуха в Бургас е доста по-влажен от други градове. И постоянно перях мухлясали дрехи.
Купихме си влагоуловител и нещата се нормализирах. А и имай предвид, ако е ново жилище има т.нар. производствена влага, която трае няколко години, докато изсъхнат добре стените  Peace

# 18
  • Мнения: 230
Бях срещала в нета мн. добри отзиви за Термошилд - от клиенти. Препоръчах го миналата година на едната ми приятелка. Боядисаха стаята на малката с него (като латекс е, може да се оцветява).  Супер доволна е. Тази зима не е избивал мухъл.

# 19
  • у нас
  • Мнения: 5 716
да, вярно е, и ние сме с термошилдс и няма мухал, но въпреки това имаме влагоуловители, които се пълнят с вода много бързо  Peace

# 20
  • Мнения: 17
Церезит - нали става дума за зрънцата с ваничка под тях? Не е ефективен. Много малко вода събират, а зрънцата са скъпи.
А пък влагоуловителят бръмчи - една приятелка има вкъщи и не може да го понася. Не че е евтин - даде около 200 лв. И нейни познати се оплакват от шума. А Термошилдс /боята, дето е като тебешир/ е много скъпа - миналото лято с нея измазахме всички тавани и ъгли. Влагата обаче си я има в стаите и мухъла пак си намери място. Така че няма защо да си давате парите за тези неща, от личен опит го казвам. Всички проблеми започнаха от момента, когато си сменихме дограмата. Добре че зимата свършва. През лятото ще търсим поредното "решение" на проблема с влагата.

# 21
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Да, вярно е, че Термошилда е скъп но си заслужава (лично мнение, спестих си много други разходи и време и труд). Вероятно Сесил 28 проблема, е че не сте боядисали и стените с него, а само ъглите  Peace

# 22
  • Мнения: 646
Синара, а не мислиш ли ,че на теб именно влагоуловителите са ти решили проблема, а не термошилда?

И още един въпрос имам - може и да е малко тъп ама не разбирам затова питам - тези влагоуловители колко ток харчат?

# 23
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Синара, а не мислиш ли ,че на теб именно влагоуловителите са ти решили проблема, а не термошилда?

И още един въпрос имам - може и да е малко тъп ама не разбирам затова питам - тези влагоуловители колко ток харчат?

не, определено, защото ги имаме много преди да боядисаме с Термошилда. След събиране на много информация и проучване по въпроса, защото това наистина са много пари, а и ние сме мазали навсякъде - тавани и стени решихме да опитаме и с това, защото направо ми омръзна да пера мухлясали дрехи по сто пъти Peace 

# 24
  • Мнения: 646
Благодаря за информацията. А какъв е разхода на Термошилда за 1 кв.м. и може ли непрофесионалист да се справи с него?

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 11:38 от Радостина

# 25
  • Варна
  • Мнения: 912
Церезит - нали става дума за зрънцата с ваничка под тях? Не е ефективен. Много малко вода събират, а зрънцата са скъпи.
А пък влагоуловителят бръмчи - една приятелка има вкъщи и не може да го понася. Не че е евтин - даде около 200 лв. И нейни познати се оплакват от шума. А Термошилдс /боята, дето е като тебешир/ е много скъпа - миналото лято с нея измазахме всички тавани и ъгли. Влагата обаче си я има в стаите и мухъла пак си намери място. Така че няма защо да си давате парите за тези неща, от личен опит го казвам. Всички проблеми започнаха от момента, когато си сменихме дограмата. Добре че зимата свършва. През лятото ще търсим поредното "решение" на проблема с влагата.
ние взехме такъв с по-малък капацитет (600мл/24ч.), но за сметка на това работи денонощно в стаята на детето (определям шума като по-малък от печка духалка)
а за разхода на ток - не сме усетили разлика. Сега не мога да открия книжката, за да видя дали пише някакви стойности, но не е нещо страшно.

# 26
  • Мнения: 646
Благодаря, ако е колкото печка духалка - придпочитам с нея да караме, но при нас не е чак толкова много влагата и явно проблемът не е много голям като при някои други хора.

# 27
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Благодаря за информацията. А какъв е разхода на Термошилда за 1 кв.м. и може ли непрофесионалист да се справи с него?

10 литра за 30 кв.м, но две ръце. Не сме ползвали професионалист, ние си го мазахме  Peace

# 28
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
А откъде мога да си го купя този Термошилд?

# 29
  • у нас
  • Мнения: 5 716
 от дистрибутори. Аз ги купих от едно момиче от форума. Ако те интересува ще ти пиша на лични.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт